Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kızlar idrar antiseptiktir,savaş zamanları yara üzerine idrar sürerlermiş mikrop kapmasın diye

deneyenler acaba ne kdr süredir yapıoalr bunu ve etkileri ne oldu paylaşabilirmi?
mesela 1 ay olan oldumu acaba msrk ettm noldu?

ben bu sabah saat 6 da kalkıp yapıyım dedim
amaaaaaa yapamadım yaa
olmuyor sahiden yapamıycak gibiyim

yaaaaa kızlar beterin beteri var bak kakasını süren bile var deniz ile esmer yarim sizde midemiz almaz diyosunuz nolcek be başkasının çişinden yapılan kremlere birçok para veriyosunuz kendi kreminizi kendiniz imal edin paranız cebinize kalsın:roflol:

Canım hayati bir sorun olsa allah korusun insan herşeyi yapar. ama çil leke için ne bileyim.. düşünemiyorum bile..:1no2:

yaaaaa kızlar beterin beteri var bak kakasını süren bile var deniz ile esmer yarim sizde midemiz almaz diyosunuz nolcek be başkasının çişinden yapılan kremlere birçok para veriyosunuz kendi kreminizi kendiniz imal edin paranız cebinize kalsın:roflol:

canım evet beterin beteri var ben onlardan değilim çok şükür ALLAH'ıma şükürler olsun cildemle alakalı bi sorunum yok ben sadece çevremde yüzüyle sorun yaşayanlar için bilgi veririm diyerek sorumu sormuştum .benlik bişe yok :lepi:

ha bu arada yüzüme krem sürmem ben güzelleşmek uğrunada olsa
zaten güzelim :dilcikar: kremlerle farklı bir yüzümmü olacak okadar kreme masraf yapayım :nazar:

cevap için teşekkürler canım a.s. Ilk 3 sayfayı okudum sonra sabredemedim hemen yazayım istedim ama açıklaman dikkatimden kaçmış olmalı .
Bu yöntemi deniyenlere helal diyorum kendi şahsıma ben yapamazdım şükürler olsunki cildim temiz ve pürüzsüz :lepi:
Tersini düşündüğüm zaman ama mecburiyetten olsaydı yaparmıydım acaba cadıarzu ama yok ben yinede süremezdim mide meselesi :1shok:
Idrar sürenleride cesaretlerinden dolayı kutluyorumm alkisalkisalkis

ben cıllerımı sevıyorum kompleksım yok ama evlenıp cocuk dogurdukdan sonra falan o cıller hamılelıkde ve sonrasında buyuyup leke gıbı kalıyor.oyle kalmasındansa sımdıden yok edeyım...ben yuzum soz konusu oldugunda cok hassasım...cıs bıle surebılıyorum yanı..o kadar soleyım :)

Vay be...daha neler duycagiz!!!CADIARZU

Ama kizlar olabilir gercektende...ben almanyada yasiyorum burda cok rus ukraine gibi ülkelerden yasayan insanlar var...ve oranin kadinlarinin cildleri resmen bebek gibi...
Acep hepsi cismi sürüyor???CADIARZU

arkadasLAr 3 kere yaptım bunu yani üç gün
ayrın 4 olucak
bnde iğrenc faLan diyodum ama bisi olmuyo sanki limon krem.vs sürüyomus gibi alın pamuğu elinize sürün sürerken biras nefes almayın :KK70: koku falan gelmiyo sürdükten sonra hiç kokusu olmuo. =D nası
yaptım bilmiyorum ama yapıyorum alıstım gibi bisey oldu
ve inşallah fayda edicek.
buraya mutalak yazarm fayda görürsem:)

bu çiş selülite de iyi gelirmi.kızlar ukraynalı kadınlara sormalı selülite ne yapıyorlar

Ay ben ilk defa duyuyorum bunu:) tadLi çiş, kılları nasıl yok ediyomuş ay, hem komik, hem de ilginç. Bende de çil var, sivilce izi var ve sadece yüzümde. Şaka gibi geldi de, acaba denesek mi? İğrenç demeden:)

arkadasLAr 3 kere yaptım bunu yani üç gün
ayrın 4 olucak
bnde iğrenc faLan diyodum ama bisi olmuyo sanki limon krem.vs sürüyomus gibi alın pamuğu elinize sürün sürerken biras nefes almayın :KK70: koku falan gelmiyo sürdükten sonra hiç kokusu olmuo. =D nası
yaptım bilmiyorum ama yapıyorum alıstım gibi bisey oldu
ve inşallah fayda edicek.
buraya mutalak yazarm fayda görürsem:)

bekliyorus cnm sonuçları:nazar:

bende hergün yapıyorum.az önce aynada baktım suratımda yeni sivilceler var.ama çerezden oldu sanırım.lekeler için net bişey diyemiyeceğim ama sanki azıcık açıldı gibi.bir haftayı tamamlamak istiyorum gerçekten azalma olursa devam edeceğim.

arkadaslar bugün benim 4 cü günüm ve inanin ben bile inanamiyorum yüzümdeki günes lekerinde cok farkedilir bir acilma var üstelik cildimde sanki daha pürüssüz oldu bence cildiyle sorun yasayanlar yapsinlar bunu igrenc ama cözümü cis :) okadar kremler kullandim pahali pahali o kadar doktor gezdim ama hic biri fayda etmedi cözümü kendimiz üretiyormusuz haberimiz yok:))) arkadasim sanada ok tsk ediyorum ben devam edicem ve size ara ara yazarim sonucu ama deneyin derim ne kaybedersinizki?

arkadaslar bugün benim 4 cü günüm ve inanin ben bile inanamiyorum yüzümdeki günes lekerinde cok farkedilir bir acilma var üstelik cildimde sanki daha pürüssüz oldu bence cildiyle sorun yasayanlar yapsinlar bunu igrenc ama cözümü cis :) okadar kremler kullandim pahali pahali o kadar doktor gezdim ama hic biri fayda etmedi cözümü kendimiz üretiyormusuz haberimiz yok:))) arkadasim sanada ok tsk ediyorum ben devam edicem ve size ara ara yazarim sonucu ama deneyin derim ne kaybedersinizki?

bekliyorus cnm sonuçları kaydirigubbakcemile2

herkese hayırlı sabahlar nasıl gidiyor cilt temizliği bir şeyin etki etmesi için en az 15 gün kullanmak gerek 15 günü tamamlayanlar sonucu paylaşsın lütfen

kızlar bugün 3. günüm:)
hiç düşünmeden yapıyorum valla, gayet de eğleniyorum, sürerken şu halime bak diye gülüyorum,
kendimi motive ediyorum, GÜÇÇÇ BENDE ARTIIIKKKKKKK :)çillerin alayı gelse beni yıldıramaz!!!
herşey içimizde gizliymiş meğer senelerdir
bu kez olacak çok eminim ben
Dün bir bugün iki diyeceksiniz ama gerçekten bi fark hissediyorum!!
Sevgilim duymasın, rezalet:)

kızlar benimde 5. günüm ben gerçekten faydasını görmeye başladım
ilk çillerin rengini açtı ve aktif sivilcelerimi kurutttu
ben kesinlikle devam edecem
ayy bunları okuyanlar belki igreniyor amakaydirigubbakcemile3
kızlar inanın yazın bile dişarı makyajsız çıkamıyorum
umarım bu yaz fondoten ve pudraya elveda diyecem inş.delikafadulden

moryel , sabahlarımı sürüyorsun
konuyu açan arkadaş sabahki ilk çişi değilde bi sonrakini sürün demiş ya o nedenle sordum

kızlar benimde 5. günüm ben gerçekten faydasını görmeye başladım
ilk çillerin rengini açtı ve aktif sivilcelerimi kurutttu
ben kesinlikle devam edecem
ayy bunları okuyanlar belki igreniyor amakaydirigubbakcemile3
kızlar inanın yazın bile dişarı makyajsız çıkamıyorum
umarım bu yaz fondoten ve pudraya elveda diyecem inş.delikafadulden

kıslar çok özenmeye başladım sanırım benide gaza getirdiniz
ama ne zaman sürüyonuz bu konuda yardımcı olun lütfen
sabahki çişinizimi :)))
ve ne kadar bekletiyonuz :uhm:

X