Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızlar coştu gene millet yaaa yazamdım okuyamadım kaldım öyle
sanırsam
Yildiz10 hasta olmulsun geçmiş olsun canım
yelizcim snein siten neden engelen di o kısmı anlamadım ben

cnm engelli degil sadece milli egitim bakanlıgı engellemiş yani ögretmenler flana giremioo

Arkadaşlar bugün regl günüm ama hala beyaz akıntım devam ediyor nolur yardım edin hamile olabilir miyim?? normalde bikaç gün önceden akıntı pembeye dönüşür ve regl olurdum. aynı şeyi yaşayıp hamile kalan ya da bilen varsa yardımcı olabilir mi? bi de gözbebeği büyür diye okudum doğru mu acaba benim daha büyük görünüyor ama bu belirti mi bilmiyorum.. inş hamileyimdir.

Teyzoşlar biz geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkk bebikim çok büyüyo bugün tatlı tatlı sancılanıyo minnakımın olduğu taraf Pisi pisi kopatım

Canım bu belirtiler herkeste farklı oluyor, bi de daha ancak adet günün gelmiş, bu kadar erken belirti arama kendinde bence çok yıpranırsın bence ne akıntıya ne göz bebeğine takılma, bir iki gün daha bekle ve test yap, şu an varsa bile belki testte çıkmayabilir, boşuna moralin bozulur sonra Allah gönlüne göre versin canım

Teyzoşlar biz geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkk bebikim çok büyüyo bugün tatlı tatlı sancılanıyo minnakımın olduğu taraf Pisi pisi kopatım

Merhaba öncelikle bebeğin hayırlı olsun sağlıkla kucağına almanı dilerim. Sana sorsam yardımcı olur musun deneyimli olduğun için bilirsin bugün regl günüm ama hala beyaz akıntım devam ediyor acaba hamile olabilir miyim?? normalde bikaç gün önceden akıntı pembeye dönüşür ve regl olurdum. aynı şeyi yaşamış mıydın sen de? bi de gözbebeği büyür diye okudum doğru mu acaba benim daha büyük görünüyor ama bu belirti mi bilmiyorum.. inş hamileyimdir.

çok teşekkür ederim birazcık daha sabredicem inş herkes için hayırlısı olsun

Haççeeeeeeeeeeeeeeemmm dün akşam senin haberinden mi etkilendim nolduysa yine oğlan gördüm rüyamda yaa :84: ulen bi kere de kız görsem dişimi kıracam beee :86: yok yok kocişin kafasını kıracam vazgeçtim, zaten çok kızgınım onaaaaaa

kızlar coştu gene millet yaaa yazamdım okuyamadım kaldım öyle
sanırsam
Yildiz10 hasta olmulsun geçmiş olsun canım
yelizcim snein siten neden engelen di o kısmı anlamadım ben
saol tatlım arada bi grip oluyorum bende şaştım senede kaç kez olunur bu grip

hoş geldinizzzz yerim senin minnak kızını

saol tatlım arada bi grip oluyorum bende şaştım senede kaç kez olunur bu grip

hoş geldinizzzz yerim senin minnak kızını

Ay ay ay kız dedi kız dediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ay Allah söyletmiştir inşallah hay ağzın bal yesin yıldız hep böyle kızın de emi

ya bugün kocalarımıza neden kızgınız
dünya herüflere sataşma günümükü acep

selam kızlar...nabersiniz bakalım???

yaa naneden haber varmı bidaha gelmedi demi topiğe
hoşbulduk canım evi temizliyorum biryandan..off işler birikmiş...hava yine bozukkkk:84:
unutmazsın canım sen bizi

bende izne ayrılınca unutacam sizi

slm canım hoş geldin
hoşbulduk canım..bizi niye unutuyosun ayyyy

aaa haticenin oğlumu oluyormuş....bizim kıza damat geliyorrr

şerrooooommm canıııııımmm

"oğlan gördüm rüyamda" cümlesinin yanındaki smile ı umarıım yanlışkla yapmışsındır..,
doktor amcası oğlan derse ne yapacaksın smile daki gibi böyle bağırıp çağıracakmısın yoksa

Sakın canım rabbimden hayırlı olanı sağlıklı olanı iste.
Inşallah rabbim gönlünün muradını verir inşallah.

Tinker ın dediği gibi ikisindede evlat kokusu kokusu var.

Sakın beni yanlıl anlama tatlım olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…