Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
:KK60::KK60::KK60:canım giyimden fark etmıstır..turban insana bıraz yaş katıyor ..sen de spor gıyındıysen otomatık olarak aldatabılıyor...:KK1:

efet efet ee bebek falanda var tabiki onun olgunluguda yansıyo insana çok güldük yawww.beni 40 k,lodayken yani 23 yaşında falanken liseyemi gidion diolardı ciddi ciddi :)))))))))))) kilo aldımda hatuna benzzedim azcık:KK1::KK1::KK1::KK1:

kızlar dün eşimle egeyi kıskandırma çalışmaları yaptık eşim beni seviyor ben onu cici oooh diye diye öptük birbirimizi yıne ...(bunlar tartısmadan once)ege emekleyerek geldı yıne ama yuzunde hayin bir güllümseme babasına ağır darbelerle uzaklaştırdı ve bana sarıldı..ben onu öptukçe o da aklı sıra ısırarark sevgısını gosterdı....:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:kahretsin oğlum bana daha düşkün ....:63:

zibidi yaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Arkadaşlar bugün regl günüm ama hala beyaz akıntım devam ediyor nolur yardım edin hamile olabilir miyim?? normalde bikaç gün önceden akıntı pembeye dönüşür ve regl olurdum. aynı şeyi yaşayıp hamile kalan ya da bilen varsa yardımcı olabilir mi? bi de gözbebeği büyür diye okudum doğru mu acaba benim daha büyük görünüyor ama bu belirti mi bilmiyorum.. inş hamileyimdir.

kızlar dün eşimle egeyi kıskandırma çalışmaları yaptık eşim beni seviyor ben onu cici oooh diye diye öptük birbirimizi yıne ...(bunlar tartısmadan once)ege emekleyerek geldı yıne ama yuzunde hayin bir güllümseme babasına ağır darbelerle uzaklaştırdı ve bana sarıldı..ben onu öptukçe o da aklı sıra ısırarark sevgısını gosterdı....:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:kahretsin oğlum bana daha düşkün ....:63:

oyy yerim ben sizi ana oğul aşkınızıı.:KK69:.valla böyle yazınca hayranlıkla okuyorum cok hoşuma gidiyo..:21:

Arkadaşlar bugün regl günüm ama hala beyaz akıntım devam ediyor nolur yardım edin hamile olabilir miyim?? normalde bikaç gün önceden akıntı pembeye dönüşür ve regl olurdum. aynı şeyi yaşayıp hamile kalan ya da bilen varsa yardımcı olabilir mi? bi de gözbebeği büyür diye okudum doğru mu acaba benim daha büyük görünüyor ama bu belirti mi bilmiyorum.. inş hamileyimdir.

canım beyaz akıntı hem hamilelikte hem adetten önce gelen bişey..
eğer şüphen varsa idrra testi yap derim..ben adet günümde yaptım ve silikte olsa cıkmıştı..
göz bebeği konusunda amin değilim ben hergün bakardım ama hiçte büyüdüğünü görmedim..

canım beyaz akıntı hem hamilelikte hem adetten önce gelen bişey..
eğer şüphen varsa idrra testi yap derim..ben adet günümde yaptım ve silikte olsa cıkmıştı..
göz bebeği konusunda amin değilim ben hergün bakardım ama hiçte büyüdüğünü görmedim..

Çok teşekkürler cevabın için testten önce bi sormak istedim hiç regl günümde beyaz akıntı devam etmemişti o yüzden merak ettim acaba aynı şeyi yaşayan var mı diye inş olumlu sonuç alırım inş..

geçmmişş olsun tatlımmmmmmmm:KK19::KK19:
saol canım benim
ooooh iyi yapmışsın canım geçmiş olsun bu arada

:113::113:
evet çok iyi yaptım yeni bir akımm başlattım yaşasın kötülük :KK9::KK9::KK9::KK9::KK53::KK53:

günaydın canlarrrrrrrrrrr:KK16::KK16::KK16:

bu arada günaydın kıslarrrr hayırlı sabahlar..
günaydın canım oğluşun olacak mış allahım analı babalı büyütsün cadı kaynana:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

aaaaaaaa neden kimse konuşmuyo yawwwwwwwwwww:KK5::KK5::KK5:
yettim yelizim tansiyonumu ölçtürüp geldim 10-5 nasıl
evet ya benim de enerjin kalmadı muhabbet ılerlemıyor:KK6:zaten sıkıldım:KK14::KK14::KK14:
tinkerim hadi sohbet edelim tatlım toparla enerjini ayol :KK16:
:KK9::KK9::KK9:

saol canım benim
evet çok iyi yaptım yeni bir akımm başlattım yaşasın kötülük :KK9::KK9::KK9::KK9::KK53::KK53:

günaydın canım oğluşun olacak mış allahım analı babalı büyütsün cadı kaynana:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

tansıyon normal yuksek olmasın da dusuk ıyıdır benım 9 a 6 falandı hep...edelim bacım da kalabalık değiliz ki yaz geldi millet hep dışarda ...topiğe gelen giden yok..bende gıtcem oooh unutcam sizi işteeee:63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63:

saol canım benim

canım normalden düşük tansiyonun ama hamilelikte normal sayılıo sanırsammmmm:KK61::KK61::KK61:
tansıyon normal yuksek olmasın da dusuk ıyıdır benım 9 a 6 falandı hep...edelim bacım da kalabalık değiliz ki yaz geldi millet hep dışarda ...topiğe gelen giden yok..bende gıtcem oooh unutcam sizi işteeee:63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63:

ben daha didemiomm ama didince bende unutcammmm:KK33::KK33::KK33::KK33:

yok ya ben girerim arada doğurcaklar var tabi haber verirlerse hanfendüler...artık buraya gelmeyen çok varr..gerçi iyiki face var...:nazar:

kızlar coştu gene millet yaaa yazamdım okuyamadım kaldım öyle
sanırsam
Yildiz10 hasta olmulsun geçmiş olsun canım
yelizcim snein siten neden engelen di o kısmı anlamadım ben

unutmazsın canım sen bizi

canım normalden düşük tansiyonun ama hamilelikte normal sayılıo sanırsammmmm:KK61::KK61::KK61:

ben daha didemiomm ama didince bende unutcammmm:KK33::KK33::KK33::KK33:
bende izne ayrılınca unutacam sizi :21::21::21::21::21:

selam kızlar...nabersiniz bakalım???

yaa naneden haber varmı bidaha gelmedi demi topiğe

slm canım hoş geldin

X