Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydın kızlar nasılsnız bakalım biraz geç oldu sabaghtan yoğundum bakamadım buraya
biz kraftın twist modelini aldık ..
bu arada hani mevlüt süsleri kapı süsleri fln var ya onlara baktınız mı hiç fikirleirmizi paylaşalım kafam pek karıştı ne yapcam bilemedim

günaydın canımmm aldıgınız ürünü gökçeye sorabilirsin kullanışlımı diye o ondan kullanıyo die biliorum ben.ama fotolardan gördügüm kadarıyla oldukça güzel be kullanışlı.güle güle kullanın

mevlüt ve kapı süsü için bi çok şey önerilebilir ama işte ist da falan olsaydın çok çok fazla altarnatif var eminönünde falan bayılıyorum ben.kapı süsü için bence bulabilirse sıradışı bişiler al yada kendin tasarlayıp yapabiliosan yap yapamıyosan yaptır derim

tmm canım bi sorarım denk geldiğimizde kırmızı siyah olanını aldık biz
yaa dediğin gibi bluda pek bişey yok galiba bi ankara yapıcaz yine çünkü internetten bakıyorum ama göz görüp dokunmayınca içime sinmiyo sipariş vermek bütün ilgilnç ve orjinal tekliflere açığım

dur bakem ben az araştırıyım bu işiii

seastarrr kapı süsü için şöle bişi yapabilirsinnn bebeginin ilk günden itibaren bugüne kadar çekilmiş bütün ultrason fotolarını güzel bi şekilde sırasıyla tasarlattırıp onuda renkli çıktıyla bastırıp altına bi kontaplak veya mukavvayle ve tüller ve kalplerle hoş bi şekil yaptırabilirsinnn kare şeklinde falann çok hoş dururu gibi geldi banaaaaa

günaydınnnnnn meloşşşşşşşşşşşşş 3 aylık korunma ignesi vurduran bi hatun hamile kalmış heeee haberin olsun yaniii onun bebegide 2010 dogumluymuş şimdi yine hamileee

anuuummmm napceezz o zmnnn ondada hamile kalınıosaaa anaammm yok mu bi yolu yaa yadaa hiç ekşın yapmıcaz o zmn olmaz bebek herhall

kızlaarr hepinize günaydın

geçen perşembe diyetimin 2. haftası dolduu 1.5 kg daha verdim toplamda 4.600 kg vermiş oldum ,
bu perşembede 3. hafta dolucakk bakalım bakalım kaç daha verdimm pööff biran önce gitsin istiorum bu kilolarrr

anuuummmm napceezz o zmnnn ondada hamile kalınıosaaa anaammm yok mu bi yolu yaa yadaa hiç ekşın yapmıcaz o zmn olmaz bebek herhall

kız valla bilemiorumkine dün derdim var bölümünde okudum hatun o gnelerden kullanıomuş ve hiç ama hiç kaçırmamış gününü falan ama şimdi hamileee.
efet efet ekşın yokk

günaydın cnm hayırlı kandilleeerr

kız valla bilemiorumkine dün derdim var bölümünde okudum hatun o gnelerden kullanıomuş ve hiç ama hiç kaçırmamış gününü falan ama şimdi hamileee.
efet efet ekşın yokk

eee yaniii tek garanti yöntemm o o zmn hiç bişicik olmas :)

hee bu arada yelizz sizin evi gördümmm

dur bakem ben az araştırıyım bu işiii
haber bekliyorum

ilginç gerçekten çok da orjinal olabilir dediğin gibi bi eşimlede konuşayım bakyım onu ben mevlüt şekerleri için küçük beşikler var içinde bebk var onlar bi sevimli geldi bana bakıyorum hala internetten

177 adet olmuşlarrrrrrr
vayyyyy yelizzzz süper bunlarrrrr

günaydın canım tebrikler gider gider sen merak etme

süperler dimiii

cnm grçeken orjinal olabilir en sonunada hattaa bebegin dogdugu anda bi fotosunu çıkarttırıp raptiyelersiniz hemen şahane bişi olurr hemde hatıraaa
mevlüt şekerlerini ben böle agucuklu falan sevmiorum sadee ve şık bişiler olabiliiiiiiiiiiii

kız bizim terasımız yok ama annemlerin bahçesi var orda misler gibi olduuuuu kilim halı hepsini yıkadık........kız sen bu halinle nasıl yıkıcan halılarını????
kızz ben halıları yıkamaya gönderiyorum..çok uygun bir fiyata evimin tüm halıları yıkanıyor mis gibi kurutp getiriyorlar..şu halimle yıkarmıyım hiç....
olsun canım buda güzel...salak görümcen ne diye söz verip almazsa...sende travel sistem almışsın..bende travel alıcm işte..ama ben hem baston hem anakucağı hemde pusetli kullnmak istediğim için bunu alıcm.
zemin catherine arley 904,, baskı flormar miracle U33

yeliiiiiiiizzzzzzzzz ojeler yakıyor yineeeee

kızlarrrr miraç kandiliniz mübarekk olsun..Rabbim edeceğiniz tüm duaları kabul etsin inşallah.....

buarada kızım okadar hareketli ki pat küt içerde halay çekio galibaababası artık çok rahat görebiliyor hareketlerini göbüşümü açıp izliyorrkızım tekme attıkça babası gülüyor...şaka maka 3,5 ay falan kaldı...

canım çok sagol amin işallah hepimizin duaları kabul olur

maşallah kızınaa evet şaaka maka hamile kalamıyom dien herkez yakında hayırlısıyla kucagına alıcak bebişinniiallahım diger isteyen arkadaşlarımızada inşallahh bu mübarek günde kabul olsun duaları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…