Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
cnm engelli degil sadece milli egitim bakanlıgı engellemiş yani ögretmenler flana giremioo
hımm anladım canım

Teyzoşlar biz geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkk :KK49: bebikim çok büyüyo bugün tatlı tatlı sancılanıyo minnakımın olduğu taraf :KK53: :KK53: :KK53: Pisi pisi kopatım :KK52:

hoşgeldizi ve güle güle

saol tatlım arada bi grip oluyorum bende şaştım senede kaç kez olunur bu grip

hoş geldinizzzz yerim senin minnak kızını
ya bende sen gibyim çok hastalandım normald ebu kadar hasta olmazdım ama çok şükür bu sıralar iyiyim aman olmayım yazın hiç çekilmez

:63::63::63::63::63:
ben gelince herkezcikler kaçmışşş :63::63::63::63::63:

selizzz sen yinemi bana slm vermedin yoksam benmi görmedin acaba bilmiomm ama küsecem heee 3. sündee:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

Kızlar ben de 8. haftamdayım daha benim bebiş fındık kadar.Ama miğdem bulanmıyor, parçalanıyor resmen..Asit, yanma, ağız tadım bi garip..Tüm süt ve süt ürünü besinlerinden de tiksindim.Tüm yemeklerden de hiçbir yemek cazip gelmiyor.Sabah kahvaltıda zorla bi iki lokma bişeyler yiyorum.Bi de öğlen yemeği akşam hiçbişey yok..Ne yapcam ben böyle:KK43:((

Son düzenleme:
şerrooooommm canıııııımmm

"oğlan gördüm rüyamda" cümlesinin yanındaki smile ı umarıım yanlışkla yapmışsındır..,
doktor amcası oğlan derse ne yapacaksın smile daki gibi böyle bağırıp çağıracakmısın yoksa :KK53::KK53:

Sakın canım rabbimden hayırlı olanı sağlıklı olanı iste.
Inşallah rabbim gönlünün muradını verir inşallah.

Tinker ın dediği gibi ikisindede evlat kokusu kokusu var.

Sakın beni yanlıl anlama tatlım olur mu :KK16::KK16:

Yok be kuzum tabi ki erkek de olsa asla üzülmem, yine çok sevinirim, sağlıklı olsun yeter ki hep söylüyorum :KK31: hele de benim gibi kaç defa bebeğini kaybetmiş birinin cinsiyet ayrımı yapma lüksü yok bence :KK50: ama nedense bu sefer bi kız isteği var içimde, kız bebeklere daha bi kanım ısınıyo son zamanlarda ondan heralde :KK69: rüyalarımda da aksine hep oğlan görüyorum :KK1: oğlan olsun kız olsun evlat bu ayrılır mı hiç bitanecik bebeğim o benim :KK49: baksana tickerımı bile oğlan yaptım, başından beri okadar kuvvetle oğlan hissediyorum ki :KK53: :KK53:

Son düzenleme:
Merviiiiiiiiiiiiiiişşşşşş Bilge nasıııııılllll :KK69: resmi yok mu kuşum koysana bitane :emir_bebek: benim facem yok göremiyom :KK50:

:63::63::63::63::63:
ben gelince herkezcikler kaçmışşş :63::63::63::63::63:

selizzz sen yinemi bana slm vermedin yoksam benmi görmedin acaba bilmiomm ama küsecem heee 3. sündee:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:
yeliz sende taktın bana kafayı..ben her seferindede selamını alıyorum hoşbulduk yazıyorum sen görmüyosun her seferindede dönüp bakıyorum yazmışmıyım diye genelde yazmış oluyorum..asıl sen okumuyosun heralde canımmm iyiki oku bakkk sayfalarııı:KK47:
Yok be kuzum tabi ki erkek de olsa asla üzülmem, yine çok sevinirim, sağlıklı olsun yeter ki hep söylüyorum :KK31: hele de benim gibi kaç defa bebeğini kaybetmiş birinin cinsiyet ayrımı yapma lüksü yok bence :KK50: ama nedense bu sefer bi kız isteği var içimde, kız bebeklere daha bi kanım ısınıyo son zamanlarda ondan heralde :KK69: rüyalarımda da aksine hep oğlan görüyorum :KK1: oğlan olsun kız olsun evlat bu ayrılır mı hiç bitanecik bebeğim o benim :KK49: baksana tickerımı bile oğlan yaptım, başından beri okadar kuvvetle oğlan hissediyorum ki :KK53: :KK53:

şerooo bende başından beri hatta hamila kalmadan önce bile hep erkek hissetmiştim..eşimin sülalesinde hiç kız olmaması kayınvaldemin 3 oğlu olması kesinlikle kız doğuramayacağım anlamına geliyordu benim için...oğlum olacak diye ismi bile hazırdı...doktor kız deyince şoook:KK53: olduk...başta üzüldüm ne yalan söyeleyim oğlana alışmıştık...ama şimdiii o pembe kıyafetleri aldıkça kızım kızım diye sevdikçe inan kii artık kızım olacağına daha çok seviniyorum..üstelik ablamın 1 yaşında kızı var ablam seninde kızın olsun bunlar kardeş gibi büyüsünler diye kız çok istemişti,annemde kız istedi hep,kayınvaldem ve kayınpederim kız çocuğu aşkıyla yanışıp tutuştukları için kız istediler eşim kız kardeşim bile olmadı diye baştan beri kız diyordu.bitane ben erkek istiyordum nekdr bencilimki etrafımdaki onca insanın kız olmasını istedikleri halde ben başta üzüldüm kız olacağına...ama şimdi diyorumki iyiki kızım olacak..doktor yarın birgün aa bu erkekmiş dese inan çok üzülürüm..yani insan neye sahip olursa kız veya erkek farketmiyor senin evladın yaaişte oyüzden çok seviyosun...:KK69:

yok be kuzum tabi ki erkek de olsa asla üzülmem, yine çok sevinirim, sağlıklı olsun yeter ki hep söylüyorum :KK31: Hele de benim gibi kaç defa bebeğini kaybetmiş birinin cinsiyet ayrımı yapma lüksü yok bence :KK50: Ama nedense bu sefer bi kız isteği var içimde, kız bebeklere daha bi kanım ısınıyo son zamanlarda ondan heralde :KK69: Rüyalarımda da aksine hep oğlan görüyorum :KK1: Oğlan olsun kız olsun evlat bu ayrılır mı hiç bitanecik bebeğim o benim :KK49: Baksana tickerımı bile oğlan yaptım, başından beri okadar kuvvetle oğlan hissediyorum ki :KK53: :KK53:

olsun rüyada oğlan cocugu görmek "muradının yerine gelmesi" anlamına gelir.
Rabbim bilir ama demekki kızın olacak..

hoşbulduk canım evi temizliyorum biryandan..off işler birikmiş...hava yine bozukkkk:84:

hoşbulduk canım..bizi niye unutuyosun ayyyy:KK5:

aaa haticenin oğlumu oluyormuş....bizim kıza damat geliyorrr:KK66:

yelizzzz bakk en yukardaki senden alıntı ama selizden alıntı diye çıkmış....

şerooo bende başından beri hatta hamila kalmadan önce bile hep erkek hissetmiştim..eşimin sülalesinde hiç kız olmaması kayınvaldemin 3 oğlu olması kesinlikle kız doğuramayacağım anlamına geliyordu benim için...oğlum olacak diye ismi bile hazırdı...doktor kız deyince şoook:KK53: olduk...başta üzüldüm ne yalan söyeleyim oğlana alışmıştık...ama şimdiii o pembe kıyafetleri aldıkça kızım kızım diye sevdikçe inan kii artık kızım olacağına daha çok seviniyorum..üstelik ablamın 1 yaşında kızı var ablam seninde kızın olsun bunlar kardeş gibi büyüsünler diye kız çok istemişti,annemde kız istedi hep,kayınvaldem ve kayınpederim kız çocuğu aşkıyla yanışıp tutuştukları için kız istediler eşim kız kardeşim bile olmadı diye baştan beri kız diyordu.bitane ben erkek istiyordum nekdr bencilimki etrafımdaki onca insanın kız olmasını istedikleri halde ben başta üzüldüm kız olacağına...ama şimdi diyorumki iyiki kızım olacak..doktor yarın birgün aa bu erkekmiş dese inan çok üzülürüm..yani insan neye sahip olursa kız veya erkek farketmiyor senin evladın yaaişte oyüzden çok seviyosun...:KK69:

Eminim öyledir hayatım :KK49: biricik yavrum o benim pipisi varsa pipisini yerim , kukusu varsa da kukusunu nolacak :KK52: :KK52: :KK52:

olsun rüyada oğlan cocugu görmek "muradının yerine gelmesi" anlamına gelir.
Rabbim bilir ama demekki kızın olacak..

Evet rüyalarımı o şekilde yorumlayanlar da var hakkaten :26: neyse hayırlısı artık :KK49: 2 hafta sonra gittiğimizde gösterir inşallah sıpam da bu meraktan kurtarır artık bizi :KK1:

hoşbulduk canım evi temizliyorum biryandan..off işler birikmiş...hava yine bozukkkk:84:

hoşbulduk canım..bizi niye unutuyosun ayyyy:KK5:

aaa haticenin oğlumu oluyormuş....bizim kıza damat geliyorrr:KK66:

kendi yazdıgını alıntı yaparak yazdıgın için görmemişim dogal olarak.
aynı zamanda komik bi şekilde öylesine laf atıyım diye yazılan bişeye neden böyle bi tepki verdin ben anlayamadım açıkçası.

Ay kocişim geldi ben çıkıyoruuuuummmm :KK12: süslenip püslenip nazlanıp onu sinir etmem lazım :KK1: :KK1: :KK1: intikamım acı olacak heheeyyytttttt :KK9: :KK9:

Son düzenleme:
Eminim öyledir hayatım :KK49: biricik yavrum o benim pipisi varsa pipisini yerim , kukusu varsa da kukusunu nolacak :KK52: :KK52: :KK52:

Evet rüyalarımı o şekilde yorumlayanlar da var hakkaten :26: neyse hayırlısı artık :KK49: 2 hafta sonra gittiğimizde gösterir inşallah sıpam da bu meraktan kurtarır artık bizi :KK1:
kukusu varsa bişey yapamayacaksın artık:KK1:
kendi yazdıgını alıntı yaparak yazdıgın için görmemişim dogal olarak.
aynı zamanda komik bi şekilde öylesine laf atıyım diye yazılan bişeye neden böyle bi tepki verdin ben anlayamadım açıkçası.

herzaman yaptığın şeyde oyüzden artık özellikle sana cvp vermeye çalışıyorum..nezaman gelip slm versem sen kızıyorsun selamımı almadın diye...bende üzülüyorum...geçende selamımı almadın diye yazmışsın okuyunca üzüldüm halbuki yazmışım...buraya geldiğimde slm vermeyenler,görmeyenler var...selamımı almayanda oluyo arasıra hiçbir zaman problem etmiyorum kimsenin kasıtlı bişey yaptığını düşünümoyrum görmemiştir diyorum..

Ay kocişim geldi ben çıkıyoruuuuummmm :KK12: süslenip püslenip nazlanıp onu sinir etmem lazım :KK1: :KK1: :KK1: intikamım acı olacak heheeyyytttttt :KK9: :KK9:

ilahii şero yaa bugün bende kocişe çok güzel yemekler hazırladım..evi temizledim..negüzel ya kocişin bu saatte eve gelioo nekdr uzun süre birliktesiniz...benimki akşam en erken 8de gelio bazen dahada geçç:KK43:çok az birlikte olabiliyoruz:KK47:

X