Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
böyle biseyi hayatimda ilk defa duyuyoru ve su an $oktayim.Yani kremlerde demi var idrar.Peki ne idrari kimin idrari.Insanmi yoksa hayvanmi idrari.Ayyyyy bir daha krem almasammi?!!

bu konuda hicbir bilgim yok benim :) ama ben kremlerden vazgecemem....:eek:

işe yarıyormu bu
yüze vücuda krem süre süre pehlivana döndük
idrarın kokusu içilene göre değişmiyormu antibiyotik alımında filan kokusu kalıcı olmasın:1shok::1shok:
idrar bu denli işe yarıyorsa b..k bir işe yarıyormudr

ben de bugun basladim..kokusu yoktu ama yuzume surerken biraz igrendim ama sonra unuttum nerdeyse...bikac gun gecsin yazarim bende sonucu:)

yaaa son 10 dakkadır okuyorum yazılanları şoktayıımmm amaa hiçte mantıksız gelmiooo o ayrı tabi de herkes kendi derdinde benm derdimde başka bişi sorucam ağdadan dolayı koltukaltımada kararma koyu kahverengi leke gibi şeyler oldu 10 gnü geçti hala geçmedi acaba bende koltukaltımamaı kullansammmmirmirmirmirallahım bunu düşündüğüme bile inanamıyorum ama bu sıcaklarda tişört bile giyemiorum:çok üzgünüm:biideee daha önceki sayfalarda şey demişsin cnm spf işde gneş koruyucular süürn yoksa işe yaramaz die ben daha önce renk açıcı kremlerde kullandım onlar deriyi inceltip soyduğu için gneş koruyucu şart evet ama bu çiş sürüldüğünde napıyoki gneş koruyucu şart olsun soyuyomuki anlamadım ben.senn arkadaşın gneş koryucu kullanıomu habern varmı.ya bide bunu yapmak var ama yazın gneşlenip bronzlaşmakda ister insan şahsen ben kulllnırsam gneş koruyucuyuda sürerm ama yazn araada sırada gneşlenir bronzlaşırıımda o zaman emek boşa mı gitcekkk :tomato:sen başlyalı ne kadar oldu kulalnıomsun koruyucu??ayy ne uzunn olduuuuu :1rolleyes:şimdidien saol vla cvbn için :CüvCüv:

Biyerde en azılı sivilceler bile 10 günde yok oluyor yazıyordu.Ya bide kimi insanın idrarında bakteri falan oluyor bu sorun olurmu acaba?

yaaa son 10 dakkadır okuyorum yazılanları şoktayıımmm amaa hiçte mantıksız gelmiooo o ayrı tabi de herkes kendi derdinde benm derdimde başka bişi sorucam ağdadan dolayı koltukaltımada kararma koyu kahverengi leke gibi şeyler oldu 10 gnü geçti hala geçmedi acaba bende koltukaltımamaı kullansammmmirmirmirmirallahım bunu düşündüğüme bile inanamıyorum ama bu sıcaklarda tişört bile giyemiorum:çok üzgünüm:biideee daha önceki sayfalarda şey demişsin cnm spf işde gneş koruyucular süürn yoksa işe yaramaz die ben daha önce renk açıcı kremlerde kullandım onlar deriyi inceltip soyduğu için gneş koruyucu şart evet ama bu çiş sürüldüğünde napıyoki gneş koruyucu şart olsun soyuyomuki anlamadım ben.senn arkadaşın gneş koryucu kullanıomu habern varmı.ya bide bunu yapmak var ama yazın gneşlenip bronzlaşmakda ister insan şahsen ben kulllnırsam gneş koruyucuyuda sürerm ama yazn araada sırada gneşlenir bronzlaşırıımda o zaman emek boşa mı gitcekkk :tomato:sen başlyalı ne kadar oldu kulalnıomsun koruyucu??ayy ne uzunn olduuuuu :1rolleyes:şimdidien saol vla cvbn için :CüvCüv:

anaaaa yetisebilecekmiyim senin hizina:)) neyse bi deneyelim kaydirigubbakcemile3

-benim koltukaltim onceleri cok siyahdi ama ben tiras bicagi kullaniyordum.sonra epilatorla yapmaya basladim ve rengi bayagi acildi.tuyler de inceldi.agdayi koltukaltina ilk defami yaptirdin?
-spfli kremi hepimiz kullanmaliyiz,dis etkenlerden koruyor yuz derisini ama yuzunde cili olan bayanlar icin spf sart.cunku cil gunesi cok seviyor ve yazin gunes degdikce daha da artiyor.eger cis kullanip ve ya krem kullanip cilleri yok edersek gunesle zaten yine artacak onun icin spf-i yuksek olan krem mutlaka kullanmaliyiz.yazin bronzlasinca da yuzune yine koruyucu krem sureceksin,ve gunesin altina uzanirken yuzunu kapa ve ya ole yap ki gunes degmesin yuzune.ben ole yapiyorum.
- ben 3 ay oldu kullaniyorum.ama gec kalmisim.keske onceden kullansaydim :)

umarim sorularina cevap verebilmisimdir:):1hug:

Biyerde en azılı sivilceler bile 10 günde yok oluyor yazıyordu.Ya bide kimi insanın idrarında bakteri falan oluyor bu sorun olurmu acaba?

bende dusundum onu ama ben cis tahlili yaptirmisdim bi sure once bakteri yoktu.kaydirigubbakcemile3 onun icin rahatlikla surdum sabah

leyla canm valla çok saol cvp vermişsin hepsine sabırla alalh razı olsun :KK70: da bende soru bitermi bitmez:KK70:
ben ilkkez yapmadım ağdayı ama neden blmiorum böle lekelr çkdı bdaha zaten asla kullanmamada ne diyosun seence ben deniyiimmi bi bunu işe yarramı kafayı yicem yaa bu hvada tişört gyemiorum:KK43:
bide sen 3 aydır yapıomuşsun nasıl işe yaradımı gittimi lekeler çillerr?

enteresan yöntemler
ne varsa bu eskilerde var yani ,ALLAH ' a şükür cildimde bir sorunum yok yinede konu ilgimi çekti okudum belki bende bilmeyenlere tavsiye ederim diye ama hem cesaret hem mide lazım bu yöntemi yapabilmek için
neyse ben sorumu sorayım idrarı sürüp kurumasınımı bekliyorsunuz yüzünüzde yoksa
sürdükten 5 -10 dk. sonra yıkıyormusunuz tabi yıkarken sabun şart :))
daha açıklayıcı yazarsanız sevinirim belki bende çevremde var yüzü lekeli isanlar onlara tavsiye ederim bu yöntemi :KK66:)

leyla canm valla çok saol cvp vermişsin hepsine sabırla alalh razı olsun :KK70: da bende soru bitermi bitmez:KK70:
ben ilkkez yapmadım ağdayı ama neden blmiorum böle lekelr çkdı bdaha zaten asla kullanmamada ne diyosun seence ben deniyiimmi bi bunu işe yarramı kafayı yicem yaa bu hvada tişört gyemiorum:KK43:
bide sen 3 aydır yapıomuşsun nasıl işe yaradımı gittimi lekeler çillerr?

-net bi cevap veremicem sana yaa...bi guzellik uzmanina falan sor,ona goster kesin bisey soyler o.
-koruyucu krem cili yok etmiyor,dis etkenlerden cildi koruyor,sicaktan soguktan ve s.ve yazin gunesin zararli isinlarinin cilde girmesini engelliyor.ve dedigim gibi cil de gunesten dolayi arttigi icin ve koruyucu krem de gunesden korudugu icin ciller artmiyor.

enteresan yöntemler
ne varsa bu eskilerde var yani ,ALLAH ' a şükür cildimde bir sorunum yok yinede konu ilgimi çekti okudum belki bende bilmeyenlere tavsiye ederim diye ama hem cesaret hem mide lazım bu yöntemi yapabilmek için
neyse ben sorumu sorayım idrarı sürüp kurumasınımı bekliyorsunuz yüzünüzde yoksa
sürdükten 5 -10 dk. sonra yıkıyormusunuz tabi yıkarken sabun şart :))
daha açıklayıcı yazarsanız sevinirim belki bende çevremde var yüzü lekeli isanlar onlara tavsiye ederim bu yöntemi :KK66:)

evet kurumasini bekliyoruz ben 1 saat tutuyorum uzumde,bitek surerken rahatsiz oluyorum kuruyunca bisey hissetmiyorum.daha net ilk mesajimda yazmisim canim.1ci sayfaya bakabilirsin.

Valla süper yaaa,yuh denecek düzeyde bilgiler de okudum gargara falan,ama bu yüze sürülebilir yaa.Tonik gibi düşünmek lazım.Onlarda nelerden nelerden yapılıyor diye ne iddialar vardır öyle değilmi?
Sonuç almak ne kadar zaman alır acaba?

Valla süper yaaa,yuh denecek düzeyde bilgiler de okudum gargara falan,ama bu yüze sürülebilir yaa.Tonik gibi düşünmek lazım.Onlarda nelerden nelerden yapılıyor diye ne iddialar vardır öyle değilmi?
Sonuç almak ne kadar zaman alır acaba?

arkadasimin uzu cok feciydi 1 aya temizlendi.yuz derisinden deriye degisiyor.

allah allah öldüm gülmekten.bunu duymamıştım ama olabilir benim minik ve çok az lekelerim var.onu geçirirmiki acep.kızlar çok iyi hatırlıyorum ilkokul öğretmenim eski kadınların çamaşırı beyazlatmak için idrarlı suda çamaşırı beklettiğini söylemişti.çok garip gelmişti o zaman bana.bu çiş kitabının yazarı kim bende alsam

işe yarıyormu bu
yüze vücuda krem süre süre pehlivana döndük
idrarın kokusu içilene göre değişmiyormu antibiyotik alımında filan kokusu kalıcı olmasın:1shok::1shok:
idrar bu denli işe yarıyorsa b..k bir işe yarıyormudr

Teyzem küçükken başında, hani konak denen bi cilt rahatsızlığı var ya,ondan çıkmış. Bi türlü de geçmek bilmemiş. Anneannem'e de biri kakasını al, sür başına geçer demiş:1shok: yapmışlar tabi, ve geçmiş:roflol: ama sonra o kafayı nasıl arndırdılar bilmiyorum:roflol:
yani o da işe yarıyosositososito
en azından çiş daha iyi kokuyo yaaadelikafadulden

evet kurumasini bekliyoruz ben 1 saat tutuyorum uzumde,bitek surerken rahatsiz oluyorum kuruyunca bisey hissetmiyorum.daha net ilk mesajimda yazmisim canim.1ci sayfaya bakabilirsin.

cevap için teşekkürler canım a.s. ilk 3 sayfayı okudum sonra sabredemedim hemen yazayım istedim ama açıklaman dikkatimden kaçmış olmalı .
bu yöntemi deniyenlere helal diyorum kendi şahsıma ben yapamazdım şükürler olsunki cildim temiz ve pürüzsüz :lepi:
tersini düşündüğüm zaman ama mecburiyetten olsaydı yaparmıydım acaba CADIARZU ama yok ben yinede süremezdim mide meselesi :1shok:
idrar sürenleride cesaretlerinden dolayı kutluyorumm alkisalkisalkis

Teyzem küçükken başında, hani konak denen bi cilt rahatsızlığı var ya,ondan çıkmış. Bi türlü de geçmek bilmemiş. Anneannem'e de biri kakasını al, sür başına geçer demiş:1shok: yapmışlar tabi, ve geçmiş:roflol: ama sonra o kafayı nasıl arndırdılar bilmiyorum:roflol:
yani o da işe yarıyosositososito
en azından çiş daha iyi kokuyo yaaadelikafadulden

yaaaaa kızlar beterin beteri var bak kakasını süren bile var deniz ile esmer yarim sizde midemiz almaz diyosunuz nolcek be başkasının çişinden yapılan kremlere birçok para veriyosunuz kendi kreminizi kendiniz imal edin paranız cebinize kalsın:roflol:

Psikolojiyle alakalı biraz mide bulanması.Herşeyden midesi bulanan ben bile düşünüyorumfisfisfis.Daha öncede bu konu gündemdeydi kk da ozaman daha iğrenç gelmişti bana.Şimdi ısınmaya başladım :jeyyar:

X