Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canımmm taşınıyormuşsunuz kolay gelsin sana hemencecik taşınırsınız inş...
bencede eşyaları boş daire varsa oraya koyun,ama annen haklı sen kesinlikle annenin yada kayınvaldenin yanında kal..sakın yalnız kalma..
jileni güle güle giy tatlım...kesinlikle bende almalıyım..sen kaç kilosun canım hamile kalmadan kaç giyiniyordun bende ona göre alayım.ben 38 bedendimm ozaman 2 numaramı alayım??
işte jilem ve ben evimde pek dağınıkk malum taşınma telaşıı
göbüş pek cıkamamış ama..
etiketinide koparmamışımm rezil ben..
çok güzel canım çok yakışmış...

aaa sonunda sende doğurdun canım..güle güle büyüt bebeğini...Allahım sağlık versin...

aboooo kimsecikler yok..bi yelüzümm var onunda işi var galiba..ay ben şimdi kiminle sohbet edicemçooooooooooook sıkıldımmmmmmherkes tatilde yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

canım allahım analı babalı büyütmeyi nasip etsinn hayırlı olsun...
darısı bizlere olsun inşallahhh...

evet canım taşınıyoruz allah izin verirse inşallahhh..
boş daire var canım birkac eşyamı acıcam sadece o kadar diğerleri yine kapalı kalıcak belki seneye il merkeze gelirse eşim giderim diye ama 1 yıl dişimi sıkıcam artık..

jile içinde teşekkür ederim hayatım eminim sanada cok güzel yakışır..
ben hamile kalmadan önce 63 kiloydum şimdi 64-64 kiloyum ve hamile kalmadan önceki bedenimd 40 bende 40-42 bedene uygun olanı aldım..
sanırsam sanada 2 bedeni yani 38-40 bedene uygun olan olur..
önemli olan zaten kalca bölümü karın bölgesinde söylediğim gibi 3 kademeli genişleme payı var eğer beli bol gelirse arkadan daraltma lastiğide var...

tamam canım bende 2 numarasını alıyorum ozaman..

bencede eşyalarını koy açma belki 1 yıl sürecek...hatice ndkr gelmeyeceksin buraya kimcesikler yokk ben çok sıkıldım tatilde ayarlayamadık daha eşimmin işleri çok yoğun...ben kaldım buralarda ve canım çok istiyor tatil yapmayı....

canım gidince internet bağlanıcak hemen ama fethiye 45 derece cok sıcakmış yaylaya cıkarsam pek internette giremem ama eve uğradıkca yazarım..
yazları hep burası tenha anca kış gelince kalabalıklaşıyoruz ee kışada sen doğurucan allah izin verirse zaten doğuran bebeklerden zaman bulupta gelemiyor..
umarım sende en kısa zamanda tatile giderde şöyle dinlenirsin koçişinle beraner..

hatice buarada 17 haftalık olmuş kuzun ya maşallahhhhhhhhh

evet canım yaa zaman cok cabuk geciyor sırayla hepimiz doğurucaz inşallah allahım izniyle..
kıscene neler aldın bakalım...
araba ve oto koltuğunu hangi marka almayı düşünüyosun..

evey yazın bura tenha..kışa ben doğursamda gelirim...yaylayamı çıkacaksın ne güzell yaa inş bizde birkaç gün kaçabiliriz biryerlere..
kızımın tüm kıyafetleri hazır..babası mobilyasını yapacak işte..
pusetini ve oto koltuğunu maxi cosi almayı düşünüyorum..anakucağı+puset
puseti maxi cosi Quinny zapp alıcam inşş ablamla çok araştırdık buna karar verdik.. bak resmide burda

Son düzenleme:
kızlarrrrrrrrrrrrrr ben geldimmmmm...çoook yoruldummmm halılarımızı yıkadık yengemleee, bebişler bi araaa huzursuz oldularr, uyuttuktan sonra işlerimizi halledebildikk.....çok yorulduk ama mis gibi olduuuuu.....bu sıcaktaaa akşamaaa kalmaz kurur vallaaaaaa........sonracığıma baharla defneyi küçük bir havuz aldık onun içinde azcık yüzdüler...çok mutlu oldular yaaa bu sıcakta çocuklara iyi geldiii biraz serinlikk

siz naptınızzz????

ay ben bunları yeriiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmm

benimde terasımda var böyle bir havuzzz:92:bebişim bahar gibi olunca yüzecek inş.....

oh canım ellerinize sağlıkkkk halılarıda yıkadınız.....bende doğumdan önce halletcem o işlerii inş..

Eki Görüntüle 215771

siz naptınızzz????[/QUOTE]
hoşgeldn,zzzz şekerlerrrrrrrrrrrrrrr.

selizzzz bebek ara<basına ve pusetine bayıldımmmm

idil bahar ve defne cıp cıpmı yaptılar yauuuuu çok şiyinlerrrrrr

kız bizim terasımız yok ama annemlerin bahçesi var orda misler gibi olduuuuu kilim halı hepsini yıkadık........kız sen bu halinle nasıl yıkıcan halılarını????

Seliz bizim aldığımız puset böyle bişey...biz doğumdan sonra almıştık...görümcem söz verdiği halde almamıştı o yüzdennn........... öyle işteeee....hatta ben baharla bi yere çıkamadığım içinnn o zamanlar ufacıktıı eşim kendi beğenip almıştı...hiç bakmamıştık biz pusetlere filan :))) görümceme güvendikkkkkkk güvendiğimiz dağlaraaa kar yağdı

merhaba kızlar
nasılsınız kımsecıkler yok herkes tatılde tabıkıde bende tatıl dönüşü annemlere geçtım 1 hafta orda kaldık abımın dügünü vardı onun için cumartesıde abımı evlendırdık ve sonunda evıme geldım sızlerı çok özledım tatılım çok güzeldı ıyı geldı bana çok dınlendım azda olsa tabıkıde evde oglumla maraton devam edıyor durmak yok hiç bır sekılde bu aralarda yeme problemımız var dişlerden kaynaklı hiç yemek yemek ıstemıyor insallah en kısa zamanda düzelır yoksa çok üzülüyorum bızlerden habeler böyle sızlerde ne var ne yok

günaydınnn cnmmmm.sendemi kızgınsın kimsecikler yok diee
vallahi herkez yaz yüzünden dio ama ben bu topige ilk girdigimde temmuzdu ve acaip kalabalıktı yauuu

YAAA herkes çocuk sahibi olunca ister istemez herkes çocuguyla ilgileniyor yada başka bi meşguliyeti oluyo aslında kızmak değilde alışkanlık varyaaa insan birden boşluğa düşüyo eski düzen olmayıncaa...ama bu topik te böyle günlerde geldi geçti sonra yine birlik olundu..aman herkes iyi olsundaaa gelmeselerde olur şaka bi yana aslında herkes mutlaka geliyo ama kimse kimseye denk gelmiyo tabi dış etkenlerden dolayıda vakti kısıtlı oluyo o açıdann sanırımmm sanırsammm belkiii :)))

zemin catherine arley 904,, baskı flormar miracle U33

Eklentiler

• $Yeni Resim.JPG
    131,5 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
Günaydınlarrr.

Mervişim yelizim zahracım nasılsınız kızlar.

Hepinizin kandili mübarek olsun canlarım.
Bu gece dualarda buluşmak dileğiyle.

Beçevrim içi görünebilirim ama yazamazsam kusuuma bakmayın nolur.

çünkü accayip bi yoğunluk var..

Yeliz mesajımı almadınmı canım

günaydın bebegimm saolasın sanada hayırlı kandillerrrr

cnm aldım aldımda öyle soguk bi msj ki toplu attın heralde didim.
knt da yok msj da atamadımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…