Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
benımkıler kuculdu ya cok mutluyum ...tek defom bırı daha buyuk kaldı o mememde daha cok sut oluyordu zaten...:KK53::KK53::KK53:ama buyuk memeyı sevmıyorum ben...esımde bu sabah dedı..küçülmüşler diye..bana kucuk daha guzel yakısıyormuş....:KK12::KK12::86::86:

ay evett..bende küçük ve dikk severimmm...ama öyle değilller pekk... :82:

evet yaaa tembel çıktı bu bebek ben erken olacak erken olacak derken tam tersi geç kaldı bence

Neyse hayatım yaa sağlıklı olsun da ne zaman isterse ozaan gelsin dimi :KK34: ama dikkat et sen yine de sık sık kontrole git, suyuna falan dikkat et azalmasın aman :KK34:

Ben de büyük ve dik severim :KK23: :KK23: :KK23:

ayy dün akşam hürremi izleyememiştim şimdi izliyom fena posta koymuş sülümana yaa :KK70:

Ben sırf akpartinin şarkısı olduğu için sinir oluyorum ama güzel yazmış Özhan Eren amcamız :KK34: türkü güzel Allah için :KK9:
evet aynen....şerkı kulağa hoş geliyor ki dilime dolandı...dün çocuklarla bır boyama yapıyorum bı baktım dılımde bu sarkı ...hipnotize ettı benı...mazallah oy pusulasına da yalnıslıkla oy vermeyeyım:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::83::83::83::83::83::83:

malesef hayatım..orangutanlar var ya hanı yavrularını emzırırler mmelrı de kucuk ve sarkıktır.....:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:çıtır kız memesı kalmıyor dogumla bırlıkte hele de emzırınce:63::63:

ufff yaa taşımak kolaymı göbek önde ben arkada sezeryan olamk istemiyorum korkuyorum inşallah gelir

vallahi bırsseyle ılgılı buyuk konusmamak lazım canım ..hayırlısı de belkı senın ve bebegın ıcın en hayırlısı sezeryandır..ben normalı ıstememe ragmen hep hayırlısı dedım..ve sezeryana karar verdık bebek ırı dedı dr..bırde bası asagıdaydı ama ters taraftaydı yanı sagda olması gerekırken solda ya da tam tersı bır durumdu...dogum zor olabılır dedı..ben zaten gonulsuzdum ..sezeryan oldum dr.amelıyat bıtınce ıyıkıde ole olmus dedı ege boynunda kordonla cıkmıstı belkıde normal dıye ısrar etseydım dogumda bebegıme bırsey olacaktı...o nedenle hayırlısıyla de ...gelmesze oluverırsın amelıyatını hıc de korkulcak bırsey degıl ben bırdaha olsam yıne aynı skılde olmayı ısterım:KK49::KK49:

benımkıde vermemı ıstıyor ama ben baya da verdım zaten 78 den 58 ım su an....
esım ıstıyor ama ben su an velının yolladıgı yağlı katmerlerı yıyorum ...:KK56:katmerde burda boş gözlemeye denıyor...daha yaglısı

75oldummm yavaş yavaş gıdecek ınş. :KK9::KK9::KK9:
yağlı şeylrı hıç sevmem benn mıdem hemen bulanır benımmm :KK37::KK37::KK37::KK37:

aa bugün burcumda poh pohlancaksınız yazıyodu çıktı ayolll :KK60: :KK60: :KK60:

şaka bi yana

teşekkürler canım iltifat ediyosun :KK17:

girçekler bunlarrrr yeavrummmmm :KK34::KK34::KK34:

sizi siziiii benden habersizzz ilk gecelerinizden bahsedersiniz haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
biz aynı gece hallettikkkkk......ama sabah uyandığımızdaaa yastık yorgannnn kan içindeydi :KK60: :KK60:

Şerooo bence kızın olacakkkkkkk :80:

:KK60:
sizi siziiii benden habersizzz ilk gecelerinizden bahsedersiniz haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
biz aynı gece hallettikkkkk......ama sabah uyandığımızdaaa yastık yorgannnn kan içindeydi :KK60: :KK60:

hay maşallah ne kanmış o yahuuuuu
valla bız o gece bılıycık yapmadık zorlamadık ben urkek bır ceylan gbı olduğum içinnn :KK60::KK60: ama sabaha hallolmuştuu ama benım çok az kan geldı kahverengımsı bşey işteeee

vallahi bırsseyle ılgılı buyuk konusmamak lazım canım ..hayırlısı de belkı senın ve bebegın ıcın en hayırlısı sezeryandır..ben normalı ıstememe ragmen hep hayırlısı dedım..ve sezeryana karar verdık bebek ırı dedı dr..bırde bası asagıdaydı ama ters taraftaydı yanı sagda olması gerekırken solda ya da tam tersı bır durumdu...dogum zor olabılır dedı..ben zaten gonulsuzdum ..sezeryan oldum dr.amelıyat bıtınce ıyıkıde ole olmus dedı ege boynunda kordonla cıkmıstı belkıde normal dıye ısrar etseydım dogumda bebegıme bırsey olacaktı...o nedenle hayırlısıyla de ...gelmesze oluverırsın amelıyatını hıc de korkulcak bırsey degıl ben bırdaha olsam yıne aynı skılde olmayı ısterım:KK49::KK49:

Biz de kocişle dün akşam normal doğum videoları izledik, kociş diyo ki hatun sen asla normal doğum yapamazsın, hastaneyi ayağa kaldırırsın valla diyo :KK9: şimdi acıyo acıyo diye benim kamçıyı(!) bile geri çeviriyon , çocuğu nasıl çıkaracan diyo :KK60: :KK60: :KK60: görürsün dedim ben de :63:

Son düzenleme:

Yastık yorgan haa wuuuuuuuuuuuuu :KK60: :KK60: :KK60:
Ay teşekkür ederim teyzesi :KK49: dünyalar benim oldu valla :21: :21: :21:

Biz de kocişle dün akşam normal doğum videoları izledik, kociş diyo ki hatun sen asla normal doğum yapamazsın, hastaneyi ayağa kaldırırsın valla diyo :KK9: şimdi acıyo acıyo diye benim kamışı(!) bile geri çeviriyon , çocuğu nasıl çıkaracan diyo :KK60: :KK60: :KK60: görürsün dedim ben de :63:

hahahahahahahahahah ben de öyle diyodum kendime amaaa mecbur kalıncaa çatır çatırr doğuruyosun bacımmmm

:KK60:

hay maşallah ne kanmış o yahuuuuu
valla bız o gece bılıycık yapmadık zorlamadık ben urkek bır ceylan gbı olduğum içinnn :KK60::KK60: ama sabaha hallolmuştuu ama benım çok az kan geldı kahverengımsı bşey işteeee

:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23: valla bizde anlamadık zatennnnn

ayyy resmen yanıyorum yaa :S duşamı gırsem acebaa

gir bacım girrrr istersen kese atalım haaaa

Yastık yorgan haa wuuuuuuuuuuuuu :KK60: :KK60: :KK60:
Ay teşekkür ederim teyzesi :KK49: dünyalar benim oldu valla :21: :21: :21:

:KK17:
bana kız gibi geliyo ama bilemiyorum tabi sağlıklı olsun bacım

Biz de kocişle dün akşam normal doğum videoları izledik, kociş diyo ki hatun sen asla normal doğum yapamazsın, hastaneyi ayağa kaldırırsın valla diyo :KK9: şimdi acıyo acıyo diye benim kamçıyı(!) bile geri çeviriyon , çocuğu nasıl çıkaracan diyo :KK60: :KK60: :KK60: görürsün dedim ben de :63:

inşallah gölüne göre olur bence en önemlisi normal sezeryan degıl de annnın kendını en guzel ve en stressız hangısınde hıssedecegıdır...cunku bebek zaten sıkıntıyla dunyaya gelıyo normaldede sezeryandada travma yasıyormus bbek...annenın stresı ve rahat olmaması cok etkıler bence...hayırlısı sagsalım hangısınde gelceklerse ole buyursunlar hayatımıza:21::21::21::21::21:

hemşom yastık ve yorganmı naaptınız kızım siz katliammı:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

X