Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydın şekerimmm :)

amiin amin inşallaaaahhhhhhh yelize de amin ama o istemıyo :)

bu arada prensesın dişi çıkmış maşallahh onaa :)

yelizi bilerek yazmadım...eşiyle sorunlarını bi halletsinnn o zamannn amin deriz :)
çok sağol ayşeee bi tane daha çıkıyoooo galibaaa :)

aminnnnnnnnn canmmm inşallahhh walla ayşeyle bir hamiş kalmak isterim heee ayşe bak bu ay bende boş geçtim seni bekliyorumm :KK60::KK60::KK60:

:KK69:

günaydın kurban hoş geldin evet canım mutlu bir başlangıca yavaş yavaş yaklaşıyoz çok heycanlanıyorum normal doğum istiyorum darısı ayşeye ve merveye inşallah:KK49::KK49::KK49:

çok az kaldııı ne olacak prensesin adı?

günaydın kızlaaarrrrr
ben geldim hu huuuu :)

eheueheu bikere unutsun o u oğluşun senin yakandan düşmicekki :d
eşin bu yarısa 10-0 mağlupbaşlıycak bılmıyo yaanıı :nazar:

hoşgldin canımmm.... :KK16:
Dimi ama...silahın hası bendeee.... :KK23: Topkeklerrr yani... :KK1: Ayıramaz çocumu benden dimii... :63: :KK12:
günaydın kızlarrrrrr........nasılsınız? Hemşommm ve elifff az kalmış size haaaaa sıra sizde mi şimdi?
Ne çabuk geçiyo zaman yaaaaaaa...........hepimizzz sıraylaaa hamile kaldıkkkk kimimiz doğurdukkk kimimizzz bekliyoruz.................. :nazar: :nazar: çok uğurlu yaa topiğimizzz
darısııı merve ve ayşeye inşallahhhh..........

aminnn canımm.rabbim isteyen herkese,,hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versinnn...aminnnn......,
:KK16:

yelizi bilerek yazmadım...eşiyle sorunlarını bi halletsinnn o zamannn amin deriz :)

hoşgeldin şekerim :KK16::KK16::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Dimi ama...silahın hası bendeee.... :KK23: Topkeklerrr yani... :KK1: Ayıramaz çocumu benden dimii... :63: :KK12:

aminnn canımm.rabbim isteyen herkese,,hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versinnn...aminnnn......,

kızım hangi güç alabilir parçalarız onu vallaaaa:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

aminn canımcımmm doğururkendee edin duanızı litfennnnnnn:63:
etmezmiyiz balkitom :21::21::21:

daha karar veremedik ama ben büyük ihtimal ceren olacak

topkekler :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

aminnnnnnnnn canmmm inşallahhh walla ayşeyle bir hamiş kalmak isterim heee ayşe bak bu ay bende boş geçtim seni bekliyorumm :KK60::KK60::KK60:

bend eklamka isterim şekeriimm yaa :) zaten benim bi gebelık arkadasına ıhtıyacım var :KK1:
ööle tek basıma nası gecırcem 9 ayı :KK70: insan sıkılır :KK9:
mervişim ben işe gıreyım 1 ay gecsın hemen tekrar baslıcam inşallahhh :KK49:

yelizde doğum koçum olacak :KK3: tabii ben sancı çekmeye başlayınca koşarak uzaklaşmazsa :KK60: :KK60:

günaydın kurban hoş geldin evet canım mutlu bir başlangıca yavaş yavaş yaklaşıyoz çok heycanlanıyorum normal doğum istiyorum darısı ayşeye ve merveye inşallah:KK49::KK49::KK49:

amiiinn :)

günaydınn ballllllllllllllllllll:KK16::KK16::KK16:
evet yaaaa çok güzeldi hepsiiiiiiiiiiii:KK69::KK69::KK69:

kızzzz izledinmi ismailiiiiiiiiiiiiiiii 7 dene oldularrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK9::KK9::KK9::KK9:
HASTASIYIMMM YAAAAAAAAAAAAA:KK61::KK61::KK61::KK61:

yaa sonlarını izlmedım uyyakalmışım hem bız onu zaten haftasonu kahvaltı yaparken izlios
düzenımız o yönde hıhı evet :KK70:

bend eklamka isterim şekeriimm yaa :) zaten benim bi gebelık arkadasına ıhtıyacım var :KK1:
ööle tek basıma nası gecırcem 9 ayı :KK70: insan sıkılır :KK9:
mervişim ben işe gıreyım 1 ay gecsın hemen tekrar baslıcam inşallahhh :KK49:

yelizde doğum koçum olacak :KK3: tabii ben sancı çekmeye başlayınca koşarak uzaklaşmazsa :KK60: :KK60:

amiiinn :)

yaa sonlarını izlmedım uyyakalmışım hem bız onu zaten haftasonu kahvaltı yaparken izlios
düzenımız o yönde hıhı evet :KK70:

kaçarmıyımmmm kızımmmmmmmmmmmmmmmm huhhh huhhhh dicem yanında :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Dimi ama...silahın hası bendeee.... :KK23: Topkeklerrr yani... :KK1: Ayıramaz çocumu benden dimii... :63: :KK12: :KK16:

hoşbulduk :)

evet şekerim avcunu yalar :KK1:
o topkekler sende olduğu sürece kocişinde ayrılamaz kız
eheueheu :KK60: :KK60: konuşuolar ama hepsi fasa fiso :KK51:

ohh çıksın çıksınn 32 ye kadar yolu var :KK60:

ayşeeeeeeeee kısss nerelerdesin sen bakimmmmm :KK15::KK15:

sorma bebişim yaa giremedim kaç gündürr :) evimde darmaduman püff :KK24:

kızım hangi güç alabilir parçalarız onu vallaaaa:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ayyy..garibim yaaa....ben ona dünyanın şakasını yaparımm...neler neler derim güler geçerr...bi kereceik karşılık verdii...canına okudummm... :KK60:
Ablalarım der hepp...insan senin diline düşeceğinee ........... :78: :78: :78:
Biraz cadımıyım neee.... :KK53:

ööle tek basıma nası gecırcem 9 ayı :d insan sıkılır :KK9:
Mervişim ben işe gıreyım 1 ay gecsın hemen tekrar baslıcam inşallahhh :KK49:

Yelizde doğum koçum olacak :KK3: Tabii ben sancı çekmeye başlayınca koşarak uzaklaşmazsa :KK60: :KK60:

Amiiinn :)

düzenımız o yönde hıhı evet :d

ayy evet canımmm 9 ay nasıl geçcek yoksa çok isterim ama bakalım gerçisen hemen kalırsın hamişş hayırlısını versin herzaman söylerim

buarada yeliz acı çeken birini görünce bayılmazsa iyidir duygusal yanıda çok fazla yaniii :KK1::KK1:

Beni yak kendini yak Her şeyi yak..
Bir kıvılcım yeter ben hazırım bak..İster öp okşa istersen öldür
Aşk için ölmeli aşk o zaman aşk.............

ayyy..garibim yaaa....ben ona dünyanın şakasını yaparımm...neler neler derim güler geçerr...bi kereceik karşılık verdii...canına okudummm... :KK60:
Ablalarım der hepp...insan senin diline düşeceğinee ........... :78: :78: :78:
Biraz cadımıyım neee.... :KK53:

gızlar olarak :KK60::KK60::KK60:genel olarak cadıyız kendine maletme:KK52::KK52:

huuh huhh de tabi :KK70: ahh uhh falan dersen rezil olarızz :KK60: :KK60: :KK60:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: dermiyim bence derimmmmmmmmmmmm:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
ayy evet canımmm 9 ay nasıl geçcek yoksa çok isterim ama bakalım gerçisen hemen kalırsın hamişş hayırlısını versin herzaman söylerim

buarada yeliz acı çeken birini görünce bayılmazsa iyidir duygusal yanıda çok fazla yaniii :KK1::KK1:

ahahahhahahah ayşeeeee:KK60::KK60::KK60::KK60: tam da adamını buldunnn o heycanla ahhhh uhhh derse şaşmaaaa

kızzzzzzzzzzzz beenmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ben öyle bi soguk kanlıyımki kan revan ne olursa olsun hiçç bozmam hatta bu huyuma bayılırım ayol :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
ayşe dogururkennnnn ohhhhhhh ohhhhhhhhhh dicem doktorda neye ugradıgını şaşırcakkkkkkk:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

X