birinin araması için?

rosseyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2016
1.747
1.695
mrb kızlar biliyorum böyle özel dualara gerek yok. ama olayın anlaşılması için başlığı böyle yazdım
daha önce tecrübesi olmuş aramasını istediği kişinin araması için dua okunuz mu? nasıl etkileri oldu?
ya da esma okuması tavsiyesi olan var mı?
paylaşırsanız sevinirim.

kimsenin tecrübesi yok mu acaba? burayı takip eden kişi sayısı az sanırım :KK43:

Bu niyetle okuyabılırsın aslında birçok duayı bugün ctesi mesela 1900 tane okunan bir dua vardı çok etkilidir o onu yapabılırsın. Internet’ten bak burada da yazıldı 1900 cumartesi duası diye, ya da 4444 tefriciye okuyabılırsın yine bu niyetle. Estanbul diye bir site var oradan bak aslında o kadar çok dua var ki bu tarz şeyler icin okunan ama anlamını bilmediğin şeyleri de asla okuma

Bu niyetle okuyabılırsın aslında birçok duayı bugün ctesi mesela 1900 tane okunan bir dua vardı çok etkilidir o onu yapabılırsın. Internet’ten bak burada da yazıldı 1900 cumartesi duası diye, ya da 4444 tefriciye okuyabılırsın yine bu niyetle. Estanbul diye bir site var oradan bak aslında o kadar çok dua var ki bu tarz şeyler icin okunan ama anlamını bilmediğin şeyleri de asla okuma
evet çok fazla dua var. bende internette araştırdığımda ama birebir burda tecrübe etmiş birinin ağzından öğrenmek istedim. şu da var dua aynı dua ama okuyan ağız aynı değil denir. bu da önemli tabiki de.

X