Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
aY bu yöntemi denemeyi düşünüyorum..
gözümü kararttım vaLLa yarın sabah kalkıp yapıcam =D

arkadaşlar aslında o kadarda iğrenç değil kozmetik ürünlerinin bebek plesantasından yapıldığını düşünürsek ör. ruj isteyerek ve severek dudaklarımıza sürüyoruz bide yalayıp bitiriyoruz kendi idrarımızdan ne olcakki sürerken şifa niyetiyle sürün sanki dünyanın en pahalı ve en etkili temizleme suyu gibi düşünüp sürün:sm_confused:

eşim bana diyorki: deseler ki b.k iyi geliyor .onu da sürecen yüzüne..

adam haklı çıkıyo valla...bu da b.kun süzülmüşü...

eskiden o b.k uda sürerlermiş böyle berbat sulu iltihaplı iyileşmeyen yaralara falan, doktor ilaç yoksa kocakarı ilaçlarıda işe yaramazsa, pisliği pislik temizler diye sürerlermiş ve iyileşirmiş.

Ben de biliyorum, hatta çişteki mucize diye bir kitap bile var. zaten idrar vücuttan steril olarak atılıyor arkadaşlar. ben sivilcelere ve izlerine iyi geldiğini duymuştum, ama çillere çözüm olacağını duymamıştım gerçekten.
benim de çillerim var, o zaman yarın sabah napıyoruuuuuzzzz:)

valla cis dedip gecmeyin bak :9herseye fayadasi var demek biz önce cisle tedavi olalim olmazsa doktora görünürüz

aslında ayakta filan yara olduğu zaman üstüne işeyin derlerdi:)))antiseptik özelliği varmış demek..

Sünnet yaralarını iyileştirdiğini duymuştum ben de. Araştırmaya değer. Kitabının olduğunu yeni öğrendim. Bak sen şu işe. Ama ürik asit var içinde ya...

leyla01bahsettiğiniz şeyi hiç araştırdınız mı şayet doğru ise denerim ama ne şekilde uygulayacama dair bilgilendirme mailinizi bekleyecem...tşkler

bu cis simdi yüze nasil uygulaniyor ve ne kadar bekletiliyor.birde ellemi sürüyoruz,yada pamuklami,

Bu çiş mantara falan da yarıyormudur acaba.. Bi arkadaşın özel bölgesinde mantar var özellikle yaz aylarında çok çekiyo.. Doktorlar ilaçlar falan hiç bi çare bulamadı.. Söliyimde bide bunu denesin gamyoncuiremsu
ama daha fena olursa yakar beni kaydirigubbakcemile

Burda okuyunca bi araştırayım dedim günahmı değilmi diye konuşuluyor ya.
Araştırıken şu yazı dikkatimi çekti:

Not: Peygamber Efendimizin deve sidiği ile tedavi etmesini diline dolayan T. Dursun, yıllar sonra �çişteki mucize� isminde bir kitabın piyasaya çıkacağını tahmin edemezdi.

Yalnız ne kadar doğru onu bilemiyorum sadece paylaşmak istedim.Ya bide herkes etraftan duyduğunu iyi geldiğini söylemiş kendi deneyipte memnun kalan kimse yokmu

kadın hastalıklarında özellikle kaşıntı ve yanmalara iyi geliyormuş kitapta öle yazıyormuş. Böyle şeyleri kullanmaktan ziyade sonuçta bir şey olursa doktora gidip ne denir düşünsenize yüzüne ne oldu çişimi sürdüm doktor heralde yanlış yere geldin ben seni psikiyatri bölümüne gönderim der:çok üzgünüm:

kadın hastalıklarında özellikle kaşıntı ve yanmalara iyi geliyormuş kitapta öle yazıyormuş. Böyle şeyleri kullanmaktan ziyade sonuçta bir şey olursa doktora gidip ne denir düşünsenize yüzüne ne oldu çişimi sürdüm doktor heralde yanlış yere geldin ben seni psikiyatri bölümüne gönderim der:çok üzgünüm:

Everest kaydirigubbakcemile3 ona da çare buluruz. Bebeğin altını değiştirirken yanlışlıkla şeetti :1closedeyes:
:roflol::roflol:

çok ilginç gerçekten gülüyorumda yazarken neler çıkacak daha bakalım yaparken bari kimseye söylemeylimde iğrenmesinler bizden denemeye çalışacağım:teselli:

X