Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
aman eskidenmiş o ağlamakk...çünkü eskiden görücü usulü evlenmek varmışş...tanımadığın etmediğin adamla bi yola giriyosunn.üstelik geri dönüşüde yok... :KK30: gelinlikle çıkıyosan kefenle dönersin anlayışı... :89:
okurken benim ev sahibim bi teyze vardıı..ben dedeni beni istemeye geldiklerinde arkadan gördümm.aha bu adamla evleneceksin dediler demişti.... :KK30: :KK30: :KK30:

benim ananem dedemi nikahta görmüş sen ne diyorsun akşamına da ekşın...allahım ne guctur tanımadıgın bır erkegın koynuna gırmek ..gel de vajınımus olma:KK53::KK53::KK53:

hopp ben geldimm :)

çamasırları yıkayamadım ama yaa dolmadı makina yarına kaldı :)

püff ayy çok sıccak yaaa bi kaç iş görüşmem var akşama bırakıyorum şimdi çıkkarsam eririm yaa

benim ananem dedemi nikahta görmüş sen ne diyorsun akşamına da ekşın...allahım ne guctur tanımadıgın bır erkegın koynuna gırmek ..gel de vajınımus olma:KK53::KK53::KK53:

:KK9: :KK9: :KK9: bu bennim aklıma gelmiştirr hepp..sevdiğim kaç yıl flört ettiğim eşimle bile hemen olmadıı.ayy sevmediğin adamlaaaaaaaa....:KK30: :KK30: :KK30:

benim annemle babam akraba yani babam annemin halasının oğluymuşş
annem diyoki biz akraba olduugmuz için hep görüşüyoduk ama ne zamanki nişanlandık
ondan sonra hiç görüşmedik diyo annem ağlamış hiç evlenmek istememiş
akraba bohçasımı yapcaksınız beni istemıyorum diye yıkmış geçirmiş ortalığı
ama diyo efendi çalışkan adam....alla alla babama varmıcaktıda kime varcaktı cadı işte eheueheu :KK60: :KK60:

benim hayvan amcamda töbe ya amcama hayvan dıyorum ama hakedıyo
ilk gece üst üste üst üste ilişkiye girince yazık yengemın
kanamsı olmuş zor durdurmuşlar :KK47: :KK47: :KK47: hayvan yaa

Son düzenleme:
annem diyoki biz akraba olduugmuz için hep görüşüyoduk ama ne zamanki nişanlandık
ama diyo efendi çalışkan adam....alla alla babama varmıcaktıda kime varcaktı cadı işte eheueheu :KK60: :KK60:

:KK30: :KK30: :KK30:
yuuuuuuuuuhhh....yavv bi keresini zor yapıyonn nerde kaldı iki üçççççççççç.........:KK47:

afedersin de kaç yıl abaza gezmiş demekki ama insaf yaniii...bu köydede duydum öle bır olay ılk gece kadın kanamadan hastaneye kaldırılıyo...ya nasıl bır ök.....tür ya...ayse yalnış anlama amcan ama erkeklerın genelı ıcın dıyorum bu sekılde cınsellıgı sadece kendı acılarından dusunen bencıl erkekler ıcın..o kadın belkı hıc zevk almadı bır muddet o ısten korkusundan yazık ya:KK43:

Son düzenleme:
afedersin de kaç yıl abaza gezmiş demekki ama insaf yaniii...bu köydede duydum öle bır olay ılk gece kadın kanamadan hastaneye kaldırılıyo...ya nasıl bır ök.....tür ya...ayse yalnış anlama amcan ama erkeklerın genelı ıcın dıyorum bu sekılde cınsellıgı sadece kendı acılarından dusunen bencıl erkekler ıcın..o kadın belkı hıc zevk almadı bır muddet o ısten korkusundan yazık ya:KK43:

aman yokk kızz zevki mi kalmış kadının... :KK19:görev edinmiştir bencee artık .. :KK25:ilk gece çok önemlii.....

biz 4 gunde azar azar yaptık mılım mılım yaklaştı...kanamam da yok denecek kadar azdı kahverengı mınıcık bır lke seklınde o da camasırıma gecmıs yoksa onu bıle anlamayacaktım...annemın de kanaması olmamıs ablamında olmadı zannedersem genetık bızım esnek mı ne:KK76::KK76:

abaza kı ne abaza düşün yanı nişanlıyken yengem kaçıyomus amcam köşelerde sıkıstırmaya
çalışıyomuş yuh yanı yaa bi duyulsa düşünsenee zaten bi kere evlenmeden korkutmuş
hemde yaşıda küçükçüştür Allah bilir 16-18 falandır
kesinlikle büyük öküzlük yani
Allah buyuruyor ki hayvanlar gibi birleşmeyin sevin okşayın konuşun muhabbet edin
islam bunu emreder...ama hayvanlık baki nesli bende duyunca çok üzülmüştüm çok zor bişey

hatta önsevişme sünnettir demiştimde bi arkadaş dalga geçmişti benle ama öyle yani
önce insna olucaksın herkesin var dokunulmaya ihtiyacı :63:

:KK30: :KK30: :KK30:
yuuuuuuuuuhhh....yavv bi keresini zor yapıyonn nerde kaldı iki üçççççççççç.........:KK47:

bencede yuhhhh

Son düzenleme:

Benim hayvan amcamda töbe ya amcama hayvan dıyorum ama hakedıyo
kanamsı olmuş zor durdurmuşlar :KK47: :KK47: :KK47: Hayvan yaa
aaaaaaaaa kız benim babamda annemin halasının oğluuu :KK1::KK1::KK1::KK1:
Hatta annem anlatır köye bi tane ögretmenin kzıı gelmişte annemde küçük tabi babamla dayım annemi kızın evinin önüne dikmişler kız çıkınca bize haber ver die annemde onlar gidince ip atlamaya devam etmiş :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Benimde bi tanıdıgımın başına gelmiş bu olay severek evlenmişler ama nişanlıyken el ele bile tutuşmamışlar adamda o gazla ilk gece yüklenince kadının kanaması olmuş doktorada gitmemiş kadın adam zorlamış ama utanmış kadın zar zor evde durdurmuşlarr

biz 4 gunde azar azar yaptık mılım mılım yaklaştı...kanamam da yok denecek kadar azdı kahverengı mınıcık bır lke seklınde o da camasırıma gecmıs yoksa onu bıle anlamayacaktım...annemın de kanaması olmamıs ablamında olmadı zannedersem genetık bızım esnek mı ne:KK76::KK76:

bizde 4-5 günde ancak yapabildik valla Allah razı olsun kocişimden ya :KK69:

benimde kan sonradan geldı yatak çok ses yapıyo diye yere yorganları serip üstüne

yatmıstık :KK9: yorgana gecmıstı accukk :)

bizde 4-5 günde ancak yapabildik valla allah razı olsun kocişimden ya :KK69:

Benimde kan sonradan geldı yatak çok ses yapıyo diye yere yorganları serip üstüne

yatmıstık :KK9: Yorgana gecmıstı accukk :)

benim hiç gelmedüüüüüüüüüüüü:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

konu değişmiş sanırsam
benimde zor olmuştu ve hala da öyle oluyor hatta bir ara acaba ben vajinusmusmuyum fln diyede düşünmüştüm.kanamam normal oldu fazla değildi ama ağrım çok oluyor birde beni doktor çok korkutmuştu evlenmeden önce akıntı şikayeti ile doktora gitmiştim zarımın çok zor yırtılacağını hatta cerrahi bir operasyona bile ihtiyaç duyulabilceğini söylemişti o psikoloji ile böyle oldum sanırsam

selam kıslarrrr nasılsınızzz..
konu yine ekşınlara gelmiş ehh bende söyliyim barii bizimde ilk gece olmadı ertesi gün sabahına oldu tabi benim kociş dururmu sabahın köründe kalktı hadi bitirelim şu işi diye zorda olsa oldu işte ama ogün akşama kadar hiç kalkmamışımm fena carpmıştı galiba beni ekşın.:KK1::KK1:

bu arada cumartesi bizimde evlilik yıldönümümüz 6. bitti 7,ye giriyoruzzz:KK69::KK69:ama ben koçişime ilk günki gibi aşıkımmm:98::98:

selam kıslarrrr nasılsınızzz..
konu yine ekşınlara gelmiş ehh bende söyliyim barii bizimde ilk gece olmadı ertesi gün sabahına oldu tabi benim kociş dururmu sabahın köründe kalktı hadi bitirelim şu işi diye zorda olsa oldu işte ama ogün akşama kadar hiç kalkmamışımm fena carpmıştı galiba beni ekşın.:KK1::KK1:

bu arada cumartesi bizimde evlilik yıldönümümüz 6. bitti 7,ye giriyoruzzz:KK69::KK69:ama ben koçişime ilk günki gibi aşıkımmm:98::98:

hoş geldin tatlım
sıra bende bende anlatayım bi kaç kez çabaladık olmadı ertesi gece yine çabaladık bu sefer oldu az bi kan geldi lavaboya gittim biden bi kan boşaldı gözlerim karardı başım döndü nerdeyse düşecektim :KK54::KK54:canım kocişim sakinleştirdi

hoş geldin tatlım
sıra bende bende anlatayım bi kaç kez çabaladık olmadı ertesi gece yine çabaladık bu sefer oldu az bi kan geldi lavaboya gittim biden bi kan boşaldı gözlerim karardı başım döndü nerdeyse düşecektim :KK54::KK54:canım kocişim sakinleştirdi

hoşbuldum canımm..:KK16:

sizinde zor olmuş desene..:KK17:

kıslarrr birde bişey sorucam sizee benim arada kasıklarım ağrıyoo arada geciyo dr. sordum normal dedi ama sizdede oldumu bu aylarda..
birde şefaf akıntı normalmi..

kıslarrr birde bişey sorucam sizee benim arada kasıklarım ağrıyoo arada geciyo dr. sordum normal dedi ama sizdede oldumu bu aylarda..
birde şefaf akıntı normalmi..
evet onlar oluyor merak etme ben dokturma da sormuştum kontrol etmişti bir sorun yok normal demişti.

haftalar ilerledikçede oluyo ben de de var bu sıralar bide karnımın üst kısmı böyle göğüslerime doğru oralar ağrıyo benim bu sıralar karnım büyüdükçe herhalde vücudum alışmaya çalışıyo gerildikçe ağrı yapıyo diye düşünüyorum

X