Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
yeliiizzzz gideceğiniz otele bayıldım bennnn süper aquapark süpermiş...varya biz eşimle tatile giderken sırf aquaparkı büyük olan otel tercih ediyoruz hatta silence beach oyüzden tercih etmiştim 13 kaydıraklı büyük aquaparkı vardı...ama sizin gidceğiniz otelin dahada süpermiş :KK69: bu sene malesef hamile olduğum için kayamayacağım için aquapark hayal oldu.ama Allah nasip ederse seneney inşallah sizin otele gitmeyi düşünüyorum gerçekten çok beğendim...kuşadasınada gitmedim hiç..be:KK69:eğimizle kayarız seneye inş..
sizede iyi tatiller canım bol bol kayın benim yerimede...:KK33:

canım benimm süper dimiii ben taaa lisedeyken gidiyodum buranın parkına ama otel yoktu o zamanlarrrr şimdide özellikle su parkı için bu oteli tercih ettim hatta düşün yani yer yok sadece eylül sonu vardı bizde eylül sonu gidiyoruzzz:KK1::KK1::KK1::KK1: ama çokkkkk çokk güzelll biyerr benim kociş kaymayı sevmio daha dogrusu korkuyo o yüzden ayrı takılcaz sanırsammm :KK1::KK1::KK1:

Aqua Fantasy Hotel & Aquapark - Fotoğraf ve Videoları | Etstur

canım benimm süper dimiii ben taaa lisedeyken gidiyodum buranın parkına ama otel yoktu o zamanlarrrr şimdide özellikle su parkı için bu oteli tercih ettim hatta düşün yani yer yok sadece eylül sonu vardı bizde eylül sonu gidiyoruzzz:KK1::KK1::KK1::KK1: ama çokkkkk çokk güzelll biyerr benim kociş kaymayı sevmio daha dogrusu korkuyo o yüzden ayrı takılcaz sanırsammm :KK1::KK1::KK1:

Aqua Fantasy Hotel & Aquapark - Fotoğraf ve Videoları | Etstur

selizcimm ben çıkıyorum canım ii bakın kendinizeeee:nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16:

evet süper bir otel bende daha öncede bayılmıştım bu otele...sanırım bu tahmin ettiğim yer şurasıyla aynı demi eskiden sadece havuzdu şimdi otelde olmuş
Aqua Fantasy Aquapark Hotel & SPA

eğer buraysa dediğimiz yer aynı yer...benim kocişte çok korkuyor ama benimle birlikte kaymak zorunda kalmıştı hep...seneye o kızımzı tutar bende kayarım:KK1:

görüşürüz cnm k.i.b

merhaba kızlar nasılsınız
sızlere bugün venosa beach otelden Venosa Beach Resort & Spa - Didim | Etstur yazıyorum bu sabah ıtıbarı ıle tatılımız basladı harıka bır yer havuzu kaydırakları ve yemeklerı ınsan yemekten çatlayacak resmen hiç durmadan yemek servıslerı hiç ekmek yemıyorum ama gerı kalan herseyden bır kasık bıle olsa tadıyorum canım ıstıyor resmen dayanamıyorum kesınlıkle gıtmek ısteynlere tavsıye edıyorum otelımızın ılk yaz sezonuymuş ama süper yaaaaa anımasyonlar çalışanların güler yüzü ve ılgısı harıka hayran kaldım denıze sıfır ve denız mıs gıbı temız dıbı görünüyor ve kum tamamen tas yok odalar zaten anlatılmaz lcd tv yatagı kocaman özel lambalrı esyaları koymak için şık dolapları kasası kişiye özel banyo ve wc sı klıması herseyı çok ıyı ve kocaman balkonuna çıktıgında gördügün koskocaman uçsuz bucaksız bır denız ve otelın havuzları hangısını anlatsamkı çok güzel yanı sımdılık benden haberler böyle fırsat buldukça gırer yazarım sızlere görüşmek üzere

merhaba kızlar nasılsınız
sızlere bugün venosa beach otelden Venosa Beach Resort & Spa - Didim | Etstur yazıyorum bu sabah ıtıbarı ıle tatılımız basladı harıka bır yer havuzu kaydırakları ve yemeklerı ınsan yemekten çatlayacak resmen hiç durmadan yemek servıslerı hiç ekmek yemıyorum ama gerı kalan herseyden bır kasık bıle olsa tadıyorum canım ıstıyor resmen dayanamıyorum kesınlıkle gıtmek ısteynlere tavsıye edıyorum otelımızın ılk yaz sezonuymuş ama süper yaaaaa anımasyonlar çalışanların güler yüzü ve ılgısı harıka hayran kaldım denıze sıfır ve denız mıs gıbı temız dıbı görünüyor ve kum tamamen tas yok odalar zaten anlatılmaz lcd tv yatagı kocaman özel lambalrı esyaları koymak için şık dolapları kasası kişiye özel banyo ve wc sı klıması herseyı çok ıyı ve kocaman balkonuna çıktıgında gördügün koskocaman uçsuz bucaksız bır denız ve otelın havuzları hangısını anlatsamkı çok güzel yanı sımdılık benden haberler böyle fırsat buldukça gırer yazarım sızlere görüşmek üzere

oooh hadi bakalım bol bol dinlenin oğluşunla.:KK55:..bu arada kız otelın yonetımınden indirim mi aldın da bu kadar güzel reklamını yapıyon didimi hiç sevmem ama benim bile kalasım geldi...:KK1::KK1:

hoşbulduk canm nasılsın göbüş büyüdümü heee:KK49::KK49:

Ay evet yaa çok hoşuma gidiyooooo :KK1: kocişim bile haftasonu sen artık iyice hamile görüntüsüne büründün dediiii :KK49: :KK49: fotoğrafımı çektirecektim ama makinamızı arkadaşına vermiş kocişim, geri gelir gelmez çekip gösterecem size deee :KK49:
Darısı en kısa zamanda sana olsun inşallah kuşum :nazar:

Son düzenleme:
Ay evet yaa çok hoşuma gidiyooooo :KK1: kocişim bile haftasonu sen artık iyice hamile görüntüsüne büründün dediiii :KK49: :KK49: fotoğrafımı çektirecektim ama makinamızı arkadaşına vermiş kocişim, geri gelir gelmez çekip gösterecem size deee :KK49:

aminnnnnnnn canımcımmm merakla bekliyoruz fotonu:KK66:

günaydın kızlarrr..benim oğluşum yine hasta grip dedi dr..nasıl öksürüyor anlatamam...:KK14::KK14:gider ayak hastalandı yine ama buraları da kötü ya havası falan..öle işte...bu arada ege ayakta dengede durmaya basladı...10 sn falan duruyor sonra kendıne bakıyo ayakta heycanlanıp pat düşüyo:KK1::KK1:haftasonu hatta 2 adım attı ....:KK9::KK9:

günaydın kızlarrr..benim oğluşum yine hasta grip dedi dr..nasıl öksürüyor anlatamam...:KK14::KK14:gider ayak hastalandı yine ama buraları da kötü ya havası falan..öle işte...bu arada ege ayakta dengede durmaya basladı...10 sn falan duruyor sonra kendıne bakıyo ayakta heycanlanıp pat düşüyo:KK1::KK1:haftasonu hatta 2 adım attı ....:KK9::KK9:

oyyyy kuzuma hastamı olmuşşşş çok geçmiş olsun canımmm inşallah çabuk atlatır...buarada seninki yaşına girmeden yürüyecek hehralde:emir_bebek::emir_bebek:

oooh koca göbüküne sen şimdi dar tşörtler de gıyıyorsundur ..belli olsun dıye ben 3-4 aylıktı lcw den tshirt almıstım hamıleler ıcın gıyıyordum daha cok bellı oluyordu...ama ole gerıne gerıne yurumesı gıbı yok ya çok özledim:KK16::KK16::KK16:

X