Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm oğlumla biz çok iyiyiz, maşallah tekmelerimiz de giderek daha da güçleniyo acıktığımızda ve yemek yerken coşuyo oğlum, hele de meyve yerken çıldırıyo resmen yemeklerden sonra mayışıyo anası gibi 1-2 saat tık yok öyle işte, hava çok sıcak pek dışarı çıkmıyoruz, evin en serin odasında bütün gün online film izleyerek geçiyo günlerimiz bu arada hala 53üm yani 3 kilo aldım henüz, iyi gidiyorum galiba
Bugün sağlık ocağına gidecez tetanoz aşımızı yaptırıcaz :18: çok acıyomuş diyolar yaa korkmalı mıyım sizceeee :26:

Son düzenleme:

İdilişkom halın çok orjinal bayıldım şekerim kızına zaten bitiyorum, saçları gerçekten çok güzel, rengi de harika sıklığı da maşallah kocaman öpüyorum onu tontiş yanaklarından

maşallah bahar kuzuyaaaaa.
face gördüm resmini çok tatlı Rabbim nazarlardan korusun hepimizinkini inşallahh.

yeliz bu arada ojelerine bayıldımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
saol dadlımmmm :))

idil bendede migren var aç kalınca başlıyo pıt pıt :)))) bu arada ojelerimi sevmişsinn saol canımm.halıya gelince renkler pek hoşuma gitmedi ama bu sene çok revaşta böyle halılar tr dede oldukça fazlaaa güle güle kirletinnn .bahara olan aşkımı sölemiorumm :)))))))

kııız maşallah nerdeyse hiç kilo almamışsın helal vallahi..sen en fazla 10 11 falan alırsın ooh ne guzel..bu arada abartıyorlar sadece aszcık sızlıyor o kadar öle dayanılmayacak bı agrı değil yani..
canım 7 eylül dedi doktor en son muayenemizde eski şifrem içitinde gçrüştüm sanıırm düzelticekler

yıne yaptım 25 lerde cıkıyo hayret yaa

idil sen bilirsin canım yaa çünkü bildiiniz üzre dr. deilim senin listelerini ver dedin bende verdim ama aç kalıncak liste deiller ama demekkki sana yetmedi kalori meselesi tabii sağlığından önemli deil en iisi sen bi diyetisyene git sana göre bi liste uygulasın en iisi öle olur :)) verirsin inş. yavaş yavaş sıkma canını

yeliiiizzz o zmn ben sana liste flm vermem bilgin olsun sonna hasta flm olursun şaban gibi sahte dr.luk yapmaktan içeri alırlar beni

Son düzenleme:
elif doğurmuş muuuuuuuuuuu aaaaaaaaaaaaaaaaa daha dünnnnnn korkuyorum filan yazmıştıııııı..........yavyum dimi??? bizim elif.......allah allah çok şaşırdım yaaaa.........nasılmış paşamızzzzzzzz elif nasılllll korktuğu kadar var mıymışşşş???? kaç kilo doğduu boyu vs......... oh beeeeeeeeeee rahatladımmmm :) Allah analııııııııııııııı babalıııııııı büyütsün inşallahhhhhhhhhhh.........çok sevindim!

Melojjj evet en iyisi diyetisyene gitmekkk.... :)

Yelizzz kızzzzzz niye beğmedinnn halımı

Şero herşey yolunda çok sevindimmmm :) paşaya iyi bakkk

asrewya bu nik bana tanıdık geldiiii sankiiiii ama ..... :26:

walla hatırlayamamanız normal gerçi ben biçogunuzu hatrladım ama..yaklaşık 1 yıldır giremedim bisürü nedenden dolayı...neyse sil baştan aranıza tekrar katılmak istiyorum umarım aranızadaa yerim olur :26:

haaaaa ne demekk yaaaaaaaa tabikiii amaaaa neden aramıza katılamadınn çok özelll değilseee anlatsanaaa

haaaaa ne demekk yaaaaaaaa tabikiii amaaaa neden aramıza katılamadınn çok özelll değilseee anlatsanaaa

teşekkür ederim..eşimin işlerinde biraz problemler oldu sonra kayınvalidemlern yanında kalmk zorunda kaldık net yoktu orda,buarada bebiş dogdu bi sürede onun telaşı falan derken iyice koptum..4aydrda kıbrıstayız türkiyeye gidip gelmek zorundA kaldım o işlerle ugraştım yenice düzene girdi hayatımız maalesef bayagı sıkıntılı günler geçirdik ama çok şükür artık rahatız öyle işte canım yaa..ee topikte neler oldu hepinizi çok merak ediyorum bebişi olan arkadaşlarımız olmuş çok sevindim..smart_girl naptı,bebişi var mı?

asrewyaa bende hatırlıyorum seniii :)

hoşgeldin canım :)

gecmıs olsun hersey gecmıs gıtmıs cok sukru kı Allah aynı sıkıntıları yasatmasın tekrar

anladım canımmm geçti gitti...bebeğin nasıl? kız mı oğlan mı kaç aylık oldu? adı neee......smart girli ben de merak ediyorum uzun zamandır gelmiyor bi düşük yaşadı ama ondan sonra ne oldu bilmiyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…