Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
zeytınyag dısında bısı kullanma ogluna artı domates falan verırken dıkkat et çok organık olsun yanı ben hala domates kullanmadım ogluma öncekı senelerden domates sularımız vardı onlardan kullanıyorum ben

ben kendımıze bıle organık alıoru yanıı o yuzden mert kağan a da o şekılde yaparımm
çok eğlencelı ona yenıyenı tatlar tattrmakkk ben mutlu oluyorum yaaa heyecanlanıorumm vallahııı
ben de yola falan çıkarkenn aptamıl ın meyve purelerınden verıorummm ama hıp de guselmiş kullanmadım ama eşimın çocuk dr arkadaşı aptamılden snra hipp verın demişti bızee yanı aptamılı begenmezse hipp denetın dedıı bakalımmm

bak bu aralar şeftalı kayısı armut muzz hepsi var karıştr karıştr yedır
ben hepsinden verıorum vallahı saat 11-12 arası meyve saatı benı emıorrrrr mama yıyorrrrr yıyecek pek vermıorum dahaaa ara sıra atdımlık tadımlık işte o da olursaaaa mamayla benımle doyuyorr çnkuuu anlıorum ıstemıor bıleeee yarın yapacağım bakalımmmm

ben kendımıze bıle organık alıoru yanıı o yuzden mert kağan a da o şekılde yaparımm
çok eğlencelı ona yenıyenı tatlar tattrmakkk ben mutlu oluyorum yaaa heyecanlanıorumm vallahııı
ben de yola falan çıkarkenn aptamıl ın meyve purelerınden verıorummm ama hıp de guselmiş kullanmadım ama eşimın çocuk dr arkadaşı aptamılden snra hipp verın demişti bızee yanı aptamılı begenmezse hipp denetın dedıı bakalımmm

bak bu aralar şeftalı kayısı armut muzz hepsi var karıştr karıştr yedır
ben hepsinden verıorum vallahı saat 11-12 arası meyve saatı benı emıorrrrr mama yıyorrrrr yıyecek pek vermıorum dahaaa ara sıra atdımlık tadımlık işte o da olursaaaa mamayla benımle doyuyorr çnkuuu anlıorum ıstemıor bıleeee yarın yapacağım bakalımmmm

anladım canım zaten muz kullanıyorum çok sevıyor yanı dıgerlerınıde denıcem bakalım hıpp te çok memnunum ben tavsıye ederım

anladım canım zaten muz kullanıyorum çok sevıyor yanı dıgerlerınıde denıcem bakalım hıpp te çok memnunum ben tavsıye ederım

bızımkı de çok garıp muzu hıç sevmıorrr şaşırdım vallahııı

yaa canmm aptamıl ın sutlu pırınçlısı varr ben bu akşam onu yapıcam hedıye olarak ıkı tane tek kullanımlık aptamıl gndermiş bana bakalımm yıyecek mı nasıl olacakkk

,artı yoğurduu nasıl mayalayacağız normal sutle mı ? yoksa aptamılın devam sutuyle mııı nasıl olacak hımmm ?

çorba olarak ne yapayım mert e sence bu aydaa 4ay 22gunluk yanı 5bıtecek 6ya gıreceğizzz

utanarak söylüyorumkiiiiiiiiii asetonum bitti dün almayıda unutuum :KK5::KK5::KK5: vede silemedimmmmmmmmmm:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

tüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü rezilllllllllllllllll

45896258921 tane ocen var bı asetonun yokk absürd yelız senııı
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Nanem :KK59: çok uzgunum ne diycemi bilemiyorum inan bana....diyecek bir sey de yok sanirim...ne desem bos...uzulme de desemmmm uzuleceksinnn...Allahim kimseye yasatmasin bu aciyi cok kotu bi durum nanem....ama umudunu inancini kaybetmee bakk bu topikte neler yasandiii, fatos, haticeeee serooo sirayla hamile kaldilarrrr ve inaniyorum kiiii sen de merve deee ayse de kucaginiza alacaksiniz yavrularinizi. allahin izniyleeee...........
nane bence de 3 ayi atlatana kadar kimseyeee ama kimseye soyleme, hele o kaynanana hiççç soyleme. :KK70: :KK70: :KK70: kendini toparla veee yenidennn umutluuu inançli bi sekilde don nanem seni seviyoruz.......ve heppp destek olacaz sana tatlim.

yok nşekerim benim sürdügüm ojeler ööyle kolaycanık çıkmıyo heleki şu an tırnaklarımda simli bi holo oje var hayatta çıkmaz sanada kısaca özetliyim ben oje manyagıyım şu anda 150 ye yakın ojem varrrr :KK61::KK61::KK61: ama bi asetonum yokk:KK37::KK37::KK37:

gökçe laf atıp konuşmuyon:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

idilim canım hayırlısı böleymiş moralini bozma sende nanem için üzülüyo insan ama biz dik durcazki çabucak toparlansın arkadaşımızdaaa:KK19::KK19::KK19::KK19:

yelizzzzzzzzzzzzzzz dun de pudra rengı hoş bır paltform ayakkabı aldım açıkkk
ayyyyy çok tatlılarr yaaa
artık ayakkabı ve çantalarımı koyacak yer bulamıorum bennn :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

yelizzzzzzzzzzzzzzz dun de pudra rengı hoş bır paltform ayakkabı aldım açıkkk
ayyyyy çok tatlılarr yaaa
artık ayakkabı ve çantalarımı koyacak yer bulamıorum bennn :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

allamm yaaaaaaaaaa kız delümüsün anacumm napicin o kaddar ayakkabıyııı :))))))))

susmaaaa şekerimmmm mertede söle acuk az yesin

ayyy kuzucuğum zaten yıyo mıçıoo hareketıylee çok kılosuna gıtmıokı yazık kız bırak çok yesın teyzoşuuuu bakalım bu ayın 19unda gıdıcez kaç gr aldı bence yıne az aldı ama boyu uzadı gbıme gelıooo

X