Birilerine inat, sevmeden evlenen var mı?

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
şimdi kocam bana aşık ben kötümü oluyorumfisfisfis

Sanırsam kötüsün Eyylülcüm..jeyyar
Bak ben ne kadar gıcık ve kötü bir kadın olduğumu kabul ediyorum sen de bazı gerçekleri görsen iyi olur artık:roflol::roflol:

benim çok yakın arkadaşım yaptı ama anasından emdiği süt burnundan geldi..yagmurdan kaçayım derken doluya tutuldu.şimdide yakasını kurtaramıyor....böyle önemli bir karar için inatla hiç evlenilirmi ....yazık valla.....

Sanırsam kötüsün Eyylülcüm..jeyyar
Bak ben ne kadar gıcık ve kötü bir kadın olduğumu kabul ediyorum sen de bazı gerçekleri görsen iyi olur artık:roflol::roflol:

lalişim ben kötü cadı bir kadınım gelecekkorkusu arkadaşımızın tezine göre:kahve:
bende kabul ettim canımın içi bak maymun gözünü açtı:1shok::roflol:

valla o anki düşünceye bağlı insanın bi anlık sinirle hırsla yapmayacağı yoktur ama bir insan sırf inat uğrunada hayatını mahfetmesine anlam veremiyorum doğrusu ama kısmet herşey...ben evli değilim ama içimden yazmak geldi gelecekkorkusu:)))

Benimde bir tanidigim bir gün bana dediki, konu komsu bana durmadan sen çok sismansin kimse seninle evlenez diyorlar. Bende bu yaz tûrkiyeye gittigimde ilk isteyene evlenecegim dedi. Dedigini de yapti maalessef. Hiç mutlu degil ama, esi kari kiz pesinde :KK43:(((

insanların eline ne geciyor, baskalarinin kusurlariyla dalga gecince anlamiyorum. Gerci sismanlık bi kusur da degil zayiflar nolcak ki...Laf sokmayla kendini tatmin eden insanlar var iste boyle ruh hastaları

şimdi kocam bana aşık ben kötümü oluyorumfisfisfis

yok kız oyle demek istemedim
yani zora asik olunur genelde seni istemeyenler felan daha cekici gorunur, hani babanin sevdigi kiz istememis ya onu dedim

benim çok yakın arkadaşım yaptı ama anasından emdiği süt burnundan geldi..yagmurdan kaçayım derken doluya tutuldu.şimdide yakasını kurtaramıyor....böyle önemli bir karar için inatla hiç evlenilirmi ....yazık valla.....

nasıl oldu anlatsana
------------------------------------------------

nasıl oldu anlatsana
------------------------------------------------

anlatayım canım...arkadaşın çok sevdiği biri vardı fakat erkek arkadaşının gözü dışarıdaydı yine böyle bir zamanda çocuk biriyle tanışıyor ve kızla o gece beraber olup kızla evlenmek zorunda kalıyor..kızda önce çok bunalımlar yaşıyor tam unutmaya çalışırken ,eski erkek arkadaşı çıkıp geliyor ve eşini boşayacagını tekrar beraber olmak istediğini anlatıyor kız da sen bunu bana yaptın aynı acıyı çek diyor ve o na ozamanlarda evlenme teklif eden birinin teklifini kabul ediyor...ve şimdi yaptığın hatanın bedelini ödüyor.:sm_confused:..karşısındakini üzeyim derken kendisini ateşe atan aptal bir arkadaşım var...:kızgın:
işte böyle güzelim...bir anlık öfke ve inat yaşamını nehale getiriyor insanın..bu yüzden böyle bir karar için dikkatlice düşünmek lazım..:1hug:a.s.evlilik bir günlük değil,bir ömür boyu sürecek bir olay..

alla alla kaldı mı oyle iliskiye girdim die evlenmek zorunda kalan erkekler...cekip gidiyorlar benim gordugum, yine vicdanliymis :p

X