Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
dr ayşeyi bırakıpp sana atlarmışşşş bide

belli olmaz canım o tamamen kısmet meselesi belkı öyle veya böyle sen benı bekledın
ben senı bekledım bılmeyerek bellımı olur :) biz aciziz resmin tamamını göremeyebiliriz
bir kısmına göre yorum yaparız...hakkımızda ne gibi hayırlı şeylerin takdir edildiğini bilemeden
üzülürüz kendimizi yıpratırız :)

kızlar bizim bugun 3.yılımız doldu ben eşimi çok seviyorummm

maşallahh sizeee canım uzun uuzn senelere inşallaahhh :) Allah muhabbetinizi daim etsin :)

2 ay sonrada biizm 3 yılımız doluyo hobbaa evleneli 3 yıl yanii

dr ayşeyi bırakıpp sana atlarmışşşş bide

kızlar bizim bugun 3.yılımız doldu Ben eşimi çok seviyorummm

canımm nice yıllara beraber..sağlıkla sıhhatle.kuzucuklarınızla inşallahhh....

daha nice yıllara canım 2 agustostada bizimki dolacak

evet ya yelizim hakkaten güle güle kullan

yıldızz bizimkide 7 ağustoss..2 yılımız dolacak... O günlerdede küçük beyy gelicekk inşallahh.. Sizinde öyle olacak...

en kıdemliniz benmiyim yauuuuuuuuuu
anam evde kalıcam die hemen varmışım vallaaaa

evet canım çok doğru söylüyorsun nasip kısmett walla olmadıgındada vardır bir hikmeti diyorum rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin..inşallah..

aminn canımmmm herkes sevdiğinle uzunca bir ömür geçirir inşallahhh ben hiç pişman olmadım eşimle evlendiğime allahım kimseyi pişman etmesin..herkese hayırlı geçim versin..
yeliz ve yıldız sizede teşke derim

evet canım ikimizede birer prenses ve prens evlilik yıl dönümü hediyelerimiz olacak daha ne isteriz

Son düzenleme:

sağol canım benimmm günler çabuk geçiyo yaaaahu çok şeyler geçirdik ama ne çabuk geçti anlamadım...sizde inşallah daha nice nice uzun yıllara..

evde kalmazdında canım eşini başkası alır diye acele etmişinben 86 doğumluyum sen kaç doğumlusun
tatlişkom rica ederuz

elimde olan 2 renk keçeden kurabiye kalıplarını kullanarak şekiller çzidim kestim diktim
dönence iiçin figürler yaptım içini elyafla dooldurdum elimdeki şeylerlede
üstüne bişeyler yapmaya çalıştım bunu bir keçeye hayalet iple
sabitliycem ve bebek arabasının üstüne takınca yolda giderken oynayabılıcek eheue
daha çok renklı keçe olsa daha güzel olurdu ama :)

Kızlar geçen gün eşimle facede okuduk..koptukk.belki duyanınız vardırr:::::
dünyanın en kısa fıkrası:
Iki kadın sessizce oturuyorlardı....

amminnn canım amiinn :) Allah herkese eşiyle yuvasında huzur versin herkes mutlu olsunn

çiçekler açsıınnn böcekler uçsuunnn eheu

teee baba evincen azgınmışın sen demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…