Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Hele şükür evime dönebildim :KK48:
Kahvaltı gayet keyifli geçti çokta kaçırmadım ki zaten menü paylaştığımda göreceksiniz :KK68:
Sonrasında kızkardeşimle Alışveriş merkezinde biraz dolaştık, ayakkabı falan baktık ve en son marketede girip bir iki eksiğimizi aldık :KK66:
Küçük cimcimem ille bana oyuncak mutfak al diye tutturuyordu kaç gündür ( reklamda görmüş elinden düşürmedi hatta önüne gelenden bana 30 lira borç versene mutfak alacağım kendime dedi :KK70::KK70::KK70::KK70: )
Tabi gittiğimiz markette o istediği mutfak olduğu için onu görünce lütfen lütfen diye tutturdu durdu ve sonunda dayanamadım aldım :KK48:
İnanılmaz mutlu oldu ve teşekkür üzerine teşekkür etti :KK68:
Öğleden sonrakardeşimin ikizleri okula bırakıp Anneme geçtik :KK66:
Oda sağ olsun Mercimek köftesi yapmışmı :KK53: 7- 8 tane bol marulla yedim ve daha sonrada 3 şekersiz çay içtim :KK66:

Hemen aklımdayken sizlerede danışayım o_O
Şu an cumaya nazaran 200 gr artıdayım ama karnımın tok olduğunu göz önüne alıyorum :KK66:
Dün hatta sabah 1.3 kg aşağısını bile gördüm cuma günki rakamın :KK70:
Karnım cidden hiç aç değil ve eğer akşam 6da yemek yersem ( ki kıymalı yumurta çekmişti canım bugün için ) yarın eksi rakamı görememekten endişe ediyorum ve o yüzden sizede bir fikir danışayım dedim :KK66:

Sizce akşam yemeği yiyeyimmi ( kıymalı yumurta ) yoksa 1 koca bardak ayranla akşamı geçiştireyimmi ( beni inanılmaz tok tutar üstelik 2 saat oldu yemek yiyeli ve daha leptin çalışmaya bile başlamadan tekrar yersem leptinin çalışmaya başlaması saat 10u bulur ve eğer yemezde ayran içersem leptin 2 saat sonra çalışmaya başlayacak ve akşam 7den itibaren yatana kadar en az 4 saat çalışmış olacak ki o benim açımdan daha karlı gibi görünüyor :KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

Bİraz karışık oldu ama anlamışsınızdır beni :KK48:

Ben oyumu ayrandan yana kullanıyorum banucumm :KK66:

Ben oyumu ayrandan yana kullanıyorum banucumm :KK66:

Valla bende ayrandan yanayım çünkü hala açıkma hissi yok şükür :KK48: Hem ayran leptinide bozmuyor diye daha rahat olurum diye düşündüm tabi fikriniz benim için çok önemli olunca destekçi bulayım dedim :KK60:

''Naber, açsın di mi?tatlı krizindesin ...Yada bla bla bla ...
Açılın açılın ,herkes sakin olsun bende şişmanım:KK24::KK24::KK24:

Bak yersen ;kilo alacak ,şişkinlik hissedecek ,pişman olup yemeseydimde olurmuş diyeceksin!

Yemessen ;zayıflayacak,kendine inancın artacak,yapabiliyorum,dayanıyorum ya ...diyip dahada hırslanacaksın!Biliyorum zor ,hemde çok ...ama azıcık dişini sık kendin için,sana inanan ailen,hayallerin için...!!!''

Merhaba,

''Biri Beni Durdursun...''Adından da anlaşılacağı gibi diyetimizi baltalayacak sonucundada bizi mutsuz etmekle kalmayıp ,hedefimizden bir adım daha uzaklaştıracak olan ,kendi aramızda kullandığımız tabirle cıssslar'dan uzak kalmak amacıyla açılmış bir başlık...

Biri Beni Durdursun,hadi buyrun...:stop::stop::stop:

Dn1 : Püsküütüme ithafen:KK15:
Dn2 : Paragraf alıntıdır...
Selam hanimlar. Ben yeniyim buralarda. Baktin.m da bana en uygun topik buymus
''Naber, açsın di mi?tatlı krizindesin ...Yada bla bla bla ...
Açılın açılın ,herkes sakin olsun bende şişmanım:KK24::KK24::KK24:

Bak yersen ;kilo alacak ,şişkinlik hissedecek ,pişman olup yemeseydimde olurmuş diyeceksin!

Yemessen ;zayıflayacak,kendine inancın artacak,yapabiliyorum,dayanıyorum ya ...diyip dahada hırslanacaksın!Biliyorum zor ,hemde çok ...ama azıcık dişini sık kendin için,sana inanan ailen,hayallerin için...!!!''

Merhaba,

''Biri Beni Durdursun...''Adından da anlaşılacağı gibi diyetimizi baltalayacak sonucundada bizi mutsuz etmekle kalmayıp ,hedefimizden bir adım daha uzaklaştıracak olan ,kendi aramızda kullandığımız tabirle cıssslar'dan uzak kalmak amacıyla açılmış bir başlık...

Biri Beni Durdursun,hadi buyrun...:stop::stop::stop:

Dn1 : Püsküütüme ithafen:KK15:
Dn2 : Paragraf alıntıdır...
Selam hanimlar.ben yeniyim buralarda.takip etmek istiyorum bu topigi. 10 kilo fazlamla en uygun topikteyim galiba

Selam hanimlar. Ben yeniyim buralarda. Baktin.m da bana en uygun topik buymus

Selam hanimlar.ben yeniyim buralarda.takip etmek istiyorum bu topigi. 10 kilo fazlamla en uygun topikteyim galiba
Selam canım hoşgeldin,kilo vermek istiyorsan doğru yerdesin evet ama diyet gruplarımız var onlardan birine katılıp bizlerle yarışabilirsin.bunun için öncelikle cuma yarışmalarına katılmak isteyenler topiğine müracatını yapmalısın uygun olan takımlardan sana davet gelecektir:KK39:
Buradada yapmak istediğin kaçamakları yapmadan yazarsan biri seni durdurabilir:KK56:

Hoşgeldin :KK3:
İnşallah kaçamaksız hedefimize ulaşmak için çabalıyacağız :KK66: burasi acil durum merkezi gibi oldu bizim için :KK48: kaçamak yapmadan imdaaattt diye ses ver anında seni kaçamak yapmaktan vazgeçirecek birileri çıkar nasılsa :KK68:

Saat 19:00 gibi baya bir acıkınca nasılsa Leptinim bozuldu diye eşim ve çocuklarla yemeğimi yedim :KK66:
Abartmadan kıymalı yumurta ve limonlu turp yedim :KK66:
O saatten sonrada sırf su içtim biradanda madensuyumu içerim :KK66:

Neyse kızlar bana müsaade :KK3:

Yarın malum tartı günü iyice uykumu alayımda inşallah yarın yine geçen günki rakamı görüp bayram ederim :KK70::KK70::KK70: eksilerde bildirim yaparız inşallah :KK19:

:KK28:
Selam canım hoşgeldin,kilo vermek istiyorsan doğru yerdesin evet ama diyet gruplarımız var onlardan birine katılıp bizlerle yarışabilirsin.bunun için öncelikle cuma yarışmalarına katılmak isteyenler topiğine müracatını yapmalısın uygun olan takımlardan sana davet gelecektir:KK39:
Buradada yapmak istediğin kaçamakları yapmadan yazarsan biri seni durdurabilir:KK56:
Selam, aslina bakarsaniz gruplara katilmak bana cok da uygun olmayacak.cunku takibini yapacak zamanim olmayacaktir. Ben daha cok sizlerin zayiflama amaciyla yaptiklarinizi takip etmek istiyorum isten zaman kaldikca. Bir de sunu ogrenmek isterim: topikteki butun hanimlar kac kilosunuz ve kaca dusmek istiyosunuz. Hedef belirlemek baslangic icin en onemlisi galiba...

:KK28:
Selam, aslina bakarsaniz gruplara katilmak bana cok da uygun olmayacak.cunku takibini yapacak zamanim olmayacaktir. Ben daha cok sizlerin zayiflama amaciyla yaptiklarinizi takip etmek istiyorum isten zaman kaldikca. Bir de sunu ogrenmek isterim: topikteki butun hanimlar kac kilosunuz ve kaca dusmek istiyosunuz. Hedef belirlemek baslangic icin en onemlisi galiba...
selam canım:KK3:
anladım bitanem evet gruplar zaman ve emek istiyor yoğunluğundan da girmek istememen çok normal:KK66:
o zaman şöyle yapalım seni bizim takıma misafir üye alalım hiç bir sorumluluğun olmasın listeyede dahil olma,sadece motive olabilmek adına istediğin zaman gel oku yaz çık:KK56:hem bize hem kendine motive olur kapımız sana her zaman açık tatlım:KK19:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...kim-cuma-zayiflama-yarismasi.123779/page-8925
kendi adıma ben 102 kiloyum,kilolar değişiyor 50 60 70 80 90 100 110 120...diye gider:KK56:
evet tatlım hedef çok önemli:KK28:

:kk77::kk77:
selam canım:KK3:
anladım bitanem evet gruplar zaman ve emek istiyor yoğunluğundan da girmek istememen çok normal:KK66:
o zaman şöyle yapalım seni bizim takıma misafir üye alalım hiç bir sorumluluğun olmasın listeyede dahil olma,sadece motive olabilmek adına istediğin zaman gel oku yaz çık:KK56:hem bize hem kendine motive olur kapımız sana her zaman açık tatlım:KK19:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...kim-cuma-zayiflama-yarismasi.123779/page-8925
kendi adıma ben 102 kiloyum,kilolar değişiyor 50 60 70 80 90 100 110 120...diye gider:KK56:
evet tatlım hedef çok önemli:KK28:
Evet bu sekilde tam bana gore. Ben de 65 kiloyum. 2,5 yasinda bir oglum var.Istahim o kadar acik ki anlatamam.surekli acikiyorum.abur cubur pek tarzim degil.beni hareketsiz calisma ortami buhale getirdi galiba.:KK53::KK43:

sukur hanimefendi benim bogazdan gectikten sonrami gelinir :KK11:
kahvalti basli basina bir felaketti zaten:KK17: ve simdiye kadar yediklerim 1500 kal gecmistir kesin :KK17:
simdide sicak cikolata hupletiyorum gel sucuma ortak ol beraber icelim :KK50:

Neeee kendi içtiği yetmezmiş gibi bide beni ayartıyor duy kaptanm duuuuyyyyy :KK34:bırak kız sende elindekini hemen:KK67: bi salatalk all kemirrr bakalm güzelce akşama sana yemek yok cezalısın sadece yogurt yiiceksinn :63:

Çok fena çikolata krizine girdim..
Neyseki evde yok..
Ama biri beni durdursun yine de..
Çünkü çikolatalı sabun ve çikolatalı vücut kremi var.. Sağım solum karışık.. ortada su şişesi.. hatta ortada çikolata kutusu.. ayhh misal bayram varmış.. evde de bi sürü bi sürü rengarenk pofuduk çikolettalar varmış.. ben oturmuşum onların ortasına.. öyle bi yemişim ki bittiğinde yanaklarıma bile çikolata bulaşmış..
Annecim.. gökyüzünden uyku gönderir misin bana.. yoksa halim harap..

Çok fena çikolata krizine girdim..
Neyseki evde yok..
Ama biri beni durdursun yine de..
Çünkü çikolatalı sabun ve çikolatalı vücut kremi var.. Sağım solum karışık.. ortada su şişesi.. hatta ortada çikolata kutusu.. ayhh misal bayram varmış.. evde de bi sürü bi sürü rengarenk pofuduk çikolettalar varmış.. ben oturmuşum onların ortasına.. öyle bi yemişim ki bittiğinde yanaklarıma bile çikolata bulaşmış..
Annecim.. gökyüzünden uyku gönderir misin bana.. yoksa halim harap..
Püsküütüm canım ,yettimm diyebilmek isterdim ama şimdi gördüm malesef:stop:
Yinede ben biliyorumki benim püsküütüm buraya yazmakla bile kendisini yine kendisi durdurmuşturHoppaeyvahh dedim,sabun ve krem olması değilde çikolatalı olması panikletti beni 'ya yersem 'anlamında mı algıladım naptımsa bi an :KK57:oldum:KK48:ayyy ne diyorm ben ya:KK75:
En kötü ,çikolatalı sabunla ellerni yıkamışsındır ve missss gibi koklamışsındır:KK68:
Hayalin zararı yok :KK39:aa du bakim yanağını sileyim:KK66:

Yanlış algılamadıysam eğer...anneciğin nur içinde yatsın:KK68:

Gecenin 3.5.buçuğunda ,zor ve sıkıntılı geçen bi gecenin ardından çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı topikcim özür dilerim:KK75:

Püsküütüm canım ,yettimm diyebilmek isterdim ama şimdi gördüm malesef:stop:
Yinede ben biliyorumki benim püsküütüm buraya yazmakla bile kendisini yine kendisi durdurmuşturHoppaeyvahh dedim,sabun ve krem olması değilde çikolatalı olması panikletti beni 'ya yersem 'anlamında mı algıladım naptımsa bi an :KK57:oldum:KK48:ayyy ne diyorm ben ya:KK75:
En kötü ,çikolatalı sabunla ellerni yıkamışsındır ve missss gibi koklamışsındır:KK68:
Hayalin zararı yok :KK39:aa du bakim yanağını sileyim:KK66:

Yanlış algılamadıysam eğer...anneciğin nur içinde yatsın:KK68:

Gecenin 3.5.buçuğunda ,zor ve sıkıntılı geçen bi gecenin ardından çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı topikcim özür dilerim:KK75:
monişim.. evet kendimi durdurdum ve sabunla kremi yemedim.. :p
teşekkür ederim.. bütün ölmüşlerimiz nur içinde yatsın..
zor ve sıkıntılı "geçen" demişsin ya gece için.. dilerim yazdığın gibi geçip gitmiştir..

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Evettttt hatunlar 1.5 günlük ufak Bursa kaçamağından İskender yemeği bırakın minicik kaçamak yapmadan dönen ben bir alkışı hak ettim sanırım :KK70::KK70::KK70:

Valla yola çıkarken kendimden korkuyordum ya dayanamazsam eşime uyarsam diye ama çok şükür bütün yapılan kaçamaklara sadece seyirci kaldım ve eşimin halası bile helal kız ben hayatta duramazdım dedi :KK48::KK48::KK48::KK48:
Sanırım ufak ufak beynimde zayıflamayı kabullendi :KK48: itiraz etmiyor pek eskisi gibi :KK48:

X