Biraz uzun ama ne olur akıl verin

awaree20

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2015
107
20
29
Merhaba kizar 32+2 günlük hamileyim bundan yaklaşık 10 dgu önce bir rahatsızlığa yakalandım tıpta ne olduğu bulunamadı en son çare hocaya gidildi ve yapıldığı öğrenildi öğrenildi gün şu içildi ve ayağa kalktım çok şükür hastayken güç bela gözlerimi açıp yanımdakilere iyim üzülmeyin DİE biliyordum sadece ne dermanım vardı ne halim nefes alamıyorum resmen boğuluyorum sürekli bayiliyormusum dilimi çıkartıyorlarmis dudaklarım mosmor olmuş artık yok çaresi kurtaramcaz ölcek demis kendi ailem neyse iyi oldum ya çok şükür eşim bu süreçte sürekli işe gidip geldiği için hep yorgunum deyip gidip uyumuş onun ailesi yorgun ve üzgün o yüzden böyle davranıyor felan deyip durmuş gözlerimi açıp yurudüğümde dünyaya yeniden gelmiş gibi hissediyordum kendimi eşime koştum o sarılmadı bile ben sarıldım neyse yüzümde güller saçarken onun surat 5 karıştı aldırmadım daha sonra annem bizde kalicakti biraz daha kendimi toplayan kadar eşimin ailesi alt katta oturuyor eşim sürekli işten gelip yatak odasına çekilip ne boka yiyorsa yiyor kalkıp aşağı iniyor oradan ise işe gidiyor yemek yapıyorum hasta halimle hadi evde dursun da yiyelim DİE aşağıda yiyor artık sinir sistemim iyice bozuldu dayanamayıp dün gece otursan evde dedim bin bir türlü bahane buldu yok annen var sanki annem yicek onu sonra yok kahve icixem evde yapalım karşılıklı içelim dedim yok ben bahçede icicem dedi anlicaniz binbir türlü bahane üretti bana jnde iyice deliye donup annemle annelere yani memleketime gideceğimi söyledim bana sende 10 gün yattın Bn birşey dedim mi dedi duyduklarım inanamadim ya ben ölümden dönmüşüm sanki keyfime 10 gün yattım 2 canliyim sonuçta ama anlayana sonra gitti evden bnde açtım ağzımı yumdum gözümü whatsptn yazdim dayanamadım artık ağzıma geleni çok üzüldün maşallah ben hastayken ayağı kalkıp yürüdüğüm yüzündeki sevinç ifadelerinden anladım karısıni seven koca karısının yanında ayriaz ne badireler atlattık sonuçta gibilerinden yazımda yazdım çok gücüme gitti kızlar inanın Bn zaten büyü yapıldı denildiğinde şok oldum 10 gündür yattım kendime gelemiyorum morele desteğe ihtiyacım varken o ise bana köstek oluyor beni whatsaptan engellemiş sabah uyandığımda gördüm sizce ne yapmalıyım anllahinizin aşkına psikolojim alt üst olmuş durumda bebeğimimi dusuneyim başıma bunlar geldi bunları mı düşüneyim eşim desen böyle bir model onama yanayım ahh ben ne yapaym

X