biriyle konuşmaya ihitiyacım var

sen hıc kendını üzme canım bencesana cvp bıle vermeyen bırı ıcın neden kafa yoruyosunkı aılesıde ıstemıyormus zaten 30yasında koca adam aılesıne lafını gecıremıyosa o kocadan hayır gelmez düzgün olan ınsan aılesı ve karısı arasındakı mesafeyı korur aılesıne eyvallah etmez

arkadaşım eğer anlaşamıyorsan sonu yoktur bu evliliğin ama bnce çocuk olmadan düşün ayrılmayı. eğer çocuk olursa ayrıldıktan sonra daha çok yıpranırsın bence. ayrılan insanlara derler ya iyiki çocuğu yok veya keşke çocuk olmadan ayrılsaydı diye. insanlar boşuna demiyor bunu. ama mutsuzum huzursuzum diyorsun artık eşimi sevmiyorum diyorsun. bnce daha fazla kendini üzmeye lüzum yok. Allah sabır ve kolaylık versin cnm. hakkında hayırlısı olsun.

çocuğun olmaması daha iyi ayrı olupta çocuğunu babsızmı büyüteceksin diyelimki çocuğun oldu babsız çocuk olurmu çocuk sıcak aile ortamında olmalı sen ilenle konuş seni anlamaları lazım çok bunaldığını hiçbişeyi gözünü görmediğini onlara ihtiyacın olduğunu çok pişman olduğunu söyle herşeyi paylaş ailenle eşinle anlaşabilirmisin son şans vermeyide dene derim belki huyu değişir seni kaybedeceğini anlarsa senin aileninde desteği önemli destek olurlarsa eşinde tırsar sahip çıktıklarını görünce sana daha iyi davranır

herkese teşekkür ederim yorumları için biraz olsun kafam dagıldı..eşimle sonkez konuşmayı denicem..

arkadaşlar biz bir aylık evliyken tartıştık bana defol git dedi babanın evine bende geldim
bihafta kaldım aramadı sormadı bende dönmüştüm.ozaman sarıldık agladık falan..ama bilmiyorum offf

arkadaşlar biz bir aylık evliyken tartıştık bana defol git dedi babanın evine bende geldim
bihafta kaldım aramadı sormadı bende dönmüştüm.ozaman sarıldık agladık falan..ama bilmiyorum offf

balık baştan kokar uzatmanın bir anlamı yok bence ilk sene nasıl on sene sonra yıne aynı zamana yazık

evlılıgın ılk yılı maalesef kavgaların en cok oldugu yıldır.
ofkelıyken erkekler kadınlardan daha kırıcı oluyor canım.
bız kadınlar cok duygusalız ve annelık ıc gudusu oldugu ıcın herseye sevgıyle sefkatle yaklasıyoruz.
emınımkı sızın evlılıgınız de de tutunacak bır dal mutlaka vardır..
bır kez daha konus bakalım esınle eger yıne aynısı olursa o zaman herseyı goze alırsın.

çok üzücüü yaa bence biraz çaba sarfet anlaşamamak bence boşanmak için büyük bir sebeb değil konuşmayı dene bişeyler yap ama boşanma hemen çünkü gerçekden zor bir durumdur eşin aldatmış falan olsa neyse deriz ama birazz uğraş yaa

insanlarda seni aldatmıyor dövmüyor bilmem ne ne için boşancaksın düzelir düzelir dedilere bugune geldik sabrettik.

ya doğruya doğru biz kadınlarda bazen ağzımızdan
çıkanı kulağımız duymuyor kavga esnasında benim söylediklerim
hep biraz daha kırıcı olur bide herkes haklıyım der
siz hiç ben haksızım diyen birini gördünüzmü
önce ben dersek o evlilik yürümüyor ne zaman biz derseniz birde aileleri çok fazla işin
içine sokmazsanız o zaman evlilik sağlamlşıyor

Borcdu derttı her aılede olur kavga da oyle ama garıp ya sıze nıye aılenız bakıyor.Ve esınız bunu nasıl kabullenıyor hıc anlamadım.Ustelık sırf tasınamadıgınız ıcın bosanmayı dusunuyorsanız esınız ıle aranızda sanırım evlılıgı yurutmek ıcın gereklı olan sevgı ve saygı mınımum derecede yada hıc yok.Allah kolaylık versın umarım gonlunun ıstedıgı hayatı yasarsın.

canım çok üzüldüm ama değmez sana değer vermeyen biri için bu kadar üzülmeye sen aç davanı ve çek restini eğer seni seviyorsa vazgeçmeyecektir ama umursamıyorsa boşver bu ilişki bitmiştir zaten kendini yıpratmaya değmez sevgiler....

düşünüyorum beni baglayan ne var diye.
tek cevabım çevre baskısı
boşandıktan sonra ne olur ne derler nasıl yaşarım ne yaparım.kaldırabilirmiyim vs...

madem bu kadar mutsuzsunuz neden taşınması için yaza kadar süre veriyorsunuz ki?
taşınınca,siz ailenizin yanına gidince sorunlarınız bitecek,kocanızı büyük bir aşkla sevecekmisiniz?
madem mutsuzsunuz şimdi bakın çaresine.
ailenizin yanına gidipte eşinizi iç güveysi psikolojisine sokarak istediklerinizi yaptırabileceğiniz gibi bir hayal kuruyorsanız yanılıyorsunuz.
her şey daha kötüye gidebilir benden uyarması.
eşiniz tavırlarında haklı değil elbette ama sizin davranışlarınızda en az eşiniz kadar hatalı.
kayınpederimden çekinir diyorsunuz ama eşinizi hiçe sayıp onun yanında biz taşınıcaz zaten deyip tek yetki makamı sizmişsiniz gibi hareket ediyorsunuz.
amacınız ne anlamadım.
mutsuz olduğunuz eşinizden bir çocuk doğurup ayrılma fikri ne kadar sağlıklı bir ruh hali içinde olduğunuzu gösteriyor zaten.

anneye bak hizaya gel
maşşallah ne akıl vermiş size

arkadasim yazmak istedigim herseyi yazmis .
esiniz hataliysa siz iki kati daha hatalisiniz bence.
aile ortaminda cok sert konusmusunuz yani zaten orda resti cekmissiniz esinize.
ya tasiniriz ya bosaniriz demissiniz acik acik.(mahkeme yolu gozukur felan ne demek )
madem mantik evliligi yaptiniz esinizide suclamamalisiniz belliki sizden fazla ilgi gorememis.

pff. hakaten aileler vs girince cok zor oluyor be bacım. tek o olaya bakarsak ben sana haksızsın eşini ezip ailesine sert konusmusun derdim. ama sen bana ailem bakıyor ve hiç mutlu olmadım dedin bütün fikrim değişti.
yani ailen sana bakacaktı da evlilik niye oldu? o ailesinin kararlarıyla hareket edecektide niye bi cesaret bi aile kurdu.
bide mantık evliliği yaptım demişsin ya.demekki mantıgıyla hareket eden bi kişisin. o zamn mantıgını kullan ve tek görünen careyi uygula diyorum.
bekara koca boşamak kolay dedikleri gibi. ama inan evin içindeki huzursuzlugu dışarıda yasamazsın.dısardan dulsun felan diceklerdir.kahretsin bu bizim toplumun asamadıgı bi durum.ama unutma evliliğin dahada kötü noktalara gelince o kişilerden bi tanesi sana destek olmayacaktır.
tek birgün mutlu olamadım demen beni cok etkiledi.üzüldüm.
yani bi kere cahiller tarafından bir dul damgası yiyeceksin.ama inan mutsuz evliliği yurutecem diye kendini yıpratmakdan daha kolaydır o damgayı tasımak.
zaten ailen bakıyormus sana.bi işe girersin yeni planlara yelken acarsın yaw.
cekme artık bence eger birgün bile mutlu olamadıysan -ki daha cok yeni evlisin- bundan sorasında burdan hiçç umut görünmüyor anlattıgın seylerle

arkadaşım rest çekmedim düzgün bi şekilde ifade ettim biz taşıancagız ben orda dogdum buyudum ailem çevrem ve en önemlisi işi orda.ben ailemin yanına gitcek degilim aynı ilçe ama farklı hatta uzak yerler olcak iç guveylik durum yok ona ben müsade etmem etcek olsam babam daire verdi geçin oturun diye ona taşınırım ama ben eşime bu evi kiraya ver kiraya gidelim dedim.üstelik burdsa kimsem yok ailesine zaten gidsip gelmiyoruz eşimde çok gitmiyor ailesine aslında tekbaşımayım bunalıma girdim..

benimde gucume giden bu herkes evlenir kocası bakar beni babam bakıyor.lambayı açık bıraksan bintane laf sayar en sonunda babam faturayı ben öderim bari dedi söylede karışmasın okadar dedi.bildiginiz gibi degil.net baglattım benim kadar oda kullanıyo ama tel faturasını net faturasını benim cep tel fatuıramı babam ödüyor.sizce bunlar normalmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…