Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
yelızzz ben bayuldım bu rengee çok farklı ve ıddılaı vee hoş ve seksı vee ne bıleyımmm değişikkkk canlı canlı kıpır kıpır yahuuuuu alkışş sanaaaaa :KK42:

bu arada gorumcemlerın tayını buraya çıkmıştı bılıorsunuz bana yaptıklarını da neysee ayy ne gerızekalı yaa şimıde de benım ev aldığım sıteden ev alıyorrrr tam mal yaa bu kadar kıskançlık olur yanııııı

canım benim çok sagoll bu tarz toprak ve çim yeşili renklerini bende çok seviyorum vede çok uyumlu buluyorumm:KK69::KK69::KK69:

ayyyyyyyyyyyy yuhhhhhhhhh:KK53::KK53::KK53::KK53: sen kaçmaya çalıştıkça dibine dibine geliyo :KK47::KK47::KK47:boşver canım hiçç takma dengesizi işine bak sennn.ee sen neler yaptın yerleştinizmi bakıyımm:KK19::KK19:

Slm kızlar nasılsınız ? nasıl geçti haftasonu bakalım benim biraz yorucuydu artık geceleri uyumakta sorlanıyorum hem yatış şekli olarak hem ayak ağrısı mide yanması anlamın da bazen de tam herşey yolunda oluyor bu sefer de kızım uymuyor işte böyle 14 de tahlil vericem raporumu alıcam çalışabilir diye 19 un da da kontorlum var bakalım ne durumdayız

bi de kızlar şimdi aslında 32. hatfanın içindeyim raporu son günü alıcam geç kalmış olmuyor muyum o zaman

canım gübaydın. benim haftasonum güsel geçti vede yogunnnn.maşallah kızına seninn ama iyice zorlamaya başlamış ee son 2 ayy:KK19::KK19::KK19::KK19: hayırlısıyla gelsinnnn.:nazar::nazar:

Slm kızlar nasılsınız ? nasıl geçti haftasonu bakalım benim biraz yorucuydu artık geceleri uyumakta sorlanıyorum hem yatış şekli olarak hem ayak ağrısı mide yanması anlamın da bazen de tam herşey yolunda oluyor bu sefer de kızım uymuyor işte böyle 14 de tahlil vericem raporumu alıcam çalışabilir diye 19 un da da kontorlum var bakalım ne durumdayız

bi de kızlar şimdi aslında 32. hatfanın içindeyim raporu son günü alıcam geç kalmış olmuyor muyum o zaman

az kaldıııı azzzz.....yakında prensesini kucağına alıcaksın inşallahhhh
Yeliz naptın kız hafta sonu? beni soracak olursan hiç bişey yapmadımmmm abimlere gittik kahvaltıyaaa yeni bir mutfak almışlar onu kurdular eşimle sonra ben eve gittim bi sürü yemek hazırladım onlara mutfakları dağınık bizde yesinler diye aramızda bir sokak var... annem içli köfte yapmışşş beni içli köfte için sattılarrrrrr yaptığım yemekler yenmediii kimse gelmediiii ve ben sinir küpü oldummmm eşim tabiii bana eşlik etmek için yememiş....eve geldiğinde saat 10'du ve biz hala yemek yememiştikkkkk :KK47: :KK47: :KK47: hadi sizzz yiyorsunuz içli köfteleriii kocacıma neden yedirmiyorsunuzzzzzzzzz o saate kadar aç kalmışşşşş.....:KK47: :KK47: :KK47: :KK47:

Günaydddıııııııııııııııııııııın canlar.
Nabersiniz bakalımmmm.
Hafta sonu izmir felaket ötesi sıcaktııı yaa.

Seaster canım 32. Haftanın içindeyim demişsin ama senin ticker ından anladıgım kadarıyla 32 haftayı doldurmuşsun yeni 33 ün içindesin canımmç

ben 32, hafta raporumu 31+6 da almıştım bilgin olsun.

Idil yeliz naber fıstıklar

az kaldıııı azzzz.....yakında prensesini kucağına alıcaksın inşallahhhh
Yeliz naptın kız hafta sonu? beni soracak olursan hiç bişey yapmadımmmm abimlere gittik kahvaltıyaaa yeni bir mutfak almışlar onu kurdular eşimle sonra ben eve gittim bi sürü yemek hazırladım onlara mutfakları dağınık bizde yesinler diye aramızda bir sokak var... annem içli köfte yapmışşş beni içli köfte için sattılarrrrrr yaptığım yemekler yenmediii kimse gelmediiii ve ben sinir küpü oldummmm eşim tabiii bana eşlik etmek için yememiş....eve geldiğinde saat 10'du ve biz hala yemek yememiştikkkkk :KK47: :KK47: :KK47: hadi sizzz yiyorsunuz içli köfteleriii kocacıma neden yedirmiyorsunuzzzzzzzzz o saate kadar aç kalmışşşşş.....:KK47: :KK47: :KK47: :KK47:

ayy yazık eşineee.abinlerde ayıp etmişler cidden:KK20::KK20::KK20:
bizde kocişle cumartesi günü eminönüne gittik birsürü oje aldım ordan cemin halasının oglu var onun yanına ugradık baya oturduk çokıta eglenceliydi ordan biza geçtik rakı içelim diye arkadaşın bulgarisandan getirdigi bi rakı ev yapımı bildigin tekila ama :)) onu içmeye başladık ben 16. dubleden sonrasını hatırlamıyorum :))) pazarta bahausa gittik çiçek aldık balkona dikmek için eve geldik onları diktim arkadaş geldi 127 saat diye bi film izledik arkasındanda balon çocuk die bi film izledik çok güzeldi iki fi,lmde tavsiye ederim.sonada yattıkk :))

bizde kocişle cumartesi günü eminönüne gittik birsürü oje aldım ordan cemin halasının oglu var onun yanına ugradık baya oturduk çokıta eglenceliydi ordan biza geçtik rakı içelim diye arkadaşın bulgarisandan getirdigi bi rakı ev yapımı bildigin tekila ama :)) onu içmeye başladık ben 16. dubleden sonrasını hatırlamıyorum :))) pazarta bahausa gittik çiçek aldık balkona dikmek için eve geldik onları diktim arkadaş geldi 127 saat diye bi film izledik arkasındanda balon çocuk die bi film izledik çok güzeldi iki fi,lmde tavsiye ederim.sonada yattıkk :))

vayyyy neler yapmışsın kız böyleeeeee.............
laraaa senden naber kızzz?? bizim durumlar böyleeee :))

Bizde kocişle cumartesi günü eminönüne gittik birsürü oje aldım ordan cemin halasının oglu var onun yanına ugradık baya oturduk çokıta eglenceliydi ordan biza geçtik rakı içelim diye arkadaşın bulgarisandan getirdigi bi rakı ev yapımı bildigin tekila ama :)) onu içmeye başladık ben 16. Dubleden sonrasını hatırlamıyorum :))) pazarta bahausa gittik çiçek aldık balkona dikmek için eve geldik onları diktim arkadaş geldi 127 saat diye bi film izledik arkasındanda balon çocuk die bi film izledik çok güzeldi iki fi,lmde tavsiye ederim.sonada yattıkk :))

16 duble miii :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Kız naptınsen aşmışsın kendini :KK1:.1:

Günaydddıııııııııııııııııııııın canlar.
Nabersiniz bakalımmmm.
Hafta sonu izmir felaket ötesi sıcaktııı yaa.

Seaster canım 32. Haftanın içindeyim demişsin ama senin ticker ından anladıgım kadarıyla 32 haftayı doldurmuşsun yeni 33 ün içindesin canımmç

ben 32, hafta raporumu 31+6 da almıştım bilgin olsun.

Idil yeliz naber fıstıklar

hoşgeldin canımmm naber nasılsınn bakalım .istanbulda aşırı sıcak ama olsun yaaa:KK61::KK61::KK61:

vayyyy neler yapmışsın kız böyleeeeee.............
laraaa senden naber kızzz?? bizim durumlar böyleeee :))

napayım canım bende evden işe işten eve.
bu hafta son benim kızlar nasip olursa bir hafta izne çıkıyorum.
haftaya görümcemin düğünü var inanın tam bir haftadır ecrin e kıyafet aramakla geçti.
düğün için çok güzel bi gece elbisesi aldık.
kına gecesi için alamamıştım çok şükür dün o sıcaklarda çarşıya çıkıp hallettik o işide..

napayım canım bende evden işe işten eve.
bu hafta son benim kızlar nasip olursa bir hafta izne çıkıyorum.
haftaya görümcemin düğünü var inanın tam bir haftadır ecrin e kıyafet aramakla geçti.
düğün için çok güzel bi gece elbisesi aldık.
kına gecesi için alamamıştım çok şükür dün o sıcaklarda çarşıya çıkıp hallettik o işide..

resimleri bekliyoruz kızzzzzzz ecrin hanımın pek fotosuy yok facede

resimleri bekliyoruz kızzzzzzz ecrin hanımın pek fotosuy yok facede

yaa canım inan fot. makinası dolu resimlerimizle ama inan atamadım pc ye.
ama söz en kısa sürede yapıcam yeni bi albüm nasip olursa.
bu arada baharın havuz fotoları süperr :81:

Son düzenleme:
yaa canım inan fot. makinası dolu resimlerimizle ama inan atamadım pc ye.
ama söz en kısa sürede yapıcam yeni bi albüm nasip olursa.
bu arada baharın havuz fotoları süperr :81:

hadi bakalım bekliyoruzzz...........
sağol canımmmmm benim kızım çok fotojenik olacak yaaa

X