Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
slm kızlar sabahtan biraz yoğundum girme şansım olmadı nasılsınız iyisiniz mi
ben çok uykusuzum bacak ağrılarım var kızım da çok hakaretliydi tam daldım uykuya bu sefer dolu yağdı bayağı bi büyük dü hemde şimdi ise hafa günlük güneşlik olduk dengesizlik var bakalım
ee sizlerde ne var ne yok

Bende biber dolmasıyla mercimek çorbası var :KK56: hadi gelin bacular hepimize yeter :KK53:

slm kızlar sabahtan biraz yoğundum girme şansım olmadı nasılsınız iyisiniz mi
ben çok uykusuzum bacak ağrılarım var kızım da çok hakaretliydi tam daldım uykuya bu sefer dolu yağdı bayağı bi büyük dü hemde şimdi ise hafa günlük güneşlik olduk dengesizlik var bakalım
ee sizlerde ne var ne yok

hoşgeldin canımm..değişik bi durum yok... :KK34:

merhaba kızlar nasılsınız
benım canım sıkkın bıraz Rüzgar çok huysuz bu günlerde delırtıyor benı resmen yemek yerken aglıyor süreklı yemek ıstemıyor üzüntüden harap oldum resmen napıcagımı sasırdım yanı çok bunaldım çok offffffffffffffffffffff offffffffffffffffffff:KK43:

yeni tickerım nasıl ama...kollarım da yavrumla bennnn...

kızzz..kocişinn duymasınn..kalbimin tek sahibi dediğinii... :KK1:
ayy ben eşime neler diyorumm...kuzucum tekmeledikçe sırıtoyorum leyla gibinn...:KK69:
sonra eşime diyorumki yaa benim sana hissettiğim aşk falan değilmişş...yoldan geçen herhangi biri gibisin benim içinnn... :KK1: asıl şimdi aşık oldum ben diyorumm.. :KK69: bak seeeeeenn diyo bene... :KK35:

benım canım sıkkın bıraz rüzgar çok huysuz bu günlerde delırtıyor benı resmen yemek yerken aglıyor süreklı yemek ıstemıyor üzüntüden harap oldum resmen napıcagımı sasırdım yanı çok bunaldım çok offffffffffffffffffffff offffffffffffffffffff:KK43:

zehracım merhaba nasılsın. Mertte öle canım dişlerden olabilir büyük ihtimal. Benim kuzuda öle üst dişler cıkııyo.

slm kızlar... :KK5: :KK5: :KK5: :KK5:
karasuyum ve yavyumm canlarım size bugün cvp veremedim kusura bakmayın olurmu:KK43:( konuşacak cvp verecek durumda deildim hiç ama çok saolun beni merak etmişsiniz yanımda olmanız tek tesellimdi:KK43:
haberler iyi deil keseleri göremedik doktorda çok şaşırdı hemen bir kan tahlili daha yapalım dediler sonuç maalesef hiç iyi deil degerlerim normalde 2000 olması gerekiyordu ama 796 çıkmış bu dedi gebeliğin geriledigini embriyoların düşüyor oldugunu rahime tutunamadıklarını gösterir dedi...hala elim ayagım titriyor çok üzgünüm hayırlısı demekten başka diyecek hiçbir şeyim yok :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: pztesi tekrar test yapıcaklar deger sıfıra düşene kadar 2-3 günde bir kan alıcaklarmış benden:KK43:(
ne kadar umutluydum ya hiç olumsuz düşünmüyordum bile olacaklarına o kadar inanmıştımki :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5:
bi süre buraya girmemeyi düşünüyorum iyi gelicektir sanırım psikolojik olarak hiç iyi deilim şuan:KK43:(((((
hepinize desteginizden dualarınızdan dolayı çok çok teşekkür ederim...
sizleri gerçekten çok seviyorum...
ama buradan biraz uzak kalmak iyi gelicektir diye düşnüyorum...
kendinize çok iyi bakın olurmu... :KK5: :KK5: :KK5: :KK5:

şu naneyi elime bi geçireyimm.kimse alamıycak vallaaaaaaaaa...:63: :63: :63:
kız belkı musayıt degıldır babasıyla ılgılı bır durum da vardı ya belkı ondan oturu yogundur...kızma nanemeee:KK70:
benım canım sıkkın bıraz Rüzgar çok huysuz bu günlerde delırtıyor benı resmen yemek yerken aglıyor süreklı yemek ıstemıyor üzüntüden harap oldum resmen napıcagımı sasırdım yanı çok bunaldım çok offffffffffffffffffffff offffffffffffffffffff:KK43:

canım dıs donemını demekkı zor atlatacak ama sen de sytes olur be bebegını zorlarsan yemesı ıcın bebegını ıyıce bunaltmıs ve sytrese sokmus en kotusude koşullamıs olursun ben egeye ole yapıyordum kasıgı gorunce aglamaya baslıyordu ...yapma en azından az yesın ama yemege karsı sogumasın..dısler damakları acıyordur agzında kasıkla ..nasıl kasık kullanıyorsun canım sılıkon kasık kullan az acıtır dıslerını...bır de ac kalmayacak ya nıhayetınd acıkacak ve ısteklı yıyecek ...annesı rahatla bıraz sen gergın oldukca o daha da ınat edecek cunku yemek yemek zevk dgeıl ıskence olmus anlasılan...bırde onune koy mamayı bırak ellerıyle oynasın batırsın heryanını..ama bıraz da agzına atar mutlaka...sen d kırlendı dıye dusunme mama sandalyesıne koy..

karasuyum ve yavyumm canlarım size bugün cvp veremedim kusura bakmayın olurmu:KK43:( konuşacak cvp verecek durumda deildim hiç ama çok saolun beni merak etmişsiniz yanımda olmanız tek tesellimdi:KK43:
haberler iyi deil keseleri göremedik doktorda çok şaşırdı hemen bir kan tahlili daha yapalım dediler sonuç maalesef hiç iyi deil degerlerim normalde 2000 olması gerekiyordu ama 796 çıkmış bu dedi gebeliğin geriledigini embriyoların düşüyor oldugunu rahime tutunamadıklarını gösterir dedi...hala elim ayagım titriyor çok üzgünüm hayırlısı demekten başka diyecek hiçbir şeyim yok :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: pztesi tekrar test yapıcaklar deger sıfıra düşene kadar 2-3 günde bir kan alıcaklarmış benden:KK43:(
ne kadar umutluydum ya hiç olumsuz düşünmüyordum bile olacaklarına o kadar inanmıştımki :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5:
bi süre buraya girmemeyi düşünüyorum iyi gelicektir sanırım psikolojik olarak hiç iyi deilim şuan:KK43:(((((

Hissetmiştim kötü giden bişeyler olduğunu yaa :KK43: canım benim emin ol en az senin kadar üzgünüm ben de Allahım bir an önce bunu unutturacak bi mutluluk yaşatsın size inşallah :KK25: başka hiçbişey diyemiyorum :KK43:
:KK43: :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

canım benım çok üzgünüm:KK43: okuyunca içim gıttı ne dıyecegımı bıle bılmıyorum:KK43: hayırlısı böyleymıs demekkı üzülme desemde boş bılıyorum Allah yardımcın olsun canım benım Allah ım gönlüne göre versın ınsallah tez zamanda dualrım hep senınle canım arkadasım

zehracım merhaba nasılsın. Mertte öle canım dişlerden olabilir büyük ihtimal. Benim kuzuda öle üst dişler cıkııyo.

ıyıyım canım sen nasılsın yaaa valla napıcagımı sasırdım ınan çok sıkılıyorum bu duruma bir türlüde çıkamadı bu dişler delırıcem artıkk ınan

nanemmmm üzülme tatlımmm herzaman hayırlısını dilemedikmii çok zordur anlayabiliyorumm allahımm diyecek bişeyde bulamıyorumm nolur üzülme dünyanın sonu değil inancını yitirme hayat mucizelerle dolu canım benimm :KK43:(((

X