Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
sevgili bayanlar ben erkek değilim yanlış anlamayın beni yanlış anlaşılma olmasın istiyorum çok önemli sorular sormak istiyorum sizlere sizin oğlunuz 39 yaşındayken kendisinden 16 ve 17 yaş büyük bir bayanla evlenmesine ve çıkmasına ve sevgili olmasına izin verir misiniz ve hani toplumda evliliklerde ve aşkta erkek kadından büyük olması gerekiyor ya işte oğlunuz 39 yaşındayken kendisinden 16 ve 17 yaş büyük bir bayanla evlenmek istese onunla mutlu olmak istese onunla mutlu bir hayat sürmek itese siz buna razı olur musunuz yani izin verir misiniz erkeğin kadından büyük olması gerekir adlı kültürü sürdürür müsünüz yoksa oğlunuza karışmaz mısınız ve ama kadının tek niyeti oğlunuzla mutlu bir evlilik ve mutlu bir yaşam sürmekse o zaman izin verir misiniz oğlunuzla evlenmesine kadının türkiyede çoğu kadın eşinden küçüktür yani bu geleneğin olmasını ister isiniz yoksa şöyle der misiniz aşkta ve evliliklerde yaş önemli değildir önemli olan iki kişinin birbirlrine uyum sağlamasıdır birbirlerini anlamasıdır birbirlerine karşılık vermeleridir der misiniz ve ve oğlunuzdan 16 ve 17 yaş büyük bir bayan iyi niyetli olursa oğlunuzun isteklerine karşılık verirse size ve oğlunuza ve kardeşlerine ve eşinize saygı sevgi gösterirse yine izin verir misiniz evliliğe razı olur musunuz

ben şahsen izin vermezdim evlenmesine....16-17 yaş çok fazla hadi en fazla 4-5 yaş olabilir ama 16-17 olmaz erkek bile eşinden 16-17 yaş büyük olamaz bence....olmasın yani.....ben razı olmazdım büyük konuşmayım ama izin vermezdim

mervecim cnm nasılsın. Benide unutmmassın saol cnmm.
Bilgecim nasıl öp benim için.

Benim oglumda iyi bugün halasında bakalım. Birazdan yanında olurum. Artık daha cok özlüyorum onu. Bırakıp işe gelmek cok zor.
Bu arada görümcem hamile ama bebekte sorun çıktı .ense kalınlıkğı cok yüksekmiş. Dualarınımzı isticem canlarr....

Allah yardımcınız olsun canım dualarım sizinle..

:KK16:HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN:KK16:

:KK66:Günü Geçen Arkadaşlarımız:KK66:

................

:KK6:Beklenen Regl Tarihleri:KK6:

------------

:KK49::KK49:HAMİŞLERİMİZ:KK49::KK49:

KASIM-ARALIK-OCAK-ŞUBAT-MART:nazar:
yavyum-Yildiz10--minikaren-seastar-seliz-gamzelikız-Mguner

NİSAN-MAYIS-HAZİRAN:nazar:
Kötükedisero

TEMMUZ:nazar:
??????????

:emir_bebek:TOPİĞİMİZİN KIYMETLİ BEBEKLERİ:emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar:Yaşama sırası sizde:nazar::nazar::nazar::nazar:

BenIpek ve yavrusu :emir_bebek: Başak 10.05.2010
Kontes26 ve yavruları :emir_bebek: Ecmel ve Elvin 12.08.2010
Tinkerbell09 ve yavrusu :emir_bebek: Ege 07.09.2010
e-pack ve yavrusu :emir_bebek: Nilsu 27.09.2010
aydemet ve yavrusu :emir_bebek: Mert 18.10.2010
Zehsel ve yavrusu :emir_bebek: Rüzgar 24.10.2010
dilemma ve yavruları :emir_bebek: Arda ve Duru 26.10.2010
Sedef35 ve yavrusu :emir_bebek: Beril 17.11.2010
idilcan ve yavrusu :emir_bebek: Bahar 22.12.2010
melojj ve yavrusu :emir_bebek: Elif 28.12.2010
elmi ve yavrusu :emir_bebek: Betül Zümra 01.01.2011
prensesss016 ve yavrusu :emir_bebek: Enes 04.01.2011
superisiyim ve yavrusu :emir_bebek: Deniz 11.01.2011
gökcegökce ve yavrusu :emir_bebek: Mert Kağan 19.01.2011
karagul ve yavrusu :emir_bebek: Miray 31.01.2011
clemantine ve yavrusu :emir_bebek: Mert 01.02.2011
TopukluAyakkabi ve yavruları :emir_bebek: Tuna,Öykü ve Naz 22.02.2011
su06 ve yavrusu :emir_bebek: Ceren 14.04.2011
Sarilale ve yavrusu :emir_bebek: Asya 21.04.2011
zonox ve yavrusu :emir_bebek: Arda 10.05.2011
Ademerve ve yavrusu :emir_bebek: Bilge 17.05.2011
belle ve yavrusu :emir_bebek: Berranur 24.05.2011

mercan.a ve yavrusu :emir_bebek: Bensu 17.06.2011
yaren0144 ve yavrusu :emir_bebek: Tuğçe 21.06.2011

Son düzenleme:
sorularıma cevap arıyorum kötü bir amacım yok kötü bir amacım yoktur hiç kimseyi kırmamaya çalışıyorum

günaydın kızlar
dün doktora gittik kızım 42 cm olmuş kilosu da 1742 olmuş kızımın maşallah herşey yolundaymış suyum fln yeterli erken doğum riskim de yokmuş gene yaramazlığı yaptı kontrolde vurdu durdu bana benim güzel kızım 14 temmuzda tahlil vericez kan değerlerime fln bakıcak ve 32. haftam olduğu için çalışabilir raporu alıcam.
sizlerde en var ne yok

Merve'm kusura bakma senı atlamışım;sen nasılsın hayatım?bebek çalışmaları ne alemde?

canımmmm benimmmm teşk ederimmmm önemli dğeil canm insanlık hali olabilir...bende iyiyim çok şükürr bebek çalışmaları eşimin işi dolayısıyla biraz yavaşladı sadece haftasonları iştee bakalım nasip kısmett :emir_bebek::emir_bebek:

selammm kıslarrrr nasılsınız bakalımmm

buarada 16-17 yaş ilişki durumunu soran arkadaşa şunu söylemek isterim anladığımkadarıyla o bayan kendisi oluyo aşk sevgi saygı tamam da bi yere kadar çevreniz bunu kaldırabiliyorsa ne ala ama çoğumuz bunu kaldıramayabilir yani aradaki yaş 3 değil 5 değil bi yerde mutsuz olursunuzz...

Günaydın kızlaaarr

herkesler nasıl bakalım..

5 günlük aradan sonra iş başı yapmak kadar iğrenç bi durum olamaz herhalde :KK50::KK50:

Günaydın kızlaaarr

herkesler nasıl bakalım..

5 günlük aradan sonra iş başı yapmak kadar iğrenç bi durum olamaz herhalde :KK50::KK50:

biz iyiyiz kızımla beraber ama banka biraz gergin sistemler bozuk müşteriler bağırıp duruyo ben hiç muhatap olmuyorum bile ama gişedeki bir arkadaşla müşteri giriyordu birbirine yaaa sonuçda sistem bozuk işte çocuk ne yapsın
evet ya izinden sonra çalışmak hiç çekilmez

ayşecik cikcikcikkkkkkkkkkkkk:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

:KK69: :KK69: :KK69:

ayşeeeee sonuçların temiz çıkmış.........gelsin artık bebişkonnnn

canım evet çok şükür normal çıktı degerım b,tek genetık de sorun var ama o da
kaynagı gosterıo zaten :) en önemlısı anlaşılması benım ıcın :)

ayşe canım sonuçlarını almışsın veee çok güzel çıkmış maşallah.hersey kontrol altında ve yolunda.ayy çok heyecanlı şimdi sıra bebişte allah ın izniyle canım;gözün aydın!

Her birinizi yürekten kucaklıyor kocaman öpüyorum canım arkadaşlarım:KK69:

canım benim çok sağol :) biraz zaman geçsin inşallahh ebek çalışmasına
başlaınca tahlıllerım hep kontrol edılıcek sorunun ne oldugu bellı tedavisi bellı
bende tabıı kı çok dıkkatlı olucam şimdi diyet yapıyorum ıste
zayıflayım bu kıloyla hamıle kalmayım diye :) kılo da etkılıo bılıosn
allah yardımcımız olsun ınsallahh
herseyın hayırlısı az daha bekleriz :) kociş hemen istio ama bi duur diom :)

bende sımsıkıkucaklıorm senı tatlım :) öpücükler öpücükler

Evet bugün ne sürsemki acaba bölümünde tekrar sizinleyimm :))
ne sürsem,ne sürsem,ne sürsem,ne sürsem ne sürsemki acaba yaaa gibi her akşam hatta gecenin bi yarısı kendi kendime oje dolabımın önünde konuşuyormuyum.bence konuşuyorum,her tırnagıma farklı renklerde oje sürüp kararsız kalıyormuyum,bence kalıyorum.
işte her akşam yaşadıgım bu kararsızlıklar silsilesinden sonra bu manikürü yapmaya karar verdimm. yanında sizlere krem şanti sunamadıgım için çok çok üzgünümm :)))
zemin cecile 28 ,,yapraklar golden rose 222 ,, benekler golden rose nail art 106

Canlarım Bilge'yi bir yandan ayağımla ana kucağında sallarken diğer yandan sizlere yazmaktayım:)
Sanırım birçoğumuz yaz sebebiyle tatillere gitti ne güzel kızlar tadını çıkarın tatilin:)

Tinker canım Egemu'nun resimlerine bayıldım...çook şeker...ve de çok mutlu görunuyor halinden;ne de güzel oynuyor suların içinde canım benım:)
Ayşe canım sonuçlarını almışsın veee çok güzel çıkmış maşallah.hersey kontrol altında ve yolunda.ayy çok heyecanlı şimdi sıra bebişte Allah ın izniyle canım;gözün aydın!
İdilişkom Bahar hanıma mayo nasılda yakışmış ne de olsa çok çirkin bu kız :) havuzlara bile gitmiş ne güzel canım gezin analı kızlı stres atın azcık...
Yaren canım doğum yapmışsın sonunda sen de meleğine kavuştun.Hem gözun aydın hem de geçmiş olsun diyorum...
Mercan sanırım sen de dogum yaptın;gözun aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah...
Elif canm sen de kuzunun birçok şeyini almışsın masallah bir tek kendisi kaldı hayırlısıyla gelsede giyse cicilerini yavastan :) düzenınız de kuruldu masallah canım bebişinizle de mutlulugunuz perçinlenecek ınsallah!
Seliz kuzum bebişin 26haftalık olmuş ya maşallah cidden zaman nasılda hızlı geçiyor...az kaldı canım kızcemız sağlıkla glsın...bu arada sen de herseyını almıssın bebişinin çok zevkli dimi pembiş pembiş minnacık seyler alıosun bir de içinde çocuğunu hayal etmeye çalışıyorsun:)
Aren'in annesi sen de geri sayımdasın;şehzademiz dunyaya glmek için beklemede sağlıkla gelsın ınsallah:)
Yıldız canım sen de rahatsızlandın sanırım agrın var.aman dıkkat et kendıne dik ayaklarını dinlen evınde canım...
Haticem canım benım yakısıklım büyüyor mu?ayy zaman hızla ilerliyor..bir de tayin oldugunuz yere gittiniz mi ne zaman gidiyorsunuz canım?
Yeliz kokoş kuzum sen de iyisin inşallah..ee ojelerini her daım takipteyiz zati:)
Seastar canım sen de kuzunu görecekmıssın bu aksam;hadi bakalım çok heyecanlıdır bilmem mi;arada bir özlemıyor değilim o gunleri :)
Fatoşçum Adana'dan gördük çiğköfte maceralarınızı;ne güzel ya sen de bol bol eğlen,Asya kızımla tadını çıkarın tatilin.
Su canım senı göremıyorum kac zamandır sen nasılsın nerelerdesin?Ceren ımız nasıl kocaman olmustur şimdi öp kokla benım yerıme emi annesi :)
Gökçe canım sen evını mı değiştiriyorsun sanki öyle bişi okudum...şayet öylyse çok kolay gelsın canım hem de hayırlı olsun güle güle oturun ınsallah.Mertim nasıl iyi demi?
Şerocum sen nasılsın nerelerdesın?küçük kuzumuz büyüdü mü o nasıl ?
Gökçelara,Aydemet kızlar sizlerde kuzularınız da iyidir umarım...

her birinizi yürekten kucaklıyor kocaman öpüyorum canım arkadaşlarım:KK69:

dışlanmış gibi hissediyordum kendimi..haklıymışım..:KK58:

Evet bugün ne sürsemki acaba bölümünde tekrar sizinleyimm :))
ne sürsem,ne sürsem,ne sürsem,ne sürsem ne sürsemki acaba yaaa gibi her akşam hatta gecenin bi yarısı kendi kendime oje dolabımın önünde konuşuyormuyum.bence konuşuyorum,her tırnagıma farklı renklerde oje sürüp kararsız kalıyormuyum,bence kalıyorum.
işte her akşam yaşadıgım bu kararsızlıklar silsilesinden sonra bu manikürü yapmaya karar verdimm. yanında sizlere krem şanti sunamadıgım için çok çok üzgünümm :)))
zemin cecile 28 ,,yapraklar golden rose 222 ,, benekler golden rose nail art 106

ayy hep koyu renk hep koyu renk :KK70:

desende pek belli olmamış ama :)

ben haftasonu yaptım bişi bakçok güzel oldu beyaz ojeyı tırnakalrımın üst yarısına sürdüm

sonracıma üstüne toplu iğne ile pembe renk attım (o senın aldıın oje flormar mıracle)

sonra renklerin üstündne hoop tekrar

çektim iğneyı tataamm ebru şeklınde oje oldu :KK70:

bide nazar boncugu yapincada gusel oluo bak :KK70: hafta sonu şapiom bende tocişime

sonra siliom tabısı :KK70:

X