Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ayy hep koyu renk hep koyu renk :KK70:

desende pek belli olmamış ama :)

ben haftasonu yaptım bişi bakçok güzel oldu beyaz ojeyı tırnakalrımın üst yarısına sürdüm

sonracıma üstüne toplu iğne ile pembe renk attım (o senın aldıın oje flormar mıracle)

sonra renklerin üstündne hoop tekrar

çektim iğneyı tataamm ebru şeklınde oje oldu :KK70:

bide nazar boncugu yapincada gusel oluo bak :KK70: hafta sonu şapiom bende tocişime

sonra siliom tabısı :KK70:

seviorum ben koyu rengi malum....
gerçi ojelerimin hepsini seviorum ama olsun :)
nazar boncugu çok klişeee sevmiorum ,ebruyuda suda yaptım ama pek sevmiorum zaten beceremiorumda

seviorum ben koyu rengi malum....
gerçi ojelerimin hepsini seviorum ama olsun :)
nazar boncugu çok klişeee sevmiorum ,ebruyuda suda yaptım ama pek sevmiorum zaten beceremiorumda

hım bıde şey yapiom ya :KK70: mor ojeyı suruom tmm bı kat sonna ustune o pempe ojeyı suruom senın

bi oje var ya yanar döner onun gibi oluyo :KK70:

Kızlar hepinize çok tşekkür ederim...biz de kızımla evdeyiz;herkesler gitti yalnız kaldık.Gündüzleri maşallah uyuyor Bilge.Ama nedense iki gecedir sabaha lkadar katılarak aglıyor;sanırım gaz sancıları tutuyor ve elimden bişi gelmio ben de aglıorum onunla birlikte.kuzum helak oluyor sabaha kadar..babasıda uyuyamıyor o da işe leyla gibi gidiyor:KK43: daha önce yoktu böyle bişiyimiz;dilerim bu aksam bir daha tekrarlanmaz...

Çiğdoşum canım aşkolsun seni dışlamak ne kelime...hafızamın zayıflıgına ver canım yoksa biliyorsun feysten de her zaman kuzularınla birlikte takibimdesınız...sen bu topiğin en gözde annelerindensın canım bizim ayaklı kreşimizsin:)

Kızlar hepinize çok tşekkür ederim...biz de kızımla evdeyiz;herkesler gitti yalnız kaldık.Gündüzleri maşallah uyuyor Bilge.Ama nedense iki gecedir sabaha lkadar katılarak aglıyor;sanırım gaz sancıları tutuyor ve elimden bişi gelmio ben de aglıorum onunla birlikte.kuzum helak oluyor sabaha kadar..babasıda uyuyamıyor o da işe leyla gibi gidiyor:KK43: daha önce yoktu böyle bişiyimiz;dilerim bu aksam bir daha tekrarlanmaz...

Çiğdoşum canım aşkolsun seni dışlamak ne kelime...hafızamın zayıflıgına ver canım yoksa biliyorsun feysten de her zaman kuzularınla birlikte takibimdesınız...sen bu topiğin en gözde annelerindensın canım bizim ayaklı kreşimizsin:)

canım kızın yerını yadırgamıs olabılır bayadır evde diilsnz ya olblr yanı

belki hava degısımı yasıo çocuk ondan bırden gaz sıkıntısı basladı etkıleyebıler sanrsamm

sizlerin oğlu 39 yaşındayken kendinizden 16 ve 17 yaş büyük bir bayanla evlenmesine razı olur muydunuz aşık olmasınada çıkmasınada ve evlilik yapıp hayat sürmesine kızar mıydınız beni yanlış anlamayın merak ediyorum soruyorum ve oğlunuz bayandan hoşlanmışsa ve bayanla anlaşıyorsa e karşıklıklı beklentilerini karşlıyorlarsa yinede razı olur muydunuz

kızlaaaar selammm. nasılsınız yaaa. ben bi kaç defa girdim yoklama çekiim dedim kismecikler yok artıkk.

sizlerin oğlu 39 yaşındayken kendinizden 16 ve 17 yaş büyük bir bayanla evlenmesine razı olur muydunuz aşık olmasınada çıkmasınada ve evlilik yapıp hayat sürmesine kızar mıydınız beni yanlış anlamayın merak ediyorum soruyorum ve oğlunuz bayandan hoşlanmışsa ve bayanla anlaşıyorsa e karşıklıklı beklentilerini karşlıyorlarsa yinede razı olur muydunuz

valla bu soruna bi cevap veremiycem çünkü hiç bilmiyorum şimdi ne desem yalan olur ben öyle bi olay yaşasaydım o anda gelişirdi duygularım sinirim bozulurdu o kesin ama ne tepki verirdim onu şuan bilemem. kabul edemezdim sanıyorum. ama hayat bu neler yaşayacağımızı ve ne tepkiler vereceğimizi bilemem....

eğer kadın size ve eşlerinize ve kardeşlerine büyüklük taslamasa ve kadın dürüst cömert hoşçgürülü olsa izin verir misiniz oğlunuzla iyi anlaşırsa izin vermez misiniz

X