Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
1.mutfak toplanıcak
2.makinaya çamaşır atılıcak
3.yatak odası toplanıcak
4.ev süpürülüp silincek
5.küçük odadakı halı silkelenip kaldırılıcak
6.ütüde var ama salla yarın yaparım

üstüne üstlük fazla vaktim yok 1 saatte bunları yapmam lazım

kızlar şu an saat 11,25 hadi bakalım 12,25 de görüşrüzz chaw!

en kıdemliniz benmiyim yauuuuuuuuuu
Anam evde kalıcam die hemen varmışım vallaaaa

aaaa lütfennn....2 yıllık evliyim ama üç tane bekar ablamın önüne geçtimm..bide kınada ağlamadımm..yani benim kadar koca meraklısı yoktur içinizdeeeeeeeee....

Son düzenleme:
aaaa lütfennn....2 yıllık evliyim ama üç tane bekar ablamın önüne geçtimm..bide kınada ağlamadımm..yani benim kadar koca meraklısı yoktur içinizdeeeeeeeee....

3 ablanın önüne geçmennnn iyiiymişş

Ama bende ne kınada nede istanbulda annemler izmire dönerken aglamadımmmm
Ne gaddarım yawwww

ayy eliff gerçektenmiii ama millet laf etmiştir yalandanda olsa ağlasaydın ya kıssss:)))))) bizde kınada kızı ağlatmadan eline kına yakmazlar

ayy yelizzzz hakkaten hiçmü üzülmedin kıssssssss ben yol boyu ağlamıştımm ant.-izmit arası

yok kız neden üzülüyümdeee sevdigim adamın yanındayım sonuçta uçaklada 45 dk yaniii allah korusun ölüm yok bişi yok istedigim zaman görüyom kameradan falan o yüzden hiç aglamadımmm

Ne gaddarım yawwww

ayy eliff gerçektenmiii ama millet laf etmiştir yalandanda olsa ağlasaydın ya kıssss:)))))) bizde kınada kızı ağlatmadan eline kına yakmazlar

işin ilginç yanı.ben acayip sulu gözlüyümdür...kınada gözlerim doldu okadarr.ağladımı diye bakalım dedilerr.ben gülerek peçeyi kaldırdım ağlamadım dedimmm...
ayyy kesin demişlerdirr.bu kadar olmazzz...arsızzz demişlerdirrr...
ama düğünden sonra vedalaşırken ağlamıştımm.... :82:

kızzzzzzz bende 86 lıyımmm yavyumda 86 lı sanırımm
yaşıtız desene
Yok kızzz evde kalırım die evlendim kim alcak bu cadıyı

evet balım bizim 4 doldu 5 e girdikkkk Lappppppppppppppppp diyeee

anammmmmmmmmmmm küççük bunlarrrrrrrr looooooooo Ben 84 lüyüm
yeliz ablaaaaaaaaaa

Ne gaddarım yawwww

kızlar hakkaten kına yakılırken bende ağlamadım hatta güldüm hele gelin giderken hiç üzülmedim sankim kırk yıldır o gelinliğin içindeydim gittiğim yerdede hiç utanmadım
bu arada hepümüzde amma koca meraklısıymışız he

yok kız neden üzülüyümdeee sevdigim adamın yanındayım sonuçta uçaklada 45 dk yaniii allah korusun ölüm yok bişi yok istedigim zaman görüyom kameradan falan o yüzden hiç aglamadımmm

yaa doğru diyorsundaa neiblimm insan baba evinden çıkınca kötü oluyo zaten annem babam ağlıo olarak görsem dayanamam yanii...

amannnn derler de derler millet bu işte :)) ama düğüne kadar günler geçmiyordaaa düğün başladımı neler oluyo bitiyo anlamıyorsun yanii düğünden önce bir sürüplan yapıyorsun program ama düğünde pek bişi hatırlamıyom yani ne olup bitti felan ama şunu söylimm eşimin yengesi kızz maşallah düğünüsen çekip çevirdin diyoo çok oynamıştımdaaaa çoşkulu olmuştu birazz ehhhh ehh ozamanlar kapalı değildim şimdi nerdeeeeeee o oynamalar bekarken oyun kurslarına bilem gittim haydiii efeeeeeelerrrrrr

paradiseangel yani merve bacım..yıldönümüz kutlu olsun bir omur boyu mutlu yasarsınız ınsallh..

kınada ben de aglamadım zaten ben kına yapmadım yemekler yapılırken elıme gecıstırmek ıcın yaktırdım o kadar hem gunluk kıyafetlerımle...ben sevmem ole seylerı...hatta yalandan glar gıbı poz vermıstım arsız arsız...ne alaka ya ölüme mi gidiyoz da ağlıyoruz hele ben evden gelın cıkarken aglamalara kıl oluyorum sanki kurbanlık koyun ıbı o guzel gunun ıcıne edıyorlar..babam kemerımı baglarken de aglamadık hep gulucuklerle cıktım evımden resımlerımdede akmıs rımel kalıntıları yok şükür....ama o zaman ağlamadım ş,mdi ağlıyorum ah anam ah babam dıye...evlılık degıl de gurbet koyuyor adama

canım ya eminim gurbet zordur, ben hem annemlere hem kayınvaldemlere yakınım keşke bende kaynanamlara gurbet olsam

aman eskidenmiş o ağlamakk...çünkü eskiden görücü usulü evlenmek varmışş...tanımadığın etmediğin adamla bi yola giriyosunn.üstelik geri dönüşüde yok... gelinlikle çıkıyosan kefenle dönersin anlayışı... :89:
okurken benim ev sahibim bi teyze vardıı..ben dedeni beni istemeye geldiklerinde arkadan gördümm.aha bu adamla evleneceksin dediler demişti....

amin canımmm Allah herkesi mutlu etsin.. evet canım aslında evlilik değil gurbet koyuyor yaşayan bilir..

ayyyy o çok kötü yaaa eskiden ne zormuş demii tanımadıgın biriylee evlenmekk...iyi ki ozamanlarda yaşamadık biz şanslıyız..

ayyyyyyyy benimde en nefret ettigim adett kına gecesidir kınayıda hiç sevmem zatennn bööööööööööööö
bende kına yapmıycaktım ama dügün ist da olunca mecburen kabul ettim dügün gibi oldu zaten benimki açık havadaaakına içinde bi arkadaşla anlaştım dedim bi parmak sür taam dedi ööle bi parmak yaptırdım onuda sildim hemen bide kınayı bozuk aldırdım ama silmeme ragmen tek elimden geçmedi 15-20 günnnn yemek yiyemiodum yaaaaaaa
ben o zamanda aglamadım şimdide aglamıyorum ama izmiri özledimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…