Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

tamam canım gidicem zaten.şu şeker taraması için kaçıncı haftada gidiliyordu onuda bilmiyorumda dr.bana nezaman gel dedi onu bile hatırlamıyorum ama gidicem..demekki böyle örnekler çok var etrafda..boşyere üzülüyorum bebek sağlıklı olmasa büyümese bukdr hareket edip tekme atmaz demii..

yaa bu erkekler niye böyleeeeee hamileykenn benim de eşim çok ilgisizdi yaaaaaa hepp ablasını bi yerlere götürdüü hiç sormazdı canın bişey istiyor mu diye... çok kaprisli oluyoruz bu dönemlerde galiba....

nasıl tekmeler filannn hissediyorsun artık dimi?? eşin hissedebiliyor mu?

kızz delii tabiki kabul ederimçocukluk yaptık sonra barıştıkk unuttuk gitti bile
evet evet boşuna evham yapıyorumm içimi rahatlattınızz burnumun kanamasıda anormal bir durum değilmiş..demekki herkesinde farklı vücut yapısı var ama bnm de 2 yakın arkadaşımla aramda 3 hafta var onların çoook büyük karınları birrazda onlarla kıyas yaptım..ama onlarda beni görünce diyolarki biz neden bukdr şiştik...anne olmak ilginç bir şey yaa herşeye evham yapıyosun..bebişlerimiz sağlıklı olsunlarda gerisi mühim değil..göbüşünü merak ediyorum hemen ekle benii seni hamileyken hiç görmedim daha

yaniiii boş yere canını sıkma tatlım..........bebek hareketliysee bi sorun yoktur....merak etmeee! sen hamileliğini doya doya yaşaaaaaaaaa kapris yappppp.......çorum sıcak mı havalar nasıl? fazla gezmeeee dışardaaa geziyorsan da mutlaka şapkaaaa filan takkk bol bol su iç

sinir bozucu erkekler
sadece ağlama ağlama demeyei biliyorlar..bende sürekli bağırıyorum napim anca öyle rahatlıyorum..benm eşime dır dır etmede naparsan yap...başının üstünde gezidirir ozaman..ama ben ve dır dırsız bir hayat asla olamazama ben hamileyim diye ayrı bir ilgi görmek istiyorum ona bir bebek doğurucam yanii öyle kolaymı?

evet artık bir yerden biryere geçerken rahat hissediyorum.tekmeleri zaten çok sıklaştı..2 gün önce eşim araba sürüyor kızım bi tekme attıki sorma eşimin direksiyondaki elini hemen göbüşümü koydum az daha çarpıyorduk..araba hareket halindeydi anlamadı yinearabayı durdurdu elini karnıma koydu bu sefer anladıı artık babasıda hissediyor tekmelerini çok mutlu oluyoruz

ahhhh ahhhhh bu kıyaslamalar var yaaa......... yengem benden 9 gün sonra doğurdu yaaa......bahar defne'den 1 kilo fazla doğdu şimdiii defneye bakıyorummm sanki bahar çokkk şişmanmış gibi geliyo bana....hep kıyaslama yapıyoruzzz yengemde defne çok zayıf filan diyo ...her bebek her kadın farklıdırr sen arkadaşlarınla kıyaslama kendini canım.............

kağan kocatepeyi okumuyormusun sen..hafta hafta gebelik bölümünü..orda diyorr.damarlardaki kan hacmi arttığı için burun kanamaları görülebilir diyeee...
bide böyle evhama kapıldığında felak nas oku avucuna üfle..karnına vücuduna sür tamammıı???
şimdi eve geçiyorumm..ekliycemm.işyerinde girilmiyor faceyee...

felaket sıcakk 30 derece arabayla geziyorum ama dr.yürü dedi diye akşama doğru yürümeyede çalışıyorum..suyu çok içiyorum Allahtan...kapris yapıyorum kızz yapıyorumda tınlayan yok...bnm kocişin tek derdi işi...artık birçok işimi ona yaptırıyorum eskiden kıyamıyordum şimdi her işime koşturuyorum...
Teyzoşlar biz çıkıyoruz öpüldünüz hepiniz mucu mucuuuuuuuuuuu

görüşüzü canımmm

kızlar yemekteyiz programına eşimin asker arkadaşı katıldııı hahaha çok komikti yaaa kızartma filan yaptıı kimse beğenmediii üzüldük eşimleee yaaa.......

evet canım bencede kıyaslamak hiç doğru değil...kız idil çok özledim ben senii şimdi çıkıcam evdende şu msni yaptırayım kocişe uzun uzun konuşalım tamammı

yok canım okumamışım o kısmını..ama rahatladım valla...dün çok korktum çünkü..
tamam canım okurum bol bol sürerşm göbüşüme
tamam canım sen ekle beni bende çıkıyorum evden akşam gelince açarım hemen..

kızlar bende çıkıyorummm ablamla gezmemiz var bugün aşağı inmiş bebişni oynatmak için beni bekliyomuş...kaçıyorum....akşama gelürüm yine...ya kızlar iyiki varsınızz bir çırpıda içimi rahatlattınızz..sizleri seviyorum.görüşürüz

selizim ben de seni özledimmmmmmmmmmmm.............benim bi çarşıya uğramam lazım off yağmur da varrr arabaylaa gitmek istemiyorum bahar yine çığlık atacak arabada öffffffff.................kızlar kendinize iyi bakınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr yurtdışı alışverişim geldi çokkk mutluyummm

selizcim bi slm verdim almadın

şekerim sen millete neden takılıyosunki kimisi vardır karnı hemen çıkar kimisininde iç karnı geniş olur hiç çıkmaz sen hiç insanlara bakma onlar hep birileriyle kıyaslarlar zatenki biz bile yapıyoruz bunu.o yüzden hiç takma sen kafana böyle şetleri senide anlıyorum hamileligini yaşamak istiyosun karnını gere gere dolaşmak istiyosun ama inan zaten şurda bi ay sonra bile karnındaki degişime inanamazsın.yavrun saglıklı olsunda gerisi boş boşverrrr

işte yurtdışından gelen disklerim ve ojeleriiiiiiiiiiii

buda zeytin vee tamamen onu taklit etmeye çalışan komşumun tatlımı tatlı bal kızı revasuuuu

vede buda zeytinin labrador kırması oldugunu ispatlayannn labrador cinsi bi köpekkk

sanırım zeytinin terier olan anasıııı gidip böle bişile ekşı8n yapmışşşşşşşşşş

Eklentiler

• $ddddd.JPG
    148,3 KB · Görüntüleme: 17
  • $251092_10150215527524182_180936529181_7052241_1226315_n.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 18
  • $ddd.JPG
    163,8 KB · Görüntüleme: 20
slm kızlar sabahtan biraz yoğundum girme şansım olmadı nasılsınız iyisiniz mi
ben çok uykusuzum bacak ağrılarım var kızım da çok hakaretliydi tam daldım uykuya bu sefer dolu yağdı bayağı bi büyük dü hemde şimdi ise hafa günlük güneşlik olduk dengesizlik var bakalım
ee sizlerde ne var ne yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…