Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
gösterecez bu herüflere nasıl çatır çatır doğuruluyor

ayyy resmen yanıyorum yaa :S duşamı gırsem acebaa
yımırtlama günlerindesin sanırım anlarsn ya

:18::18::18:hayırlısı haklısın ne diyim

bencede canım katılıyorumm.bende kararsızımm...sezeryan olsun diyorumm resmen ameliyat kesecekler dikecekler diyorumm...çok sancı oluyomuş diyorumm..normal olsun diyorumm...e onddada yiycem dikişş..yüzde binbeşyüzz...bide kordon olayından falan korkuyorum bende..vakumla çekiyolarmış falann...yani iki yönteminda acabaları varr...
Kısacası diyorumki hep rabbim hangisinde sağlıklı olacaksak ben ve bebek onu nasip etsin inşallahhhhh... :97:

amin canım hakkımızda hayırlısı

rabbim ağ salim kucağımızda nasip etsin dua edelim hep bereber en acısız

haha sülüman ne dio 3 kıtada imparatorluk yönetiyorum
bir sevgilinin isyanını basturamadım taviz verdım dıyor eheueheuehu

gösterecez bu herüflere nasıl çatır çatır doğuruluyor

yımırtlama günlerindesin sanırım anlarsn ya

hmm reglıme 7 gun var ama

biz de direkten çok döndük
bazen aşırıya kaçtığı oluyodu bi keresinde pikniğe gitmiştik birlikte arabada gelirken ıssız bi yere çekti .fren frenleyebilirsen tabi yahşi cazibemle kandırmıştım ulen ne günlerdi beah keşke o günlere yeniden dönsek

benımkı de nianlıyken her boş bulduğunda ev araba asansör demıo sıkıştırıp öpüyoduu ama ne öpme delııııı

aynen öle canım

benımkı de nianlıyken her boş bulduğunda ev araba asansör demıo sıkıştırıp öpüyoduu ama ne öpme delııııı

ay ya benum kocişimde nişanlıyken asansörde kıstırıyodu yaa

hatta bıkeresınde adliyenin asansöründeydik durdu durdu

kamera var ama salla dediydi sapuk yaa

izleyenler ne kopmustur

Ay iki dakka çay içmeye geçtiydim, yine nişanlılık fantazileri dökülmüş saçılmış maşallah biz de kocişimlen nişanlıyken 9 katı asansörle bi iner bi çıkardık, bi iner bi çıkardık valla öpüşmeye doyamazdık ne günlerdi beeeehhhhh

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…