Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

yavru nasıl yazıcamki o zamannnn ögrtin diom işteee

ikeaya izmirde gidicem canımcım...ben leylek mısalı bı orda bı burda oldugum ıcın...ama ıkeaya mutlaka ugramam lazım ya....
oooohhhhhmmmmmm benden sana pozitif bir enerjiiiiiyayıyorum şu an.....gıııız gıııız gızzz diye tekrarlıyorum süreklitaner geldi aklıma ya gecen fareyle oynuyor ya aha gızmış dıyor survıvorda...adamım tanerrrrrr...ooooh yeaaaahhhhhhh
birde kıslarrr benim topkekler cok büyüdü ve catlıyoosüdyenlerden fışkırıyoo şimdiden böyleyse sonrasını hiçmi hiççç düşenemiyomm

sonrası guzel sut dolu guzel buyuk memelr ...ama sonrasının sonrası buyumus catlamıs ama sarkmıs memelr...yani keçi memesiiiiii

Kız allah seni davul beni tokmak etsin emi

benımkıler kuculdu ya cok mutluyum ...tek defom bırı daha buyuk kaldı o mememde daha cok sut oluyordu zaten...ama buyuk memeyı sevmıyorum ben...esımde bu sabah dedı..küçülmüşler diye..bana kucuk daha guzel yakısıyormuş....:86::86:

yavru nasıl yazıcamki o zamannnn

mesela ,

hayat :) = doğru

hayaattttt :) = yanlışş

çünkü millet google de ararkenn hayat yazar hayaattttt yazmaz :)

ben krem sürüyodum canım Allahtan altıncı aydan sora normale döndü en doğru hissiyatı sen yaptın

ama bişey sölimmi bak bu açıklamayı yapmıcaktım ama hadi hatrınız için söleim

yalnız bunu başka yerde duymanız imkansız bende uzun araştırmalarım sonucu buldum

şero sende oku lütfen ve açıklıyorum

ya kız olcak erkek olcak

Son düzenleme:
ayşe hem alem kızsın acayıp kafa kızsınn hem çok hamaratsınn hem akıllısın hem guselsın maşalah sana yaa

nesliii benım göğüslerım de kuçuktu 80 kullanırdım şimdı 90lardayımm vee eşim nedense bu halınden çok muzdarıp hatta bana dıyor eskıden sana sarılınca kemık batıodu şimdı et gelıo azcık elımee gusel dıo hahahhahah ben de saçmalnmaz saç taranır dıe iğrenç espiri yapıp onu susturuyorumm şimdı kılpo verıorum yaa gıcık oluyoo

Aklını seveyim aklını

defolu hatun
ay benimkiler şimdiden sarktımı neee....

benimkiler çatladı altlardan :2:

benımkıde vermemı ıstıyor ama ben baya da verdım zaten 78 den 58 ım su an....
esım ıstıyor ama ben su an velının yolladıgı yağlı katmerlerı yıyorum ...katmerde burda boş gözlemeye denıyor...daha yaglısı

aa bugün burcumda poh pohlancaksınız yazıyodu çıktı ayolll

şaka bi yana

teşekkürler canım iltifat ediyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…