Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydın cnm saolll:KK16::KK16: diş agrın normal yaa bebek bütün kalsiyumu aldıgı için hamilelik dönem,inde dişleri dökülen bile var yanüüü o yüzden birazzzz sütü peyniri yogurdu fazla yeeede karşılasınnn ihtiyacııı

hem onun etkisi var hemde dedim yaa daha hamile olmadan önce 20 lik dişerilm ile ilgili sıkıntı vardı gömülü çıkamıyorlarmış onların ufak bi operasyonla alınması gerekiyordu ben korktum yaptırmadım o da nüks etti şimdi bilmiyom nasıl geçicek bu ağrı şişmeye de başladı sol tarafım

işte jilem ve ben evimde pek dağınıkk malum taşınma telaşıı:KK1:
göbüş pek cıkamamış ama..:KK49:
etiketinide koparmamışımm rezil ben..

çok yakışmış canım güle güle giy

hoşgeldin tatlım sağol ....prensesin nasıllllll???

ya yelizz orası öyle ama ben utanıyorum kızz bacaklarımda da var çatlakkk tek parça mayooo offf gıcık yaaa hiç giymedim sevmiyorum :)))

prensesim iyi yaramazlığa devam ediyor şimdiden bana ağır gelmeye başladı sanırım hamileiiğin tüm sıkıntılarını bugüne kadra yaşadım ve yaşamaya da devam ediyorum ayaklarım fln ağrımaya başlıyor ağır geliyo artık taşıyamıyorum herhalde ben zamnın da çıkıcam izine 15 temmuzda başlıyo iznim belki temmmuz ayını bitiririm ama daha fazla çalışmam gibi geliyor

günaydın teyzoşlar biz geldik ne var ne yok
cuma günü iş çıkışı kızıma mobilya pembe bir beşik aldık teyzeleri, görseniz ne tatlı :KK12::KK12::KK12::KK12:pazar günüde pikniğe gittik çok eğlendik :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
yani benim hafta sonum mükemmeldi sizinkiler nasıl geçti:KK17::KK17::KK17::KK17:

günaydın teyzoşlar biz geldik ne var ne yok
cuma günü iş çıkışı kızıma mobilya pembe bir beşik aldık teyzeleri, görseniz ne tatlı :KK12::KK12::KK12::KK12:pazar günüde pikniğe gittik çok eğlendik :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
yani benim hafta sonum mükemmeldi sizinkiler nasıl geçti:KK17::KK17::KK17::KK17:

günaydın cnmm hayırlı olsun kuzunun beşigiiii:nazar::nazar::nazar:

günaydınnnnnn meloşşşşşşşşşşşşş 3 aylık korunma ignesi vurduran bi hatun hamile kalmış heeee haberin olsun yaniii onun bebegide 2010 dogumluymuş şimdi yine hamileee

Son düzenleme:

Eklentiler

• $Yeni Resim.JPG
    $Yeni Resim.JPG
    141,7 KB · Görüntüleme: 35
  • $oo.JPG
    $oo.JPG
    140,6 KB · Görüntüleme: 36
bende ilkini beğendimmm kısss yeliz sen bu tırnaklarla nasıl iş yapıyorsunn evdeee çok uzamış hiç kesmicenmi yoksa kısss ayy bi kadında görmüştüm kaç mt oldugunu hatırlamıyorum çok uzunndu tırnaklarııı

rekor kırdı cnm o hatun :KK1::KK1: ama malesefki geçirdigi bi tırafik kazasında kaburgalarıyla birlikte tırnaklarıda gitti

cnm ev işi yaparken zorlanmıyorum çok şükürr :nazar::nazar::nazar: şimdilik kesmeyi düşünmüyorum ama mecburen bi bakıma sokmam lazım ama kesmiycem o zamanda törpüyle kısaltıcam

rekor kırdı cnm o hatun :KK1::KK1: ama malesefki geçirdigi bi tırafik kazasında kaburgalarıyla birlikte tırnaklarıda gitti

cnm ev işi yaparken zorlanmıyorum çok şükürr :nazar::nazar::nazar: şimdilik kesmeyi düşünmüyorum ama mecburen bi bakıma sokmam lazım ama kesmiycem o zamanda törpüyle kısaltıcam

Ayyyy öylemiiiii okadında çok abartmış canımmmm

muzur muzur muzur bennnnnnnnnnnnn:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

Eklentiler

• $SDC13779.JPG
    $SDC13779.JPG
    227 KB · Görüntüleme: 48
  • $SDC13757.JPG
    $SDC13757.JPG
    225,5 KB · Görüntüleme: 43
  • $SDC13764.JPG
    $SDC13764.JPG
    231,7 KB · Görüntüleme: 39
  • $SDC13769.JPG
    $SDC13769.JPG
    243,7 KB · Görüntüleme: 39
  • $SDC13774.JPG
    $SDC13774.JPG
    232 KB · Görüntüleme: 32
  • $SDC13775.JPG
    $SDC13775.JPG
    204,4 KB · Görüntüleme: 39
selam kızlar 15 gündür internete giremedim annem umreye gittiğiiçin bakacak kimsem yoktu bende doğumumu sakaryada teysemin yanında yaptım zaten kendiside kadın doğum servisinde hemşire kzım da geç geldi çok zorlandık olamadı normal doğumyapamadım sezeryanla doğurdum kzımı ayrıntıları evime gidince yazarım hepinizi öptüm

selam kızlar 15 gündür internete giremedim annem umreye gittiğiiçin bakacak kimsem yoktu bende doğumumu sakaryada teysemin yanında yaptım zaten kendiside kadın doğum servisinde hemşire kzım da geç geldi çok zorlandık olamadı normal doğumyapamadım sezeryanla doğurdum kzımı ayrıntıları evime gidince yazarım hepinizi öptüm

cnm hayırlı olsunnn güle güle saglıkla büyüt kızını:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X