Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ay oldum gulmekten her derde deva bu cisde:roflol:
Allaha sukur yok boyle bi sorunum Allah olanlara da dermanini versin
yengeme de soyliyeyim de bi yapsin bari:1rolleyes:

kızlar deneyen varmı fisfisfis
ben yapamıcem heralde düşündümde olmuyo deneyemem gibi..öle atıp tutuması kolayda uygulamayı hayal ettim içim kaldırmadı:1no2::dilcikar:

ALLAH Resûlü sallALLAHu aleyhi ve sellem buyurdu:
"idrardan sakının! Kabirde kulun ilk hesaba çekileceği şey odur."
Ebû Ümâme radıyALLAHu anh. Taberânî.

71/379- Ebû Hüreyre'den (Radıyallahü anh):[9]

Hz. Peygamber (SaUallahu aleyhi w selimi dedi ki:

"Kabir azabının çoğu, (üzerine) idrar sıçramasına (dikkat etmemek*ten) kaynaklanır."[10]

"Hiç biriniz banyo yaptığı yere işemesin, çünkü kuruntu genellikle bundan kaynaklanır."

benu bu konuyu okudugumda tek dusundugum seyy dını yonuydu .. cunkı ıgrenıp ıgrenemek kısıye ozeldır. sızınde yazdıgınız gıbı kabir azabı var bılıyorumm .. kendı bılgımle kalmadım ve tv lerden tanıyacagınız ve yorumlarını kuranı kerıme gore yapan ve esımınde cok cok samımı oldugu ilahıyatcı buyugumuze sordum ve hıc bır sakıncası yokk surule bılır dedıı ha ben surermıyım aslaa ama denemek ısteyıpte dını yonunu merak eden arkadaslar ıcın sordum ve burda paylastıma.s.

benu bu konuyu okudugumda tek dusundugum seyy dını yonuydu .. cunkı ıgrenıp ıgrenemek kısıye ozeldır. sızınde yazdıgınız gıbı kabir azabı var bılıyorumm .. kendı bılgımle kalmadım ve tv lerden tanıyacagınız ve yorumlarını kuranı kerıme gore yapan ve esımınde cok cok samımı oldugu ilahıyatcı buyugumuze sordum ve hıc bır sakıncası yokk surule bılır dedıı ha ben surermıyım aslaa ama denemek ısteyıpte dını yonunu merak eden arkadaslar ıcın sordum ve burda paylastıma.s.
bilgin için ben çok teşekkür ederim şahsım adına..
en önemlisi manevi boyutu aslında kesinlikle katılıyorum..
kremlerle ilgilide bir sürü gerçek var malesef:1no2: neye inanıp neye inanamıyacağız hiçbilmiyorum..bir ara hiç krem kullanmamıştım bazı sebeplerden dolayıfisfisfis şimdi yine seçmeye çalışıyorum..
bende mesela salyongoz özütü kremleri ilk duydugumda bu yönünü söylemiştim herkeze..birde kaldıki o hayvanlara eziyet edilerek bu kremler elde ediliyorsa birde işin günah tarafıda var..şifa için yapılması çok ayrı bir konudur muhakkak,herşey için bu böyle ama keyfi ve zevki meseleler insanı düşündürüyor tabikialkisalkisalkis buda hassas ve tartışılır bir konu..

fasulyeyi bende duymuştum ama barbunya olarak değil beyaz kuru fasülye olarak duydum

insanlar çaresiz olunca napsın herşeyden medet umar hale geliyorlar benim de çillerim var ama ben bunu yapma taraftarı değilim ben taraftar değilim diye herkes öyle düşünecek diye bir kaide yok yapmak isteyen yapar senin de dediğin gibi herkesin kendi tercihidir la reina.buyrunnnnnnnnn

bakın arkadaşlar size bişey söyliycem yukarda arkadaşın biride demiş yaa çocuğun çişi falan idye o çocuk çişi deil... bu denenmiş bişey ben denemedim ama inanın çok faydası var.. hamilelikte yüzünüz çilendiyse genç anneler size duyrulur yaşlı annelerde olur çocuğunuz doğunca 40 gün çocuğunuuzn beizin yıkıyosunuzdur gerçi artık hazır bezler var ama yıkayın siz bunun için 40 gün beiz yıkayın son durulama suyunu bezle beraber yüzünüze sürün yıkayın yüzünüzü... önce deil son durulama diyorum bakın yani iyice temiz bir su olur buu ki hiç kimse kendi yeniş doğmuş bebeğinin bezinden tiksinmez heralde... ama buna inanarak gönüldne yapın inanın geçiceğne faydasını görmüş biri olmasa yakınımda inanın yazmazdım bunu.. hepiniz kendinize iyi bakın hoşçakalın..

İşte o mucizevi sıvının özelliklerinden birkaçı:

*Taze idrarla birkaç kez gargara yapmak boğaz ağrılarına birebir geliyor...

*En azgın sivilceler bile on günden fazla direnemiyor kendi çişinize!

*İdrarla ovulan artroz hafifliyor...

*Günde birkac tamponla kılıç yarası bile iyilesiyor...

*Pencere camlarını, hicbir temizlik maddesi çiş kadar parlatmıyor!

*On gün dinlendirilmiş idrar, en iddialı şampuandan daha iyi yumuşatıyor saçları.

*İdrarla sulanmış salatalıklar daha çabuk büyüyor... vs. vs.

Çişle ilgili inanılmaz daha nice iddialar var...

hay allah güldüren mucize gargara:) Arkadaşlar çok zorda olsa yarından itibaren yüzümdeki çillere ve sırtımdaki güneş lekelerine sürmeye başlamak istiyorum.Birde çok merak ettim sarışın olmak istiyorumda.Saçıma idrarımı sürsem güneşte beklesem balkonda :) sarışın yaparmı sizce

Bu bilgiyi paylaştığın için allah razı olsun

çiller için ve lekeler için yeni bir bilgiyi paylaşmak istedim sizlerle..aslında bilgi yeni değil ama ben biraz geç hatrladım..bir büyüğüm ıslattığımız pirincin dibe çöken nişastalı suyunun ellerdeki ve yüsdeki çillere iyi geldiğini söylemişti..

bunun nasıl yapıldıgına gelince;
bir miktar pirinci yıkayıp sıcak suda bekletiyorsunuz,arada pirinçleri karıştırıp nişastasını iyice salmasını sağlıyorsunuz.bir süre sonra pirinçleri birşey yardımıyla alıyorsunuzdibinde kalan suyu bir süre daha bekletiyorsunuz,sonra üstten berrak suyu hafifçe döküp dibe çöken bulanık kısmı ellere yüze istenen bölgeye uyguluyorsunuz.

çinli köylülerin pirinç tarlalarında ıslak pirinçlerle çok fazla meşgul oldukları için ellerinin hiç lekelenmediğini ve ve hiç yaşlanmadığını duymuştum,birde hep duyarız buğday özlü yaşlanma karşıtı kremler,tahıllı kremler diye ama kremlerin içeriğinde ne olduğunu pek bilen yoktur,denemekte fayda var diyorum eğer deneyipte başarı elde eden olursa paylaşırsa sevinirim,idrardan bin kat iyi bir yöntem:1closedeyes:

he ayrıca bu pirinç suyunu yakın bir zamanda show tv de derya baykalın proğrama katılan şu şapon sanatçı kız ayumiden de duydum ..geçmiş proğramların videolarını izleyip detayları alabilirsinizyerimseniben

hay allah güldüren mucize gargara:) Arkadaşlar çok zorda olsa yarından itibaren yüzümdeki çillere ve sırtımdaki güneş lekelerine sürmeye başlamak istiyorum.Birde çok merak ettim sarışın olmak istiyorumda.Saçıma idrarımı sürsem güneşte beklesem balkonda :) sarışın yaparmı sizce

cicim sarışın yapmak için neden çiş kullanıyosun git bir açıcı al sarı olsun saçın yapmayın vallaih ne gargarası yaaaa :KK70::KK70::KK70::eek:lmaz::eek:lmaz: bak güldüm buna millet kendini öldürcek yaaa..

sırf meraktan girdim neymiş iğrenç olan diye.. :KK70: çil yok bende, ama sivilce var, sivilce izleri var,, beyaz tenliyim o yüzden çok belli oluyo.. çok kötü görünüyo :KK43:
böyle bişey tahmin bile edemezdim ama yapsam mı.. :KK70: ?

*bu arada cildim hassas, kızarıyorum falan. bi de tamamen mahvedersem .... :teytey:

çok teşekkürler ben dini yönünden çekiniyordum

evet çok iğrennççç hemde çok gargara yapmakmış yerleri silmekmiş
camları parlatmakmış birde kakanızla temizleyin daha hijyenik olur
ayol temizlikse konu çişle cam silmek parlatmak hangi mantığa sığar
içinize nasıl siner gidin allah aşkına ya aklınız peynir ekmeklemi yediniz

inş. bu uygulamayı yaptığınız sürece kimseyle yanak yanağa öpüşmezsinizkaydirigubbakcemile3işin şakasıda garip geldi

evet çok iğrennççç hemde çok gargara yapmakmış yerleri silmekmiş
camları parlatmakmış birde kakanızla temizleyin daha hijyenik olur
ayol temizlikse konu çişle cam silmek parlatmak hangi mantığa sığar
içinize nasıl siner gidin allah aşkına ya aklınız peynir ekmeklemi yediniz

kesinlikle katılıyorumvereliniortak
çiller kısmına sözüm yok ama temzlk ve gargara kısmı olayı aşıyo bence:eek:lmaz:
birde bizim dini kısmına bakmamız gerekiyor şahsen:eek:lmaz:
necasetten sakınılması gerktiği apaçıktır! bununla ilgili hadis ve ayetlerde vardır:eek:lmaz:

kızlar azönce çişimi yüzüme sürdüm 10 dakikayı geçti sanırım yüzüm geriliyor:)
çok zor oldu sürerken ağzıma doğru aktı ıyyyy... umarım bir faydası olur yoksa boş yere işkence

X