Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

Rica ederim..

Jinekolojik muayneleri aksatmamak lazım...En son en zaman muayene olmuştun ?

Kegel egzersizleri mi yapmıştın ? egzersizlerin döngüyü etkileyeceğini sanmıyorum ama :S

bu ay normal olsa bile bence git bi etraflıca muayene ol bişey olup olmadıgından emin olursun böylece

ayrıca reglının 3. günü gidersen hormonalrına da bakabilirler kan veririsin...

Hormonların etkisi olabilir döngünde :)

ahhhh ayşem aahhh noldusumu var şu rengin çirkinliğine baksana
yeliiizzz

yeliziiiiimmm sen kızdın galiba galiba banaa
tabi hayatımzevkler ve renkler tartışılmazzz.

bence foto dan renkler değişik çıkıyo..

ama renk için aynı şeyi söyleyemesemde tırnakların süper bacııımmm

off ya sinir oldum valla kınamak için fln sölemıorm

ama ben evde kalmış ezberci kompleksli insnalarla calısamıyorummm çalışlamıyorum

ihtiyar kafalıalrla çalışamıyorummmm sinir oldum

ahhhh ayşem aahhh noldusumu var şu rengin çirkinliğine baksana
yeliiizzz

ben o rengın n gercegını gordum kız reısmde öle çıkmsı normalde gusell :)

o zaman bilimiycemmm canımmm.

noldu hayatım gergin gördüm seni.
ama emin ol her yerde var onlardan :)

yok canım kızmadım yaa kızarmıyım hiçç
tabiki renkler ve zavkler tartışılmaz canım ben seviorum bu tonları ama işte oda şundan kaynaklanıyo sen oje delisi olmadıgın için belli başlı renkleri seversin ki eskiden bende öyleydim gerçekten çogu renge ıyy die bakardım hatta ama bu manyaklık bedenimi esir aldı alalı hayatta sürmem dedigim renkleri bile bayılarak sürüyorum sanırım bundan bu arada tırnaklarıma yaptıgın güzel iltifatı aldım öptümde başıma kkoydum :))

ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee allaaaahh seni güldürsün emii koptum lennnnnnnnnnnnnnnn

o zaman bilimiycemmm canımmm.

noldu hayatım gergin gördüm seni.
ama emin ol her yerde var onlardan :)

ay ya yemınle delridim programda carı listesıne gırıces ıkı yer var girmek için tuturmus

benım girdiğim yerden gir die farketmez aynı dıorm....iddia etme herseyı cok ıddıa edıosn dıo

ya saçmalama aaynı yer Allah aşkına diom ama anlamıo hiç bilgisaar bılmıo bana hocalık yapmaya kalkısıo

benım ısım dııl yardım edıom yoğun die bide emır verıo yaa...

bu arkadas aynı zamanda entera basmayıp tamama tıklıo ayrıca enterea basınca olmuomuşşş

auuuuuuuuuuuuuuu kız gelecem senin ofiseee ben acaip merak ettim sende kocam var benim deip dil çıkarsana şuna kudurur heeee ee malum rahatlıyamıodur arkadarr
not : biri beni durdursunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

auuuuuuuuuuuuuuu kız gelecem senin ofiseee ben acaip merak ettim sende kocam var benim deip dil çıkarsana şuna kudurur heeee ee malum rahatlıyamıodur arkadarr
not : biri beni durdursunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kendını bısı sanıyo yaa of neyse sinir oldum cuma cuma

bide cuma vaktı tartısmayalım dıo snakı ben satastımm

evet laracım ya bunalr heryerdee

allahımmmm camızz çatlatırrrr bu kızzz ya ayşem sen yenisin ya ondan oluyoo senin altında kalmak istemiyordurr

slm kızlar sabahtan bakamadım buraya var mı yeni birşeyler
biz kızımla yaramazlığa devam ediyoruz galiba isim konusunda özden ismine karar kılıcaz gibi bakalaım bu sıralar özden diyoruz

allahımmmm camızz çatlatırrrr bu kızzz ya ayşem sen yenisin ya ondan oluyoo senin altında kalmak istemiyordurr

evet merve ezmeye calısıolar ondan sabredıyorum cunku bu ıse ıhtyacım var durumumun
biraz düzelmesi lazım sabrediyorumm sadece inşallah rahat edeceğimiz günlerde olur

slm kızlar sabahtan bakamadım buraya var mı yeni birşeyler
biz kızımla yaramazlığa devam ediyoruz galiba isim konusunda özden ismine karar kılıcaz gibi bakalaım bu sıralar özden diyoruz

Merhaba canım :)

maşallah kızın çok hareketli demek oynasın oh oh :)

kız ayşeee ne bahtsız kadınsın yaaa iş arkadaşlarınla bi türlü anlaşamadın gittiiii............. boşver ya takılma öyle insanlaraaa salla gitsinnnnn.....
zaten hep öyle olurrr hep rekabettt olur iş yerlerinde....boşver sennn sinirlerini bozma tatlımmmm

Son düzenleyen: Moderatör:
Topukluuuuuuuuuuu naber kızzzz.........bebişler nasılll??? hediyeneee bayıldım kızzzz çok iyi düşünmüşsün

merhaba kızlaaaaaaaaar
nasılsınız ne var ne yok...beni sorarsanız bu aralar çok yorgunum ege acayip huy değiştirdi..çocuk ordan oraya farklı insanlar göre göre düzeni bozula bozula bu hale geldı..bır de diş çıkarıyo azılar zannedersem..sureeklı carsafla sallıyom çocugu ya..gunde 3-4 kere banyo ıstıyo...bugun yıne kaçmıs banyoya gırmıs ıslanmıs bı guzel gizli gizliçıkarınca ağlıyo...dün gece hele saat 4 gıbı bı uyandım baktım odada oyun oynuyogülermisin ağlarmısın ne guzel gelmeden once kendı kendıne uyumaya alışmıstı..şimdi 11 kg bebeği salla babam salla anam ağladı..bırde canım gebelik lekelerime sıkılıyo unesle ortaya cıktı herhalde tam da dudağımın ustunde koyu cızgı halınde leke var..sankı bıyık gıbı..hlbukı benım bıyıgım falan yoktur delı oluyorum hal çaresını arıyorum ama en ıyısı dr agıtmek...doguralı 10 ay oldu sıkıntılar bıtmedı vallahi...hamişlerimizin göbüşleri baya buyumus takıp edıyorum faceden..elif baya sıvreltmıs göbüşü...baharcık da çok tatlı..hele de üçüzler...bitiyorum onlara maşallah hepsine...

Topukluuuuuuuuuuu naber kızzzz.........bebişler nasılll??? hediyeneee bayıldım kızzzz çok iyi düşünmüşsün

ne yapayım anacım bu cadılarla oynayıp duruyorum sabahtan akşama kadar:)) hediyemize babamız bayıldı.. şimdi evlilik yıldönümümüz var salı günü..kızları gelin,oğluşumu damat yapıcam :)) anlıycanız var yine aklımda şeytanlıklar :)
baharında mayosu çok seksii :))

su kuşu olmuş senin yakışıklı desene:) bize bittiğin için ayrıca teşekkür ederiz

kuzularrrrrrrrrrrrrrrrr

yelızzz ben bayuldım bu rengee çok farklı ve ıddılaı vee hoş ve seksı vee ne bıleyımmm değişikkkk canlı canlı kıpır kıpır yahuuuuu alkışş sanaaaaa

bu arada gorumcemlerın tayını buraya çıkmıştı bılıorsunuz bana yaptıklarını da neysee ayy ne gerızekalı yaa şimıde de benım ev aldığım sıteden ev alıyorrrr tam mal yaa bu kadar kıskançlık olur yanııııı

bana da yardımcı olun.yüzeysel bi ilişki yaşadım ben 15 gün önce.evli olmadığım için de korktum haliyle.benim tek korkum zevk suyu gelmiş midir diyeydi.cuma günü regl olmam gerekirken sadec bir iki damla o da kurulanırken geldi,regl olamadım yani.olmayınca dün sabah yani ilişkiden 14 gün sonra idrar tahlili yaptım tek çizgi koyu çıktı.kan tahliline gittim 1.0 çıktı.bu durumda hamilelik yok ve ilişkiden 12 gün sonra doğru sonucu verir kan tahlili diye biliyorum ama acaba zamanla artar mı kanın seviyesi? tahlilden dönünce regli de oldum bu arada.1gün gecikmeli oldu ama oldu sonuçta.lekelenme gibi değil normal adetim gibi. bu durumda yarın doktora görünsem mi? korkuyorum kızlar yardım edin.hamile olsaydım normal adet görürmüydüm? başka belirtim de yok zaten.

yok artık resmen ortada hamıle olmadıgın hem o kadar canını sıkma bu işler o kadar kolay değil canım..anladıgım kadarıyla baya korkmussun ama bı dahakıne rahat olmak ıstersen yuzeysel muzeysel taktır kondomu...sen rahat et..erkeklerın ruhu bıle duymaz ne olursa kadınlara olur sen onlemını al rıske atma ...

Slm kızlar nasılsınız ? nasıl geçti haftasonu bakalım benim biraz yorucuydu artık geceleri uyumakta sorlanıyorum hem yatış şekli olarak hem ayak ağrısı mide yanması anlamın da bazen de tam herşey yolunda oluyor bu sefer de kızım uymuyor işte böyle 14 de tahlil vericem raporumu alıcam çalışabilir diye 19 un da da kontorlum var bakalım ne durumdayız

bi de kızlar şimdi aslında 32. hatfanın içindeyim raporu son günü alıcam geç kalmış olmuyor muyum o zaman

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…