Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydın kızlarrrr....
son günlerim çok zor geçiyorr..
resmen yürümekte zorlanıyorumm..kasıklarım ağrıyorr...
geceleri defalarca uyanıyorumm...
üzerine birde korku heyecan eklenincee....
normal doğumm bekliyoruzz ve ne olacak nasıl olacak düşünüp duruyorumm..
Raabbimm yardım etsinn cümlemizee...
pek giren yok..takip ediyorumm..
hepinizi öpüyorummm...

günaydın canımmm.
ayy bu sıcaklarda Rabbim yardımcın olsun canım yaaa.
neyse inşallah sayılı günlerin kalmış maşallah bi bakmışsın tosuncugun kollarında

:)))))) olsun canım hiç degilse evinin işini bitirmişin oda bişiyy yanüü :))) iiyim cnm ben napem aynene devam vallaaa :))
Günaydınnn kıslar nasılsınızzzzzzzz bakimmm:76::76:
hoşgeldin gıııııııııı
canım allah yardımcın olssun biz bile dayanamazken hamillere nasıl dayansın sıcaga allah yardımcınız olsunn inşallah.2 haftası kalmış sıpanın maşallah sag salim hayırlı dogumlar nasip etsin rabbim

ELİFCİM COK AZ KALMIS CANIM. ALLAH YARDIMCIN OLSUN. SIPANIN GELMESİNE 2 HAFTA VAR. ZAMAN COK CABUK GECİYOR.
ÖPÜYORUM SENİ.

merhaba arkadaşlar,uzun zaman oldu giremedim maalaesef biçok nedenden dolayı.. bazı arkadaşların bebişleri olmuş çok sevndm..neyse artık bende aranıza katılmak istiyorum umarım kabul edilirimmm :)

tamam canım sıkmıyorum dün hiç yapmadııı unuttu belli ki :) ege napıyorrrrrrr yaramazzz
ayyy adı üstünde yaramaz ne yapacak bol bol ortalık karıştırıyor..
canım yaa bunda bi hata var ben şuanda 33+5 ama burası 25+5 gösteriyor aksilikler geldimi böyle üstüsste geliyor
bu arad niye kimse yok bugün
canım yalnış yaptım herhalde sen muhtemel dogum tarıhını yazsana ona gore bı daha yapayım

:18::18::18::18:amanıııııın elif sen dogurcan mı ben senın gıbıyken aldım egeyı kucagıma ...korkma kızzz..rahatla stres yapma bebegı de strese sokarsın rahatla yuruyus yap ne bıleyım ...ay normal dogumu bılemedıgımden fazla tavsıyede bulunamayacagım hayırlısı olsun ne var yapamayacak yaparsın yaparsın sag saglşım ınsallah

ayy sezeryan olsa bu kadar stres yapmazdımm biliyorumm..kürtajda o ameliyat ortamını gördüm yaa..az buçuk tahmin ediyordumm..her neysee...
stres yapmıyorum aslında...ama iştee sıcaklarda yürümek uyumak gittikçe zorlaşıyorr..bide herşeyden çok bebeğin sağlığını düşünüyorumm..iyi olacakmı şöylemi böylemii...Rabbimm güzel Allahımm şu mübarek ayınn hatırına sağ salim teslim etsin emanetiniii...
nesli vaktin varsa az msn e gelseneee...

idill yelizz çiçeklara aydemettt kızlarr hepinizi öpüyorumm kucaklıyorumm..sağolun dualarınız içinnnnnnn....

nesli mesajını göremiyorummm((((((((((
canımm yemek yıyordum kusura bakma ben msn sıfremı unuttum acamıyom
selaaaaaaaaaaamm bacııııııım nabeerrr tatil nasıl gidiyo.
Ege oğlan nasıl bakalım

tatıl ıyı gıdıyo canım bol bol dınlenıyom egede kocaman oldu diş sıkıntısı var bıraz ...şimdi banyo yaptırcm oğlanı yemek yedık batırdı ustunu

canımmmm stres yapmaaa normal doğum yapacaksın en iyisi! düşün oğluşunu hissederek doğuracaksın, bence en güzelii....çabuk toparlanırsınnnn merak etme çok güzel geçecekkkk ben de çok korkuyordummm ama hepsi unutuluyo inan bana!! dualarım seninle canım...korkma ve rahat ol

kızlarrrr ege bugun 12 adım kadar attı yvastan yurumeye basladık biz yaaa

aaaaayyyyyyyyyy maşallah ege oğlana benim kızımda öyle canım doğum gününe 15-20 gün vardı yürümüştü kuzucum.
seninkide inşallah maşallah yaşını karşılayacak deseneeee... canı benim yaaaaa..

kızlarr herkese günaydınlaaarrr
hayırlı sabahlar..

maşallahhhhhhhhhh egemuyaaaaaaaaaaa

günaydın canım mucukk :))

Kuzucuklarımmmmmmmmm :))))

Eklentiler

• $2.JPG
    133,5 KB · Görüntüleme: 57
  • $1.JPG
    138,9 KB · Görüntüleme: 57

maşallah egeyeeeeeeeeeee annesi gibi çok erken yürüyecek yaramaz.......bu arada bahar artık emekliyorrr tinkerrrr..........geçen günnn bi baktım mutfağa yanıma gelmiş :)) en çok tv kablolarına meraklı cadıııı................ama hala oturamıyorrr, dengesini kaybediyo ve düşüyooo......ve çok taklitci oldu kızım yaaaa söylediklerimizi yaptıklarımızı taklit etmeye çalışıyo.............

maşallah bahar kuzuyaaaaa.
face gördüm resmini çok tatlı Rabbim nazarlardan korusun hepimizinkini inşallahh.

yeliz bu arada ojelerine bayıldımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

günaydın nasılsınız kızlarrrrrrrrrrrrrrr??
meloj ben diyeti bırakmak zorunda kaldımmmm bu diyet bana yaramadı migren var bende ve çok kötü başım ağrıdıı bir kaç gün denedim ama dayanılacak gibi değilll migren çok fenaaaa.....kilo verecem diyeee sağlığımdan da olmak istemiyorumm kaç gündür bahara bile doğru dürüst ilgi gösteremiyorum....böyle yaniiii yaktın beni melojjjj :)) bu diyet çok ağır geldi banaaa

Yeliz ben de çok beğendimmm ojeleriniiiiii

bu arada kızlarrrr yeni halı almıştımmm size resimlerini göstereyim çok değişikkkkk bişeyyyy ve baharın son halleri

Son düzenleyen: Moderatör:
vallahi şu an evde yuruye yuruye gezmeye başladı...abartı tepkı vermıyorum cunku ay ay dıyınce pat dusuyo...bahar da hayret bırsey zoru yapıyo kolayı yapamıyo yada oyun yaptı o işi...cunku emeklemekten oncekı adım oturmak...bı sıkıntı olsa emeklemeyı de yapamazdı de mı ama...bu arada bahar çok guzel olcak maşallah...saçlara bayıldım üst dişlerde ayrı bır guzellık verıyo bebeklere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…