Birini nasıl unuturum

Strangerthings0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
509
55
İkimizde çok kırgın şekilde ayrıldık ikimizde kendimizee göre haklıyız.barışmamız imkansız.Biteli 2-3 ay oldu ama bu sıralar nedense hep aklıma geliyor anılarımız.Niye böyle oluyor unutamıcak mıyım?

Unutuluyordur heralde. Benim de 1 ay oldu 1 aydır onu düşünmediğim 1 saat yok.. ama geçecek biliyorum
neler geçmiyor kiiii
Klasik ama geçecek inan. He bazen delip mi geçiyor evet ama geçiyor. Sonrasında öyle bir unutursun ki karşıdaki kişi hayattaki varlığını sorgular. Nereden bildiğimi sormayın arkadaşlar 😃😃 Zamanında hayatım kaymış gibi hissetmistim günler haftalar aylarca kendime gelememiştim. Şimdi diyorum ne malmışım 🤦

+1 alın benden de o kadar.İnşallah unuturuz.Biz de 2 ay önce nişan attık.Kendisi bir sürü kızla yazışmaya başlamış ,hayatına şahane şekilde devam ediyor bile.Onu çok özlüyorum ama barışmamız imkansız artık.

Hayat devam ediyor o sevse bu halde olmazdın erkekler hiçte kafaya takmıyorlar. Ayrıca sen başkaları ile konuştuğun icin ayrıyken ondan hatalıyım diyorsun.Oda berbat şeyler söyledi sonra ee toksik ilişkin var nesini özlüyorsun anlamadım hayatına devam edebiliyorsun normal de.
Bu konuyu umarım 10 adet daha açmazsın.

İkimizde çok kırgın şekilde ayrıldık ikimizde kendimizee göre haklıyız.barışmamız imkansız.Biteli 2-3 ay oldu ama bu sıralar nedense hep aklıma geliyor anılarımız.Niye böyle oluyor unutamıcak mıyım?
Bu çok normal. Bir kaç konunuzu okudum. Sizi çok anlıyorum. Haber alacağınız biri yok mu? Belki o da sizi özledi?

Unutmak kolay birşey değil.Hani egerki aldatılma şiddet gibi ciddi sebep yoksa konuşmayı dene.

Anılarda kalcak yenilerini eklemediginjz müddetçe de mazi olcak kalbinde sönüp gittiğini kısa zaman içinde daha net anlayacaksın Bi süre sonra beyin izin vermiyor zaten istemsiz Bi şekilde kalp devreden çıkıyor mantığın ile hareket ediyorsun unutacaksın yani

Hayat devam ediyor o sevse bu halde olmazdın erkekler hiçte kafaya takmıyorlar. Ayrıca sen başkaları ile konuştuğun icin ayrıyken ondan hatalıyım diyorsun.Oda berbat şeyler söyledi sonra ee toksik ilişkin var nesini özlüyorsun anlamadım hayatına devam edebiliyorsun normal de.
Bu konuyu umarım 10 adet daha açmazsın.
Konuyu tekrar açmadım sadecd özlediğimi nasol unutabilceğimi açtım.rahatsız olduysan yazma

unutursun işe gir çalış yada bi meşgalen olsun kafan dağılsın evde düşünürsen 6 ay değil 1 sene sürünürsün

X