Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kuzularrrrrrrrrrrrrrrrr:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

senın ya fotografların gusel cıkmıor yada baska bısı bu nasıl renk bebısımm :)

Buralardaydım zaten =)
İstanbulda yasıyorum adım Yeliz 19 yasındayım 10 haftalık hamişim =)
Zaman gecirmeye calısıyorum :-)

:)

ohh maşallaahh sağlıkla doğurmak nasib olur inşallahh :)

eskiden bu topiğin en küçüğü bendim artık sensin sanırsam eheueheu :KK70:

bende istanbulda yaşıyorum 24 yasındayım evliyim aşığım :KK70: çalışıyorum

bebişim yok yarışmacı arkidişlere başarılar diliyorum :)

Buralardaydım zaten =)
İstanbulda yasıyorum adım Yeliz 19 yasındayım 10 haftalık hamişim =)
Zaman gecirmeye calısıyorum :-)

ooooooooo adaşımmmmmmmmmm gel bakem burayaaa:KK19::KK19::KK19::KK19: küçücüksün ama daha sennn bıcır bıcır yapasım geldi sana :KK61::KK61::KK61: maşallah canım hamileymişsin bide allahım kucagına almayıda nasip etsin hayırlısıylaa:nazar::nazar::nazar:

ohh maşallaahh sağlıkla doğurmak nasib olur inşallahh :)

eskiden bu topiğin en küçüğü bendim artık sensin sanırsam eheueheu :KK70:

bende istanbulda yaşıyorum 24 yasındayım evliyim aşığım :KK70: çalışıyorum

bebişim yok yarışmacı arkidişlere başarılar diliyorum :)

ehehehe sadece bu topigin degil sanırım diger topiklerin de en kucuk anne adayı benim :KK1: :KK1:

ooooooooo adaşımmmmmmmmmm gel bakem burayaaa:KK19::KK19::KK19::KK19: küçücüksün ama daha sennn bıcır bıcır yapasım geldi sana :KK61::KK61::KK61: maşallah canım hamileymişsin bide allahım kucagına almayıda nasip etsin hayırlısıylaa:nazar::nazar::nazar:

Aminnn canım Allah isteyen herkese nasip etsin insallah.. :KK49: :KK49:

ehehehe sadece bu topigin degil sanırım diger topiklerin de en kucuk anne adayı benim :KK1: :KK1:

Aminnn canım Allah isteyen herkese nasip etsin insallah.. :KK49: :KK49:

:) genç anne olursun fena mı :KK70: oğlun olursa genç kaynana olursun

gelini doğduğuna pşman edersin nıhahahaha :KK9: :KK9: :KK9:

merhaba arkadaşlar. size bir sorum olacaktı.
ben vajinismustan yeni kurtuldum. geri çekme yöntemiyle korunduk. sat 13 Haziran ama son 3 aya bakıldığında adet döngüm 35 günü geçiyor. bu durumda hamile kalınamayacağını okudum. ama 2 haftadır adet sancısı gibi sancı çekiyorum ilk günler çok fazla akıntıda geldi. şimdide mide yanması ve sabahları hafif bulantı var. hamilelik söz konusu olabilir mi? ve en erken ne zaman öğrenebilirim? şimdiden çok teşekkür ederim.

nolduuuuuuuuuuuuuuuuu
ay siz beni delirtceniz heee koyu sürüyom koyu diosunuz açık sürüyom aglıyonuz :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bune vahim durumdur anacum :)))))))) ben her daim pembe sürememki ama demi ayol :)))))))))))

ama Allah var yaa gerçekten kötüüüü :KK37::KK37:

ayrıca da sen buna açık renk mi diyosun..:KK60::KK60:

birgün de benim için böyle sadece rakı beyazı sürermizin hani böle şeffaf beyaz oluya yaa öleee.

şöle yüzük parmağınada ufak bi kelebek ve ya küçük bi çiçek resmi yap.

yeliiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzz :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

laracım hayırlı cumalarr :) noldu bebısım hayırdır :)

iyiyim yafrummmmm boğazım şişmiş gibii soğuk suyu çok içtimmmm galibaaaaaaa

oo cok gecmıs olsun hava sıcak die abandın suya öle oldu işte ah senı ah :)

merhaba arkadaşlar. size bir sorum olacaktı.
ben vajinismustan yeni kurtuldum. geri çekme yöntemiyle korunduk. sat 13 Haziran ama son 3 aya bakıldığında adet döngüm 35 günü geçiyor. bu durumda hamile kalınamayacağını okudum. ama 2 haftadır adet sancısı gibi sancı çekiyorum ilk günler çok fazla akıntıda geldi. şimdide mide yanması ve sabahları hafif bulantı var. hamilelik söz konusu olabilir mi? ve en erken ne zaman öğrenebilirim? şimdiden çok teşekkür ederim.

canım gecmıs olsun neysekı atlatmıssın....adet döngün 35 se bi problem var dmek
oldugu için öyle dıyorlar canım ama ne olacagıda belli olmaz ki kimleri gördük yanı
ömrü boyunca hıc bebegı olmaz denenlere bıle nasıb olabılıyor bırden
akıntı baska sbeeplerdende olusuyor olabılır sadece gebelık şüphesı için yetmez
sancında anteresan bebek olsa bıle 2 hafta onceden kasık agrısı fln baslamaz
bulantı ıcınde erken ama belli olmaz canım reglın gecınce 1 gün bile gecse
idrar tetsı yapabılırsın....veya kan testıı yaptırabılırsın adete 1 hafta kala fln kanda cıkar
sen bılırsın ama bı doktora gozuk bu adet dongun ile alakalı hıc muayeneye gıtmedınmı ?

laracım hayırlı cumalarr :) noldu bebısım hayırdır :)

oo cok gecmıs olsun hava sıcak die abandın suya öle oldu işte ah senı ah :)

canım gecmıs olsun neysekı atlatmıssın....adet döngün 35 se bi problem var dmek
oldugu için öyle dıyorlar canım ama ne olacagıda belli olmaz ki kimleri gördük yanı
ömrü boyunca hıc bebegı olmaz denenlere bıle nasıb olabılıyor bırden
akıntı baska sbeeplerdende olusuyor olabılır sadece gebelık şüphesı için yetmez
sancında anteresan bebek olsa bıle 2 hafta onceden kasık agrısı fln baslamaz
bulantı ıcınde erken ama belli olmaz canım reglın gecınce 1 gün bile gecse
idrar tetsı yapabılırsın....veya kan testıı yaptırabılırsın adete 1 hafta kala fln kanda cıkar
sen bılırsın ama bı doktora gozuk bu adet dongun ile alakalı hıc muayeneye gıtmedınmı ?

cevapladığın için çok sağol canım.
adet döngüm normalde 30 gün ama son 3 aydır 35 i geçti o da vajinismus için yaptığım egzersizlerden kaynaklanıyor olabilir diye düşündüm. bu ayda aynı şey olursa doktora görüneceğim.

ama Allah var yaa gerçekten kötüüüü :KK37::KK37:

ayrıca da sen buna açık renk mi diyosun..:KK60::KK60:

birgün de benim için böyle sadece rakı beyazı sürermizin hani böle şeffaf beyaz oluya yaa öleee.

şöle yüzük parmağınada ufak bi kelebek ve ya küçük bi çiçek resmi yap.

anammmmmmmmmmm valla topunuzu alacam koyacam oje dolabımın içine seçin leyn dicem bide kırbaçlasammıki acaba :))) allahtan oje blog sahipleri bayıldı.:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
tatlım rengi sevmemenizi anlıyabiliyorum ama birincisi fotoları telden çektigim için renk farkları oluyo ikinciside yok zaten :)
ama ben rengide manikürümüde güsel buldum sevdim aşık oldum :))zibidimiyim evet ööleyim sanırım :KK1::KK1::KK1::KK1:
tatlım bende rakı beyazı oje yok hiç malesefki ama oje aldıgım zaman senin için alırım evde sürer çeker silerüm çünkü eskiden olsa severdim o rengi ama oje deliligi başlayınca hiç elim gitmiyo beyazlara yada çok açık renkli ojelere.herkezle aynı rengi sürceksem neden oje manygı oluyumk ki demi ama :KK53::KK53::KK53::KK53:

X