Biri size nerden buluyorsun bu esprileri diyorsa ne demek istiyordur?

Söyleme şekline ve söyleyen kişiye göre değişir bu.Küçümser gibi söylüyorsa,pek te hoşnut olmadığınız biriyse esprilerinizi küçümsüyordur.Ya da tam tersiyse sizi espritüel buluyordur.
Konuştuğum çocuktu bu kişi.Sesli telefonda konuşuyorduk işte.Zaten o gün bana garip dedi.Tartistik falan başka şeyler de dedi.10 gün sonra geldi yine o yazdı.

Esprileri komik gelmiyor ve eğlendirmiyorsa zaten itici gelir görüşmem bi daha. Eğlendiriyor güzel vakit geciriyorsam görüşmeye devam ederim. Espirileri hem eğlendiriyor hem de düşündürüyorsa zekası beni etkiler. İnce espriler özgün ve yaratıcı bi zekanın ürünüdür. Entelektüel birikimi olan insanlar ın esprileri cok incedir mesela, anlamak da belli bi algılama farkı ister.

Konuştuğum çocuktu bu kişi.Sesli telefonda konuşuyorduk işte.Zaten o gün bana garip dedi.Tartistik falan başka şeyler de dedi.10 gün sonra geldi yine o yazdı.
Anladım,yaptığınız espriye göre değişir o zaman.Ama pek te takılmayın bu söylediğine.Olabilir o an espriyi soğuk bulup ta söylemiş te olabilir,ya da hoşuna da gitmiş olabilir.Dert edilecek birşey değil.Ama sürekli karşılaştığınız bir durumsa kendisine sorun nasıl yani vs diye.Söyler o da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…