Birazcik Destek Ve Ilgi Lütfen...

PAPATYA38

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
123
0
Arkadaşlar çok mutsuzum çok zor günler yaşıyorum kendi iç dünyamda eşimle boşanalı 3 ay oldu aslında çok dayanıklıyım dışarıdan bakanlar ne kadar güçlüsün çok çabuk toparladın diyorlar ama bunu birde bana sorun iç dünyamda fırtınalar kopuyor kendimi bir şelerle meşgul ediyorum ama gücüm tükeniyor 2yıl nişanlılık evlilik çok yıprattı beni en büyük hayalim çok mutlu bir evlilik yapablmekti bir ömür aynı yastığa baş koymaktı ama sağolsun ailesi buna izin vermedi ve eşimde bana hiç destek olmadı ve dayanamadım sonunda 3 ay önce bitti Biliyorum Allah sabrımı deniyor ama bazan dayanamıyorum kendimi çok yalnız mutsuz hissediyorum öyle içim doluki anlatamam bana yardım edin kızlar ...

ahhh be canımmm her şeyin hayırlısı. senin içinde hayırlı olanı buymuşşş... allah göstermesin daha kötüsüde olabilirdiiii.. karı koca arasına girenleride allah nasıl biliyosa öyle yapsın.. millet avaz avaz bağırıyoo yuva yıkanın yuvası olmaz diyeee.. ama nerde millet birbirinin yuvasını bozmak için ne varsa yapıyooo...
boşverr hiç üzülmee zaten üzülücek insan olsaydı sana destek olurdu. demekki hiç bişey yapmadığına göree sende kendini boş yere üzmee..

canım üzme kendini bende aynı durumdayım we bizim gibi birsürü sü war sabır sabır yapcak bişeymiz yok malesef herkes eşit olmuo kimileri çok mutlu ewliliğnde bizimde hayalimiz öleydi ama herkesin bi sınawı war buda bizimmiş böle düşün bende öle düşünyrm biz bu sınawı geçices kimsye wermices fırsat ne güzel öğretmensin benim ewdeyim yapıck bişiyim de yok we dahada boşanamıymr dawam uzadıkça uzuo heryerde karşıma çıkıo soyadı tükendim bende amahayatın bize sunduğu bu başka bişiey yok sabretmekden başka we dua etmekden başka

bazan oluyorki çok mutluyum hiç hatırlamıyorum bile ama bazan duygu patlaması yaşıyorum içimde inanılmaz bir acı ve yalnızlık oluyor sokakta el ele çift gördümmü içim burkuluyor beraber evlendiğim arkadaşlarımın evine gittimmi içim acıyor kendi evimi özlüyorum bir zamanlar benimde evim vardı arkadaşlarımda benim evime geliyor diyordum çok duygusalım ve bu beni mahvediyor en kötüsü swvw seve seve ayrılmak bir hiç yüzünden ailesi yüzünden

bende aynı şeyleri yaşıorm kuzenim düğünü oluck 1 ay sona nişanında beraberdik eşimle we ne hayaler wardı beraber düğün hazırlıkları yapıcktık neler neler şimdi ise hiç bir şeyine katılmıorm ewi yerleşti bilmem ne görmedim bile düğüne gitmek bile sitemiorm zamnala düzelicek o bir zamnalr benimde ewim wardı çok zorur o bilirm ama mecburuz ilerde yine ewimiz olucak işallah dediğim gibi düşünme o düşünmüo zaten en kısa zamanda ewlenirler merak etme erkekler böle ölünce üzülmüoki ayrılıncamı üzülcekler yas tutucaklar erkkelerin çoğu eşleri ölünce daha 40 kı çıkmadan acaba kimle ewlnsem die düşünülermiş istisnalarda war ama %70 böle ayrılıncada aynı sı o yüzden üzüldüğümzle kalıcaz boşwerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

oda üzülüyor bnu biliyorum çünkü beni soruyor arkadaşlarıma geçende okulumun önüne geldi. ama kişiliği oturmamış iradesiz Ailesine dur diyemedi hep hırsını benden çıkardı azıcık bana destek olsaydı şimdi bu durumda olmzdık ama olan oldu artık

olan oldu siz ayrıldıznız canım sonuçda bitti herşey sen düşünme bunları önüne bak oda beni düşüno die düşünme düşünseydi annesine dur derdi şimdi bana kızarsın ama gerçekden öle ilerde kesinlikle pişman olucak hatta okulun önüne geldiğine göre olmuş ama iş işden geçmiş sakın tekrar dan başlamyı felan düşünme kendine yazık edersin

yok canım öyle bir niyetim falan yok herşey kader bakalım zaman neler getirecek neleri götürecek yapılacak tekşey dua başka bir yok allah yardımcımız olsun bundan sonra hayırlı kaderler yazsın yaşadığımız bütün kötü günleri unuttursun hayırlı güzel mutluluklar nasip etsin beterindende korusun inşallah hepimize

her bitiş bir başlangıçtır canım benim bozma moaralini.her şerde bir hayır,her hayırdada bir şer vardır.
ALLAH'ım bundan sonra ki hayatında mutluluklar nasip etsin.
önünde çok uzun yıllar var inşallah karşına senin kadar degerli,deger verecek seni mutlu edecek insanlar çıkar.geçmişle yaşayarak kendini daha fazla üzme.olan olmuş artık acabalarla yaşama.kendine yeni bir sayfa aç.
sevgilerimle...

canım ben de sen ve nazar boncuğu gibi boşanıyorum.ama sen bizden sanslısın çünkü davan bitmiş.benim daha yeni başlıyor.bende çok seviyordum eşimi.ona bakarkan içim titriyordu.aileside girmedi araya.ben çekeceğimi eşimden çektim.parmağımdaki yüzüğü nasıl gurur duyarak taşıdıysam,şu an da boşanan bir insan olarak başımı gururla dik taşıyorum.sen de dik dur. üzül, ağla ama yaptığın şeyin doğru olduğunu bil.tabi ki boşanmak istemezdik ama çekilecek çilemiz varmış.ben de senin gibiyim.çok güçlüyüm ,herkes şaşırıyor.ama bazen dalıp gidiyorum ve kimse ne hissettiğimi ne düşündüğümü bilmiyorum.ama zaman her şeyin ilacı olacak ve bu çekilenler geçecek.sevgiler canım

Canım bende boşanma aşamasında bir insan olarak üzüntülerini çok iyi anlayabiliyorum,ayrılığımızın ilk aylarında el ele ve çocuğuyla gezen çiftleri gördüğüm her anda ağlayarak eve geri dönüyordum,kim isterki evliliği yıkılsın ama o evlilik mutluluktan çok ızdırap veriyorsa bir yerlerde bitirilmeliydi bizde doğru olanı yaptık.Zaman herşeyin ilacı,sen dua etki çocuğun yok o zaman insan ikikat daha acı çeker eminim.Benimde tek tesellim çocuğum olmadan ayrılmış olmam.Canım biz güçlü olmalıyız her gecenin ardından bir sabah vardır bunu unutma.Ben kendimi hep bu sözle telkin ediyorum,birde Mevlananın bir sözü var odamın duvarında asılı"Dünle beraber gitti düne ait ne varsa bugün yeni şeyler söylemek gerek"

arkadaşlar şimdi düşünorm de ben maluben yaşamadair papatya38 we grurlu hepimizde genç yaşda we yeni ewliyken eşimzden ayrıldık yani benim bu sitede aklımda kalan kişiler bunlar belki 1 belki 2 belki 5 yıl sonra bizler tekarar mutlu olucaz we bu siteden birbirimize haber werices işallah bu günleri görürüs o zaman bu konuşmalrımıza güleriz tüh nie öle düşündükkü deriz mutluluklarmızı paylaşırız inanaın bu kendim kadar sizler içinde istiyorm bazen düşünüorm böle bişey imkansız ben tekrar ewlenmem yapamam benim istediğim beni istemes beni isteyenide ben istemem die ama bugün bi an içimden böle geldi we bu imkansız değil ne demiş MEHMET AKİF KİM BİLİR BELKİ YARIN BELKİ YARINDAN DA YAKIN ay edebiyat yaptım resmen ama napim mutlu oldm böle düşünnce

canım benim neden olmasın inşallah olacak ben inanıyorum yüce Allahım bizi hep çaresiz bırakmayacak mutsuz etmeyecek buna inanıyorum ve inşallah gönlümüze göre eşler nasip edecek ve yaşadığımız bütün kötü günleri unutacağız birbirimize dua edlim bizi bizden başka kimse anlamaz birbirimizi tanımasakta görmesekte. Rabbim inşallah tez zamanda hayallerimizi gerçek eder sizinde boşanma davanız hayırlısıyla biter .benim şansın tek celsede bitmesi uzamadı.nüfüs cüzdanımıda değiştirdim birde okuldaki kayıtlarımı değiştirdimmi tamam birbirimize dua edelim çünkü kulun kula duası daha çabuk kabul olurmuş inşallah en güzel yarınlar bizim olacak dilerim o düşünceyle bir anda seni saran mutluluk bundan sonra her daim seninle olur

bu saatten sonra bunları düşünme bu hayata erkeklerin kahrını çekmeye gelmedik madem iş işten geçti olabildigince mutlu olmaya bak hayatını yasa

hayatımın tadını çıkarmaya çalışıyorum ama yinede insanın yüreği buruk oluyor ve acımasız davranıldı bunu hak etmeiştim Allah bilsin diyorum ve onları Allaha havale ediyorum Rabbim herkesi sıkıntısından kurtarsın içinde benide amin amin amin

tatlım belki bana kızacaksın ama anladığım kadarıyla eşini hala çok seviyorsuno halde neden tekrar barışmayı düşünmüyorsunyerimsenibensorun ailesiyse önemli değil zannetmeki herkes evinde hergün çok mutlu :1no2:ayrılınca sen mutlu mu oldun:1no2:bence onun yerine kendini koy isanlar ana babaları haksızda olsa onlara laf söyletmeyebilir:1no2:bence ailesi yüzünden ondan ayrılma seni ararsa onunla görüş ve birlikte ne bileyim bi psikologtan yardım falan alın bence insan isterse berbat giden bir evliliği bile kurtarabilir eğitimcisin istersen başarırsın sevdiğin adamı geri kazan ailesi naparsa yapsın önemli değil sen onlarla değil oğullarıyla evlendin boşver onları eşine dön sanki başka erkekler çokmu mükemmel herkes eşinin huyunu öğrenmiş idare ediyora.sbaşkasıyla çokmu mutlu olcan a.s.

sevgili kutu kutu pense sana neden kızayımki ben severek ayrıldım zaten hemde ben açtım davayı ama nişanlılığımdan beri bizim aramızı bozdular hep onların yüzünden kavga ettik ve eşim benim haklı olduğumu bildiği halde bana neler yapmadıki ailesi yüzünden bende bir gün yüzlerine gelip bişey desemde içim yanmasa herey anlatılmıyor işte bana onların yüzünden şiddet bile uyguladı 2 yıl hep düzelir umuduyla dayandım ama hep fedakarlık benden oldu hep. iğnenin ucu kadar bana sahip çıksaydı inanki aklımın ucundan bile geçirmezdim ayrılığı inanki bunu hak edecek ne eşime ne ailesine bişey yaptım.Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste demişler onları Allah a havale ediyorum enim yuvamı yıktılar yuva yıkanın yuvası olmuşlar benim hayata dair en güzel mutluluğumdu hayalimdi mutlu bir yuva kurmak bunu bana haram ettiler Sadece Allahıma sığınıyorum Rabbim herşeyi örüyor gözetiyor benim suçsuz olduğumuda biliyor bunu eşimde biliyor boşandıktan sonra bir tanıdığa söylemi eşimle bir sorunum yoktu aileler yüzünden ayrıldık diye bundan sonrası kader kısmet Rabbim herkesin yuvasını korusun kimsenin yuvası yıkılmasın çok ama çok zormuş

tatlım bak senin yaşadıkların benim başımdan geçti eşim ailesine hiç laf söyletmez onlar bana ne derlerse hiç beni savunmaz sahip çıkmazdı ben onun ailesi için sevdiğim adamdanmı ayrılayım:1no2:artık onları hiç kafaya takmıyorum ne yaparlarsa yapsınlar muhatap olmuyorum eşime de bişi söylemiyorum çünkü söylesem ben kötü oluyorum:1no2:yani eşimin huyuna gidiyorum böyle daha mutluyum bence sende iyi düşün nasıl mutlu olacaksan öyle davran 3 günlük dünyada en güzel yıllarını harap etme:1no2:dünyanın en kötü şeyi severek ayrılmaktır yani bu adam bu kadar kötü olsa onu hala sevmezdin öfkeyle karar verme herkes hata yapabilir ve 2. bir şans vermelisin o zamanda çözemiyorsanız o zaman ayrılmalısınız

canlarım hepinize yeni hayatınızda mutluluk diliyorum.
zaman herşeyin ilacıdır buna gerçekten inanın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…