Eski sevgilim döner

Mutluolmakistiyorum26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2024
11
-4
Merhaba kızlar benim uzun süren bi ilişkim vardı ayrıl barış ayrıl barış yapıyoduk 8 ay önce ayrıldık ama öyle kavgalı gürültülü şekilde olmadı saygı çerçevesi içinde ayrıldık ben hala onu seviyorum o ayrıldıktan 3 hafta sonra sevgili yaptı ve şu an 8 aylık bi ilişkisi var ama numaramı daha 5 hafta önce sildi sizce neden böyle bi şey yaptı ve dönme ihtimali var mı ?

Merhaba kızlar benim uzun süren bi ilişkim vardı ayrıl barış ayrıl barış yapıyoduk 8 ay önce ayrıldık ama öyle kavgalı gürültülü şekilde olmadı saygı çerçevesi içinde ayrıldık ben hala onu seviyorum o ayrıldıktan 3 hafta sonra sevgili yaptı ve şu an 8 aylık bi ilişkisi var ama numaramı daha 5 hafta önce sildi sizce neden böyle bi şey yaptı ve dönme ihtimali var mı ?
Sence var mı?

Bu arada numara silme mevzusuna takılmayın ben evliyim ama eski sevgili olduğum kişilerin numarası hala kayıtlı bende. İyi ayrıldık dostça. Hatta evli birisi evlenirken tebrik felan ettik. Hiçbir şey hissetmiyoruz 😂 ama bu demek değil ki ben döneceğim yoo ne münasebet. Hatta ben rehberimden kimseyi silmem. 3bin kişi felan kayıtlı 🥹 temizlik yapmaya aşırı üşeniyorum aslında silsem gereksiz kişileri çok iyi olacak

X