Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ay bencede iğrenç demeyip deneyelim biran önce.sonuçta idrar vücuttan çıkana kadar steril bir sıvı.ayrıca ben çocukken salça yapmak için biber temizlediğimizde ellerim biberin acısından çok yanmıştı.girit göçmeni bir abla eline işe geçer dedi.bende yapmıştım.gerçekten geçmişti.

aYY ben bugün kalkıp yaptım nasıL
yaptım biLmiyorum ama
Yaptım=D
inşaLLah geCer ya bu arakadasın nekadar zamanda
azalmaya basLamıs acaba??

bende bunu aksam okudum igggg dedim ama sabah kalkinca seytan habire dürttü yaptim sonunda cisime yenik düstüm 45 dk 1 saat kadar beklettim valla aslinda koku falanda hissetmiyorsunuz ama kendim biliyom ya yüzümde cisim var o biraz gicik oluyo valla deneyin derim kizlar ben simdi banyodan ciktim ve sanki yüzümdeki lekelerde acilma var ve sanki cilt rengimde acilmis gibi esim bile sordu ne sürdüysen yüzüne ise yaramis gibi bu seferki koca kari ilacin tutacak ha gayret dedi:)))bir yandanda sapur supur öpüyor tabi ben kis kis gülüyom ama tabi yüzümde cis mis yok taaa sabadi o:)))

=D hadi bakaLım işe yarıcak işn.
ama yıkansam bile kendimş nedense iğrenç hissediyorum
ama buna katlancam inşallah işe yarar.

bende bunu aksam okudum igggg dedim ama sabah kalkinca seytan habire dürttü yaptim sonunda cisime yenik düstüm 45 dk 1 saat kadar beklettim valla aslinda koku falanda hissetmiyorsunuz ama kendim biliyom ya yüzümde cisim var o biraz gicik oluyo valla deneyin derim kizlar ben simdi banyodan ciktim ve sanki yüzümdeki lekelerde acilma var ve sanki cilt rengimde acilmis gibi esim bile sordu ne sürdüysen yüzüne ise yaramis gibi bu seferki koca kari ilacin tutacak ha gayret dedi:)))bir yandanda sapur supur öpüyor tabi ben kis kis gülüyom ama tabi yüzümde cis mis yok taaa sabadi o:)))

:roflol::roflol::roflol:

ya aslında iğğrenç ama kokusundan kaçınmayıp normal olarak koklamanında beyne faydası olduğunu biyerde okumuştum

ben bugün dışarı çıkacagım için yapamadım ama yarın devam başlıyorumdelikafadulden
ama az bi renginde açılma oldu gibi belkide bana öyle geliyo
1 haftaya kadar daha net belli olur sanırım yüzüme sürmedigim
bi bu kalmıştı valla bunuda yaptım gam yemem artık:roflol:

eşime dün bahsettim tabi yaptıgımı sölemedim
böle bişi varmış iyi geliyormuş dedim
sakın seni bidaha öpmem dedi
bide yaptıgımı bi bilse kafamçokkarıştı

evet bencede iğrenç kokuyor.sanki altına yapmışın gibi.bende devam edeceğim ne yapıyım dayanacağız kokusunada.

günaydın kızlar bugün nasılız kokuya alışan varmı bide bu koku alışkanlık yapıyomuş bırakamıyormuşsunuz dünyanın en güzel kadını olursunuz heralde ben şahsen kullanmadım ama teyzeme kullandırmayı düşünüyorum nasıl ikna etsem acep ? ondada geçmeyen doğum lekeleri varda

kokusu bir müddet sonra geçiyor.çişli çişli geziyoruz güzellik uğruna.evde geziyoruz yani.ben çişi yıkadıktan sonra elma sirkesi sürüyorum sonra shiedanın leke kremini.bakalım ne kadar etkili olcak.

gaza geldim
bende yapıcam fakat tek sorun yüzümde ne kadar kalması gerekiyor acaba bilgisi olan var mı
malüm sabah çişli çişli işyerine gidemem :)))

Çiş deyip geçme bak, nelere yarıyor, yaralı parmağa iyi geliyor, çilleri yok ediyor..

Ama yaralı parmağa işemeyenler, suratına da süremez bence..Neyse Allah tan çilim neyim yok..

Olsa da yaralı parmağa işerim ama sıfatıma sürmezdim..

Bitki çayı içiyordum sayenizde içemiyorum şu an..Sarı sarı...kikikiki

Benim bi arkadasim var 3 ay once Ukranyaya gitmisdi.1 hafta once dondu.Onu gorunce gozlerime inanamadim.Yuzu cok ve igrenc cilli olmasina ragmen temizlenmisdi.Nedenini sordum solemicem,sirrim bu dedi...ama sonunda soyletdim :) Ukraynada yasli bi teyzenin evinde kaliyormus ve onun cillerini gorup kurtulmak istermisin bunlardan demis.O zaman yuzunu cisinle her sabah 1 ay sileceksin demis.o da yapmis....sonucu ben gordum tertemizdi.bende de cil var ama yapamiyorum onu.Belki aramizda yurekliler vardir benim de bir katkim olsun diye yazdim.
Ama eger bunu yapacak olanlar olursa yalniz sabah cisinizle yapmalisiniz.sabah erkenden bir kere tuvalete gidin ondan degil de,bi sonraki gidisinizden aalip silin yuzunuzu.Bilmiyorum belki beni kinayanlar da olur nasil bi tedavi diye ama duydugumu yazdim...deneyen ola bilir belki...tesekkurler....

cnmcımm 2. çişten yapılcakmış öylemii CADIARZU yanlış bi şi yapmıyalım sonra:nazar:

ALINTI
1747 yılının "Büyük Mükemmel Dünya Lügati"nden Johann Heinrick Zedler’in idrar hakkında yazdıkları:

Saç dökülmesine karşı: Patates unu ile kükürt tozu bekletilmiş idrar ile karıştırılır. Bu karışım merhem gibi başa sürülür.

Kulak iltihabında: Çocuk idrarı henüz sıcakken kulağa akıtılırsa nemli ve cerahatlı noktaları kurutur.

Boğaz iltihabına karşı: ıçine bir tutam safran katılmış insan idrarı ile gargara yapmak iyi gelir.

Ellerin ve dizlerin titremesinde insanın idrarını yapar yapmaz el ve dizlerini bununla ovması ve yıkaması faydalıdır.

Vücutta su toplanmaya başlarsa, insan uzunca bir zaman sabah aç karnına kendi ilk idrarından biraz içmelidir. Bunun sarılıkta da yararı olur.

Kadınların cinsel organlarındaki yanma ve kaşıntıları sıcak idrar ile yıkamak faydalıdır.

Arı sokmasına karşı hemen idrarla ıslatmak birebir gelir.

*

TECRÜBEYLE SABıT

Çeyrek saat, kendi idrarımla ıslatılmış, burun için delik açılmış bir bezi yüzümde tutmak harika bir etki yapıyor. Cilt dinleniyor, siyah noktacıklar yok olup temizleniyor.

30 yıl önce bir makina tezgáhında elime matkap yağı bulaştı. Her iki elimin üzerinde siğiller oluştu. Çok korkunçtu. Kimseye el uzatamıyordum. Doktorlar onları kazımak istiyorlardı ama yara izi kalacaktı. Büyük ağabeyim bir tavsiyede bulundu.

Yatmadan önce iki eline işe!

Hoş değildi ama yaptım. Kalktıktan sonra saf sabunla ellerimi yıkamalıydım. Bunu da yaptım.

Sonuç: Dört hafta sonra ellerimin üstü pırıl pırıl, tertemiz, çocuk poposu gibi olmuştu.

Uzun süre bir çiftlikte çalıştım. Çiftlik sahibi kadının ayağında herhalde beş yıllık açık bir yarası vardı. Merhemlerle tedavi etmeye çalışıyordu. Geceden kalma sabah idrarının faydalı olacağını işittim. Yaranın üzerinden tüm pomat artıklarını temizledim, temiz bir keten parçasını hastanın idrarına batırdım, yaranın üzerine koyup bağladım. Bunu 14 gün her sabah tekrarladım. ınanmayacaksınız belki, yara tamamen iyileşti.

Daha böyle onlarcası. Üstelik sırf hastalık konusunda da değil.

*
ALINTI

böyle biseyi hayatimda ilk defa duyuyoru ve su an $oktayim.Yani kremlerde demi var idrar.Peki ne idrari kimin idrari.Insanmi yoksa hayvanmi idrari.Ayyyyy bir daha krem almasammi?!!

böyle biseyi hayatimda ilk defa duyuyoru ve su an $oktayim.Yani kremlerde demi var idrar.Peki ne idrari kimin idrari.Insanmi yoksa hayvanmi idrari.Ayyyyy bir daha krem almasammi?!!

bence alma bi sürü para döküyoz elalemin cisine :)))) kurda demisler niye ensen kalin kendi isimi kendim yaparimda ondan demis anladin sen onu:))

ben de bugun basladim..kokusu yoktu ama yuzume surerken biraz igrendim ama sonra unuttum nerdeyse...bikac gun gecsin yazarim bende sonucu:)

X