Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
süperler dimiii:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

cnm grçeken orjinal olabilir en sonunada hattaa bebegin dogdugu anda bi fotosunu çıkarttırıp raptiyelersiniz hemen şahane bişi olurr hemde hatıraaa:KK69::KK69:
mevlüt şekerlerini ben böle agucuklu falan sevmiorum sadee ve şık bişiler olabiliiiiiiiiiiii
evet evet ben akşam eşimle bu konuyu konuşuyorum
yaa ne biliyim zaten normal şık bi çikolata yapılır onu veririz ama hani şimdi hatıra diye buzadolabı süsü fln yapılıyor yaa hep melek var bebek var onlar çok klasik böyle başka bişey olmalo

kızlarrrr miraç kandiliniz mübarekk olsun..Rabbim edeceğiniz tüm duaları kabul etsin inşallah.....

buarada kızım okadar hareketli ki pat küt içerde halay çekio galibaa:KK1:babası artık çok rahat görebiliyor hareketlerini göbüşümü açıp izliyorr:KK69:kızım tekme attıkça babası gülüyor...şaka maka 3,5 ay falan kaldı...:KK52::KK52::KK52:

evet kızlar kandiliniz mübarek olsun
ahh canım kızın daha neler yapıcak resmen ip atlıyo tekme atıyor karnım böyle dalga dalga oluyor yaa takla bilem atıyor birde oyuncak olarak seçtiği şey yüzünden sürekli tuvaletim var gibi hissediyorum.
bak ondan bahsettiğimi anladı başlası şimdi yer değiştiriyor

yaa ne biliyim zaten normal şık bi çikolata yapılır onu veririz ama hani şimdi hatıra diye buzadolabı süsü fln yapılıyor yaa hep melek var bebek var onlar çok klasik böyle başka bişey olmalo

ahh canım kızın daha neler yapıcak resmen ip atlıyo tekme atıyor karnım böyle dalga dalga oluyor yaa takla bilem atıyor birde oyuncak olarak seçtiği şey yüzünden sürekli tuvaletim var gibi hissediyorum.

canımmm kastettigim zaten çikolata degildiii yani böyle orjinal bebek şekerleri var onlardannn yaptır bulursun daha bi ay var zatenn.
hem daha birsürü yapmanız gereken şey varrr hamişlerrrr
bikere kesinlikle büyük oyuncak magazalarında satılan takım halinde olan ayak ve el izi hamurlarından alınnnn bebegininz dogduktan sonra eve geldiginizde hemen ayak izini ve el izini basın ve odasına asınn.
çok orjinal bi ürün ooo kalıbı hamuru ve çerçevesi birlikte satılıyo hamuru kalıba yayıp bebişin ayagını ve elini bastırıyosun sonra kurumaya bırakıyosunn zararlıda degill:KK69::KK69::KK69::KK69:

canım çok sagol amin işallah hepimizin duaları kabul olur

maşallah kızınaa evet şaaka maka hamile kalamıyom dien herkez yakında hayırlısıyla kucagına alıcak bebişinnii:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:allahım diger isteyen arkadaşlarımızada inşallahh bu mübarek günde kabul olsun duaları
aminn canım arkadaşım..
evet valla yavaş yavaş sıra bana geliooo ama doğumdan hiçç korkmuyorum nedense biranönce bebeğimi doğuracağım günü bekliyorum..
canım benim inş darısı senin başına...bugün senin içinde dua edicemmm

ayy yerim ben onu yaa seninki daha büyük tabii...benimde karnım artık iyice belli...bende çok sık çıkıyorum tuvalete ilerleyen aylarda dahada sık oluyormuş...

yaa sultanın kızını gördünüzmüüü bellenin...okadar güzel bir kızı var ki maşallah....tam hayal ettiğim gibi bir bebek...:nazar::nazar::nazar:Allah nazarlardan saklasın taş bebekkk:nazar::nazar::nazar: diğer fotolarını dört gözle bekliyorum...

canımmm kastettigim zaten çikolata degildiii yani böyle orjinal bebek şekerleri var onlardannn yaptır bulursun daha bi ay var zatenn.
hem daha birsürü yapmanız gereken şey varrr hamişlerrrr
bikere kesinlikle büyük oyuncak magazalarında satılan takım halinde olan ayak ve el izi hamurlarından alınnnn bebegininz dogduktan sonra eve geldiginizde hemen ayak izini ve el izini basın ve odasına asınn.
çok orjinal bi ürün ooo kalıbı hamuru ve çerçevesi birlikte satılıyo hamuru kalıba yayıp bebişin ayagını ve elini bastırıyosun sonra kurumaya bırakıyosunn zararlıda degill:KK69::KK69::KK69::KK69:

aaaa nerde var o ürünler ben hiç görmedim yaaa ağlıycam şimdi Bolu da hiç bişey yok ama yaaa of yaa offff peki bebiş küçük nasıl basıyosun onu hani canı fln acımaz mı ki

aminn canım arkadaşım..
evet valla yavaş yavaş sıra bana geliooo ama doğumdan hiçç korkmuyorum nedense biranönce bebeğimi doğuracağım günü bekliyorum..
canım benim inş darısı senin başına...bugün senin içinde dua edicemmm

ayy yerim ben onu yaa seninki daha büyük tabii...benimde karnım artık iyice belli...bende çok sık çıkıyorum tuvalete ilerleyen aylarda dahada sık oluyormuş...

evet daha da sık olucakmış benim son ayımda bakalım benimle arkadaşlar espri yapıyorlar çok kilolu değilim zaten 51 kiloydum 60 fln oldum sanırım sadece karnım var kesilmemiş karpuz yutmuş gibisin diyorlar bana :KK52::KK52:
:KK66::KK66::KK60::KK60::KK60::KK60:

günaydınnnnn kızlarrrrr...
dün interneti kapattık ama daha hala kesmemişler dedim gitmeden son kez yazım..
ne var ne yokk görüşmeyelii tatil olunca burasıda o kadar yoğun değil sanırım..

bu arada gecmiş kandiliniz mubarek olsun..

Güaydınlaaaaaaaaaaarr.
Herkese hayırlı güzel günler diliyorum.
Sanırım yaz ayı böyle sessiz geçecek topiğin.
Eh napalım nasip olursa kışın kaynatırız bizlerde bol bol.

günaydın kıslar ne var ne yok
günaydınnn canım iyi sayılır işte yaa biraz uykusuzum alt komşumuz vefat etti ona üzüldüm dün akşam rüyamda fln hep adamı gördüm çok samimi değildik benim işim sebebi ile ama her sabah görüşürdük her sabah konuşurduk adam 60 yaşında fln kalp krizi geçirdi 10 gündür yoğun bakımda yatıyordu dün akşam saat 7 gibi vefat etmiş ondan etkilendim snaırım

Güaydınlaaaaaaaaaaarr.

günaydın evet yaa yaz ayı sesiz geçicek gibi sen nasılsın iyisin mi

günaydınnn canım iyi sayılır işte yaa biraz uykusuzum alt komşumuz vefat etti ona üzüldüm dün akşam rüyamda fln hep adamı gördüm çok samimi değildik benim işim sebebi ile ama her sabah görüşürdük her sabah konuşurduk adam 60 yaşında fln kalp krizi geçirdi 10 gündür yoğun bakımda yatıyordu dün akşam saat 7 gibi vefat etmiş ondan etkilendim snaırım

günaydın evet yaa yaz ayı sesiz geçicek gibi sen nasılsın iyisin mi

Allah rahmet eylesin canım bende bugün rüyamda bi yaşlı adamı görmüştüm birisi geldi ölmüş dedi tüylerrim diken diken oldu

Güaydınlaaaaaaaaaaarr.
günaydın canım hayırlı günler evet topik çok sessiz aslında altta büssürü kişi var ama :KK19::KK19::KK19::KK19:

Allah rahmet eylesin canım bende bugün rüyamda bi yaşlı adamı görmüştüm birisi geldi ölmüş dedi tüylerrim diken diken oldu
herhalde içinde bulunduğumuz durum ile ilgili çok çabuk etkileniyoruz bu tarz şeylerden...
haziran da bitti zaman ne çabuk geçiyor günler yaklaştıkça heycan mutluluk ver gerginlik artıyor bende yaaa acaba nasıl olucak sorusu bir yandan sağlıklı olması bir yandan fln ayyy çok heycanlı senin doğum tarihi için ne demişdi doktor

herhalde içinde bulunduğumuz durum ile ilgili çok çabuk etkileniyoruz bu tarz şeylerden...
haziran da bitti zaman ne çabuk geçiyor günler yaklaştıkça heycan mutluluk ver gerginlik artıyor bende yaaa acaba nasıl olucak sorusu bir yandan sağlıklı olması bir yandan fln ayyy çok heycanlı senin doğum tarihi için ne demişdi doktor

evet canım yaklaşıyor korku ve heyecan değişik bi duygu bide aklımda olan sorular kim bakacak annem diyo gel benim yanımda kal ama babamın yanında rahat edemem diye korkuyorum, düğer türlü kayınvaldemlerde hiççççççççç rahat edemem, kayınvaldemler bize gelirsede bir ordu çoluğu çocuğu toplar gelirler
bide ramazanlıkta şaşırdım doğrusu doğumum 17 ağuustos sanırım

X