Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
yok canım almadım sen sölüodun o aklıma geldi eger oluyosa bende atım mikrodalgaya dedim
bayagı bi düşündüm ama nbe cahilim beee :))
ben annem usulu kaynar su ile yapıom hoş zaten biberonu pek nadir alıo

ee boşver o zamann çok fazla kullanılmıyorsaaa kaynatmaya devam et...bende almadım aslında ablam verdi sterilizatörü...şimdi çok nadir kullanıyorum

haticem eşini yolcu etmişsin..Allah kavuştursun bacım..çok zordur eminim ama sen güçlü kızsınn herşeyin üstesinden gelirsin inş hemde oğluşunla birlikte..
artık internetinde varmış bol bol görüşücez:KK66:

şeroo sonuçlarda tertemiz çıktığına göre geriye kaldıı onu içinde büyütmesii sonrada çatır çatır doğurması inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh

iyi gidiyorr bacıııınikkkk valla şimdilik bir sorun yok....biraz şuaralar bel ağrısı avr yatakta dönerken falan.sanırım gündüzleri yoğun geçirmekten...kızım zaten çokk hareketli maşallahh teyzesii şaka maka 7.ay bitmek üzere..
sende ne var ne yok??baharcığımın dişleri çıkıyormuşş o nekdr huzursuzluk yapar bilirim yiğenlerimden..Allah kolaylık versin bacımm..demekkk mutlu olunca baba dio sinirlenince aneyy tam zillii işini bilioo babasına düşkün oöacak bu kız....

kızzzzzzz geri sayım başladı...çatı muanesinide oldunn bundan sonra çatır çatır doğurmaya geldi..artık heran senden haber beklicez desene.....:KK52:
Allah bir avazda kurtarsın inş...dualarımız seninle...

selam kızlarrr herkesii çok özlediiiimmmm:KK25:
belki ramazanda toplaşırız yinee.....
nane geldi aklımaa ses soluk yokkk napıo bacım acaba???kendini toparladımııı???
bebişlerini doğuran anneler zatenn hiç görünmüyorlar buda demek oluyokiii bebek doğunca hiçbişeye fırsat doğmuyor..çiğdoş yokkk o zatenn 3 bebekle iyi bile beceriyo maşallahh
sarılale yok merviş arasıra gelio...bi gökçe idil nesli gelebiliyorlar tebrik ediyorum sizleri arkadaşlarım:KK9:

teyzeleri bizde 7.ayımızı doldurmak üzereyiz:KK64:toplam 7 kilo aldımmmm...karnım desenizz büyümeye başladı yavaş yavaş..sanırım benimki birden büyüyecek..
hala evdeki tişörtlerimi şortlarımı giyinebiliyorum...aşırı su içmekten çok fazla yemek yiyemiyorum:KK25:bugünde balık hapına başladım....
öyle işte kızlar....hepiniz sağlıcakla kalın....:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

evet aynen öyleeeeee babacııı bu kızzzz.........babasını görünce beni hiç tınlamıyoooo :)
bel ağrılarııı normal bacımmm artık ağırlaştınn.........ben hele geceleri tuvalete giderken resmennn belimden ve şeyimden çatır çatır sesler geliyordu sanki kemiklerim kırılacak gibi oluyordu...çok çektim ben bu bel ağrısından çoooookkkk........ neden yemek yemiyorsun kızzzz prensese iyi bakkkkk!!!!

çok güzel bir rüya gördüm yaa bir bebek doğuruyordummm ama baharın kopyası, kimsenin haberi yok ne eşimin ne aileminnn.......adını da ada koyuyorummm ama ebeler bana bu bebek 7,5 kilo doğdu diyorlar ben de allah allahhh çocukkk zayıfff nasıl olur da 7,5 kilo doğar diye ağlıyorum :)) ama yine de güzeldii yaaa

ya kızlar size bişey sormam lazım yaaa şimdi baharın iki altta iki üstte 4 dişi varr bu üst dişleri çıktığından beriii dişlerini gıcırdatıyooo ama var ya nasıl yapıyo tülerim diken diken oluyooo, yapma filan diyorum bana gülüp tekrar yapıyo.....ne yapıcam bilmiyorummm dişleri hep yamuk yumukkk oldu bu yüzdenn :KK43:

ee boşver o zamann çok fazla kullanılmıyorsaaa kaynatmaya devam et...bende almadım aslında ablam verdi sterilizatörü...şimdi çok nadir kullanıyorum

evet aynen öyleeeeee babacııı bu kızzzz.........babasını görünce beni hiç tınlamıyoooo :)
bel ağrılarııı normal bacımmm artık ağırlaştınn.........ben hele geceleri tuvalete giderken resmennn belimden ve şeyimden çatır çatır sesler geliyordu sanki kemiklerim kırılacak gibi oluyordu...çok çektim ben bu bel ağrısından çoooookkkk........ neden yemek yemiyorsun kızzzz prensese iyi bakkkkk!!!!

çok güzel bir rüya gördüm yaa bir bebek doğuruyordummm ama baharın kopyası, kimsenin haberi yok ne eşimin ne aileminnn.......adını da ada koyuyorummm ama ebeler bana bu bebek 7,5 kilo doğdu diyorlar ben de allah allahhh çocukkk zayıfff nasıl olur da 7,5 kilo doğar diye ağlıyorum :)) ama yine de güzeldii yaaa

ya kızlar size bişey sormam lazım yaaa şimdi baharın iki altta iki üstte 4 dişi varr bu üst dişleri çıktığından beriii dişlerini gıcırdatıyooo ama var ya nasıl yapıyo tülerim diken diken oluyooo, yapma filan diyorum bana gülüp tekrar yapıyo.....ne yapıcam bilmiyorummm dişleri hep yamuk yumukkk oldu bu yüzdenn :KK43:

selammmm idilişkoooo nasılsın canm walla bu diş konsuunda bi ibilgim yok ama kaşınıyordur oda gıcırdatıyordur napsın garbimmm diş kaşıyıcı şeyler oluyo ondan kullanıyonusmu inşallah yamuk felan olmaz canmm

kızlarrrrrrrrrr pastelin yarışmasını ebruli manikürümle birinci olarak bitirdim :))))))

selammmm idilişkoooo nasılsın canm walla bu diş konsuunda bi ibilgim yok ama kaşınıyordur oda gıcırdatıyordur napsın garbimmm diş kaşıyıcı şeyler oluyo ondan kullanıyonusmu inşallah yamuk felan olmaz canmm
selam canikom ben iyiyimmmm mutfağa yeni dolaplar aldıkkk kırmızı çok güzellllll sen nasılsın???????????
kız dişleri çıktıııı kaşınmıyordurrr herhalde , bi sürüü diş kaşıyıcı aldım yüzüne bile bakmıyooo dişlerini gıcırdatıyo iki üstte iki altta var ya korkuyorum dişleri kırılacakkk diye

selam canikom ben iyiyimmmm mutfağa yeni dolaplar aldıkkk kırmızı çok güzellllll sen nasılsın???????????
kız dişleri çıktıııı kaşınmıyordurrr herhalde , bi sürüü diş kaşıyıcı aldım yüzüne bile bakmıyooo dişlerini gıcırdatıyo iki üstte iki altta var ya korkuyorum dişleri kırılacakkk diye

aaaaaaaaaaa benim kızım 8.ayı bitirdi diş miş yokkkk:KK1:
oğlumda 9.ayda çıkarmıştı hoşşş..abisine çekmiş:KK53:

canım Allah hayır etsin rüyanı..aklından bir bebek daha geçiyor heralde:KK23:
baharın dişlerini gıcırdatmasına gelince onu her bebek yapıyor sen merak etme bişey olmaz...bebek bu yapma desende yapacak..yinede bir dişciye danışş ama zaten bunlar süt diş dökülecek..oyüzden pek aldırma...benim yiğenim düştüü dişi nerdeyse koptu çok incecik bişey tutuyordu dişçiye götürdük dişçi sakın almauın bu diş kaynar tekrardan süt diş dedi..o sallanan nerdeyse kopacak olan diş kaynadı hemen..Allah öyle yaratmışş kırmadığı sürece sorun yok..
kızlarrrrrrrrrr pastelin yarışmasını ebruli manikürümle birinci olarak bitirdim :))))))

baciiiiiiiiiiiiiiinnnnnniiiiiiiiiikkkkkkkkkk seni, tebrik ederimm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:gerçekten ojelerinde süpermiş...:KK19:

canım Allah hayır etsin rüyanı..aklından bir bebek daha geçiyor heralde:KK23:
baharın dişlerini gıcırdatmasına gelince onu her bebek yapıyor sen merak etme bişey olmaz...bebek bu yapma desende yapacak..yinede bir dişciye danışş ama zaten bunlar süt diş dökülecek..oyüzden pek aldırma...benim yiğenim düştüü dişi nerdeyse koptu çok incecik bişey tutuyordu dişçiye götürdük dişçi sakın almauın bu diş kaynar tekrardan süt diş dedi..o sallanan nerdeyse kopacak olan diş kaynadı hemen..Allah öyle yaratmışş kırmadığı sürece sorun yok..

baciiiiiiiiiiiiiiinnnnnniiiiiiiiiikkkkkkkkkk seni, tebrik ederimm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:gerçekten ojelerinde süpermiş...:KK19:

sağoll tatlımm mucu mucu <3

herkese merhaba nasılsınız
bizler ıyıyız sıcaklarla bogusuyoruz oglum sıcaktan mahvoldu zaten uyuyamıyor hiç sonunda klıma aldık eve baska yol kalmadı sımdı daha ıyı uyku durumu veee dün saçlarını kestırdım oglumun masallah hiç aglamadı öylece durdu kestıler saçını akıllı oglum benım anlıyor artık herseyı masallah:nazar: ama hala diş yok diş sıkıntısı çok ınsallah en kısa zamanda çıkar dışlerı konusma çalışmaları devam edıyor oglumun zorluyor kendını ıyıce kendısı tutunup kalkmaya basladı artık yanından ayrılamıyoruz düşecek dıye bızden haberler böyle sizlerde ne var ne yok?
hatıce canım esını yolcu etmıssın sag saglım kavusun ınsallah en kısa zamanda
selız canım sende gezerken dogurucan valla korkmaya basladım artık kendıne dıkkat et artık havalar sıcak
yelizcem tebrık edıyorum senı 1. olmussun eeee ojelerde çok güzel yaniiii
idil canım kızın dıslerını gıcırdatıyormus bence doktora sor bu durumu fıkır al bekleme

idilcimm meltemede sölemıstım
diş kaşıyıcısını buzluga koy soğut iyice veya herhangı bı sert meyveyı elma armut gibi
soğut eline ver kızının hem dişlerinin atesını alır hemde kasıntısını azaltır soğuk

canım merak etme ege de yapıyordu onlar şu anda herşeyi olduğu gibi dişlerini de keşfediyor zamanla alıştıktan sonra bırakıyıorlar o huylarını bende elımı verırdım ısırsında dıslerı zarar gormesın dıye dıslerdekı çarpıklıga gelınce o da normal cunku hepsı oluşmadıgından dagınık ve şekilsizler...sıkma canını yani..

slm kızlae özlem ben yaa bankanın mail adresi kayıtlıydı onu güncelemk istedim herşey yolundaydı amacumadan beri aktiflik mailim bi türlü gelmedi eski şifremlede giremiyorum mecburen yeni bir kayıt açtım sonunan bi r harfi ekledim kullanıcı adıma kızımın ticker da gittti bana kim yeniden yapar 26 kasım
dı sat
peki bi fikriniz var mı kim ilgilenebilir benim eski kullanıcı adımla girmem için izine çıkıcam bankanın maişl adresi kayıtlı olmasın dedim ama olmadı işte offfff

http://lbdf.lilypie.com/bxtyp3.png
canım yaptım ama olmuş mu bak bakalım profılıne gıt ve çizelge bolumune bu lınkı yapıştır sonrada kaydet tamamdır

Son düzenleme:
idilcimm meltemede sölemıstım
diş kaşıyıcısını buzluga koy soğut iyice veya herhangı bı sert meyveyı elma armut gibi
soğut eline ver kızının hem dişlerinin atesını alır hemde kasıntısını azaltır soğuk

canım merak etme ege de yapıyordu onlar şu anda herşeyi olduğu gibi dişlerini de keşfediyor zamanla alıştıktan sonra bırakıyıorlar o huylarını bende elımı verırdım ısırsında dıslerı zarar gormesın dıye dıslerdekı çarpıklıga gelınce o da normal cunku hepsı oluşmadıgından dagınık ve şekilsizler...sıkma canını yani..

tamam canım sıkmıyorum dün hiç yapmadııı unuttu belli ki :) ege napıyorrrrrrr yaramazzz

merhaba kızlar uzun zamandan sonra gene geldim nasılsınız özlemişim sizi ama kimsecikler yokkk

merhaba kızlar uzun zamandan sonra gene geldim nasılsınız özlemişim sizi ama kimsecikler yokkk

hosgeldin cnm. bizde seni çok özledik . oyy masallah kızına 1 yasına gelmiş..

herkes tatilde . ramazanda toplanırız gene..

herzaman gel canım. öpüyorummm kızınıda..

günaydın canlaaaaaaaaaaaaarrrr
nasılsınız bakalım.
herkesler nerelerde yahuuu.
yelizim sen bilem görünmüyıosun :KK43:((

günaydın canlaaaaaaaaaaaaarrrr
nasılsınız bakalım.
herkesler nerelerde yahuuu.
yelizim sen bilem görünmüyıosun :KK43:((

canım ben saklanan kız oldum :)))))))) arada girip okuyorum kimse yok baksana.
günaydınnn ee anlat bakem tatikl nasıldıııı:KK52::KK52:

canım ben saklanan kız oldum :)))))))) arada girip okuyorum kimse yok baksana.
Günaydınnn ee anlat bakem tatikl nasıldıııı:KK52::KK52:

valla bu seferkinin adı tatildi sadece paso temizlik yaptım. Perde yıka halı yıka cam sil koltukları sil. Sil süpür toz al derken geldi geçti bilem.
Hafta içi görümceki evlendirdik onun telaşı koşuşturması derken.
Geldim yine burda fatura kesiyorum.
Sen neler yapıyosun canım??
Işler nasıl gidiyo

X