Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
yavyummm sen kocişinin üstüne hiç atlamıyonmu ayyy,,ben atlıyorum valla birkaç ay daha atlamaya devam edersem kocişi ezicem sanırım..sen biraz marursun canımmm ondan önce kocişden bekliyosun ama yanlış yapıyosun be canımm senin olan bişeyii niye naza çekiyosun atla gitsin
Ben de iki hafta sonra taşınıcam napıcam yaaa :26: göbüşüm şimdiden koccaman oldu, görseniz tanıyamazsınız
canım sen nereye taşınıyosun bu halinle...benimde göbüşüm hiç büyümedi çok morelim bozuluo yaa
hoşbulduk canım..kızz sadece yanaklarım şişti...dediğin gibi bnm herzaman yüzüm tombişdir..
o elbiseden karnım öyle görünüyor içi fos..resim çekinirken göbüşümü şişirdim hatta eşimde resimde ona gülüo az daha şişir derken çkemiş ablam..bnm karnım büyümüo nesli ya bnm gibi aynı haftada olanlar nasıl koca göbüş...çok morelim bozuluyor bu duruma..
o memeler ılk once kandırıyor ınsanı ıste emırırken daha da dolgun ve dık oluyorlar ve sonra acı sonnn fossssssssssssssssss

bugün dar bi badi giyinip resimimi çekip koyucam size göstermek için sizce göbüşüm normalmi??

dünn akşam burnumdan şakır şakır kan geldii...etrafımdaki herkes bu 5.5 aylık karınmı eminmisin 3-4 aylık gibi duruyosun diyorlar..bnm bi arkadaşımın karnında 6 aylıkken bebeğin gelişimi durmuş göbeği hiç büyümemiş...dün burnum falanda kanayınca bebekde hep aynı gibi eşim bi doktora gidelim dedi...

yaaa ben aromalı ıstemedım sade bıımkı...ben mentollu sevmıyom o ıste yav...bu arada zevk konusunda hak verıyorum...eskıden 4 te 1 se...sımdı 4 te 3 basarı

canım sen nereye taşınıyosun bu halinle...benimde göbüşüm hiç büyümedi çok morelim bozuluo yaa

Biz ev aldık hayatım, kendi evimize taşınıyoruz bu ay sonunda
Ya benim karnım çok şişti, ve de erken şişti nolduğumu anlamadım valla, daha 4. ayın başındayız 5-6 aylık gibi duruyo :26: bi de hiç kilo almadım, diğer yerler aynı, göbek fırlayınca dikkat çekiyo ama yemek de yediğim zaman çok rahatsız ediyo yaa nefes alamıyorum resmen

Kankaaaaaaaaa naneden haberin var mı kaçta gidecektiiiiiii :44:

yok hayatımm..dur mesaj atıyımm...

ne bileyim canımm yaaa...evet bencede gururdan kaynaklanıyorr..ama canım istiyorsa sırnaşırımm şımarıklık yaparım eşimi çaktırmadan ayartırımm..ama iştee ciddi ciddi canım istiyor falan diyemedim hiççç...amaaann öyle iştee...
bu arada karnınıın çıkmamasına sakın sakın kafayı takmaa..bebeğin sağlıklı oldumu gerisi foss..benim 6.ayım bitmiştii.gören hiç 6 aylık gibi değill ben senin gibiyken diye kıyaslamalara başlıyorduu..çokta tınn..başlarda heves ediyordumm çok ama şimdi bebek sağlıkllı olsundaa...bide sende benim gibi zayıfsınn..zayıflarında geç çıkar derler..ilk hamileliktede geç çıkar derler..bunların etkisi var bencee...

kız deli misinnnnn.........ne demek çocuğun gelişimi durmuş da bilmem ne...sen düzenliolarak kontrollerine gidiyor musun gitmiyor musun? bi sorun var mı yok mu? bu bi vücut meselesi selizim yaa....bir komşum var kadın doğum yapana kadarrr hamile olduğunu anlamamıştımmm...yani bu insandan insana değişiyo canını sıkma yaaa lütfen....kötü şeyler düşünme.

sorma ya....boşver kızım salla ...bız kendımızdekı guzellıklerı yavrumuza verdık ondan ole....
olabilir kızzzzzzz amaaa çok iyi yaaaa ferah ferahhhh

ask434'ü kaçırdık vallaaaaaaaaaaaa muhabbetimiz sıktı mı kızzzz
hakketten haa...tıcker da yapmıstım...bence benden kaçtı..bu manyak kım dıye
saçmalama ebru sallıyı hatırlamıyonmu ...gazı var gıbıydı masallah kıloluda dogurdu bebegını cagla sıkelde ole...gercı onlar manyak azcık da ama demekkıyapın bu...moral bozmak yok...sanslı hıset catlamazsın ve de yazın sıkıntıların az olur ben nefes alamıyordum gobekten dusun...

abartmayın ya ınsanlara bakma bana da erken dogurcan bu gobek yerde dıyorlardı hıc de ole olmadı yanııı

Korkma kuşum yaa aklına kötü şeyler getirme

yaaa ben aromalı ıstemedım sade bıımkı...ben mentollu sevmıyom o ıste yav...bu arada zevk konusunda hak verıyorum...eskıden 4 te 1 se...sımdı 4 te 3 basarı
neyden bahsediyosunuz ay siz ne mentollüsü fransız kaldım olaya...
canım hayırlı olsun eviniz...güle güle oturun inşallah... ben doktora geçen ay sormuştum senin iç karnın geniş demekki diğer bahsettiklerininde iç karnı geniş değildir dedi..o halde benim iç karnım geniş seninki dar oluyor.benim göğüslerim büyüdü popom büyüdü ama göbüş yerinde sayıyor asıl büyüyecek yer büyümediyada şöyle olabilir senin hızla büyür sonra yava ilerler benim yavaş büyür hızla ilerler.ama nebilim ya ay sen hamilemisiiiiinnn diyenlere uyuz oluyorumhamileyiz işte göbekten anlamıyosan yanaklarımdan anla barii

anamm pek gururlusunn aşkta gurur olmaz
elif aslında sen bana daha önceden demiştin bnmde karnım yavaş büyüyor anca çıktı diye çok merak ediyorum göbüşünü heralde benimde senin gibi ilerleyecek..aslında bazen hoşuma gidiyor ablamın eltisi dün seni görünce çatlıyorum kıskancımdan ben daha çok hamile gibi duruyorum diyor..ayy sen 6 ay biticek gibi değilsin maşallah dedikelrinde hoşuma gitmiyor değil.ama bebeğim yavaş büyümesin hızla gelişsin istiyorum.bide geçen gün bi arkadaşş aaa dikkat et bnm bebeğimin gelişimi dumruştu karnımdayken stresten dedii şimdi ona sıkılıyorum bide dışardan kilo almış karnı çıkmış biri gibi değilde hamiş gibi durmak istiyorum...çokta yiyorum anlayamadım valla.sanırım zayıff olduğumuz için gerçi şeroda zayıftı..bilemiyorum valla:26:

Son düzenleme:
selizz benim annemin şakır şakır kanadı burnuuu hamileliklerinde...bak benimde burun kanamam olduu...çok azz..bide burnumda kuruluk oluyor... sanırım damar çatlamasındann burnum kanıyor ve akmıyordu ...her allahın günü bidee... aklına kötü şeyler sakın getirmeeee....

kız birden pat diye öyle olabilir deyince bende şok oldum daha önce hiç duymamıştımdemekki herkesin farklı bir vücüut yapısı var..bnmde böyle ilerleyecek..bu benim kuruntularım yaadoktora en son 1 ay önce gitmiştim sanırım haziran 15 gibi gidicem işte..uzun zaman gitmeyince bişeymi oldu diye düşünmeden yapamıyorum..
belkide böyle olur olur sonra birden büyür karnım ozaman çatlarım...nesli sırt üstü yattığım zaman karnım sıfır yani düşün sadece sertevhamlanmam doğru değilmi??bebeğim tekme atmayınca nasıl üzülüyorum tekme atsın diye dört gözle bekliyorum atıncada nasıl rahatlıyorum..ben deliyim hakikaten yaa
Korkma kuşum yaa aklına kötü şeyler getirme
inşallah canımmm ben zaten herzman böyleyim boş yere kendimi üzerim
seliz msn'e gelllllllllllllllllll
idil msnim açılmıyorr yaaa
içimi rahatlattın valla ozaman korkulcak bir durum yokkben daha önce kimseden duymamıştım oyüzden bian korktumm

Hayatım karnın büyümüyo diye bebeğin de büyümüyo değil ya demek ki doktorunun dediği gibi iç karnın genişmiş senin bana da doktorum dedi, senin iç karnın çok küçükmüş hemen çıktı dedi sen takılma hiçbişeye, demek ki elif gibi olacaksın

kızlar bide sürekli ağlıyorum benn
eşimden de etrafımdakilerdende herzamankinden daha fazla ilgi bekliyorum ama herkes kendi derdinde..
eşim aynı eskisi gibi hamileyim diye farklı bir davranışı yok.mesela canın bişey çektimi?istiyormu? diye hiç sormuyor..tek bişey öğrenmiş üşürüsün üşürsün oda beni düşünüdüğün değil ya bebek üşüyecek sanıyor bu akıllı ondandün akşam burnumda kanayınca oturdum ağladım sen benimle hiç ilglinemiyorsun diye varsa yoksa işibirazcıkta bana zaman ayırabilir ama yada hamileyim diye biraz daha özen gösterebilir

canım insanları dinleme sennn...benim bi görümcem de hamileee 2 ayı kaldııı göbüşüüü küçücükkkk ama bu bebeğin gelişmediği anlamına gelmiyo kii canım......çevreyi fazla dinleme sennn....herkes bişey söyler canın sıkılır......çok endişeleniyorsan git doktorunaa bi kontrol etsinnn......

huhuuuuuuuuuuuu selizzzzzzzzzzzz
aşkitommm uğraşıyorumda açılmıyor msn yaa uzun zamandır hiç açmamıştım bozulmuş yaa

evet heralde elif gibi olucam..bebeğim sağlıklı olsunda elifinde dediği gibi gerisi hiç önemli değil...

canımmmm yapma yaa..ne inanıyosun insanlaraa..bak ben şeker yüklemesine gittiğimde önmüde bi bayan vardı sırada...bende eşimde en az 7 aylık dedikkk...tahimn ettikk.kadına bi sordumm..5 aylık demezmiii... benim daha hafif çıkıktı...
bitane daha hamile bayan vardı onuda 6-7 aylık falandır dedimm..nst ye giricemm.9 aylıkımm...
yani tamamen fiziksel bişey bu..herkes aynı olurmu hiçç..geçen bi arkadaşımla buluştumm.benden 1 ay önde.montta giymişşş..8 aylık karın gibi değildii...ama herşey yolundaa..
kısacası sen kontrole gidiyormusunn....dr.kilosu boyu posu normal diyormuu.etrafa tınn dee...
hatta aa karnın çıkmamış diyenlere hoşuma gidiyo fazla çatlamadım dee...
kapatsınlar ağızlarını...
öğlen seni faceden ekliyim oldumu..kabul edermisin bilmem ama...
bakarsınn 6 aylık halimee... son halimide koyarınm kısa zamanda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…