Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaşlar sabırla 20 gündür yapıyorum.annemler falan noldu cildin tüm çil doldu oynama yüzünle diyolar. anlıcanız sıfır değişim..oysa yüzde yüz geçer sanmıştım

arkadaşlar sabırla 20 gündür yapıyorum.annemler falan noldu cildin tüm çil doldu oynama yüzünle diyolar. anlıcanız sıfır değişim..oysa yüzde yüz geçer sanmıştım

çiş sonuçta pis!yasakkelimeyapma bence noldu şimdi onu yüzüne sürdüğünle kaldın.bunlar nede olsa kulak dolma şeyler arkadaşlar.iyi cesaret deneyenler.

Ya bnde bunu yapıcaktm dun annem kabir azabıdır ddi ama inanmadım once snr nette araştırırken bunu buldm :1shok:

Üzerinize idrar sıçratmanız günahların ve mezarda çekeceğiniz cezaların büyük olmasının en büyük nedeni
birgün peygamber efendimiz ve birkaç köylü bir mezarlığın yanından geçiyormuş ve bir kadının mezarından inleme sesleri geliyormuş [o mezardaki kabın beş vakit namazında niyazında olan yardımsever,sevgili,saygılı,ho şgörülü ve köyün en günahsız insanıymış] köylüler peygamber efendimize sormuşlar bu kadın bu kadar iyi ve günahsızdı neden mezarından inlemeler geliyor demişler peygamber efendimiz de bu kadın tuvalette üzerine idrarını sıçratıyordu ve bu çok büyük ve cezası çok büyük olan bir günahtır bu yüzden kabir azabı çekiyor demiş.

ayrıca bu kabir azaplarının yanı sıra üzerine idrar sıçratanların yanlarına üç harfliler(cinler) geliyormuş.

BU YÜZDEN ÜZERİNİZE İDRAR SIÇRATMAMAYA DİKKAT EDİN.

yüzümüze de sürüyoruz oda öyLEdir bence.ben bunun aslını öğrenmeden devam etmeyi düşünmüyorum şahsen

Tedavi amaçlı yapıldığını düşünürsek belki günah değildir. Ama sonucta tuvalete cıktıgımzda sıcratmak temizlik açısından gunahsa buda temiz bi durum diil üstelik yüzümüze sürüceksek yinede araştırmakta fayda var...elma sirkeme devam edicem başka çarem kalmadı benneyaptımki

yarın sabahtan itibaren başlıyorum ...ama ne kadar kalcak yüzümüzde acaba?

Canım herkes işe yaradığnı söylüor ama bn henüz 2. günümdeyim o yüzden bnde bi gelişme yok yalnz bnm yaptığım şey şu;

yarım çay bardağı limon suyu
yarım çay bardağı elma sirkesi
yarım çay bardağı su

bunları karşıtrıp buz kabına döküorm oluşan buzu aksamları yuzumde gezdiriorm..daa dun yaptm ve alnmdakı ğütürcükler geçti iileşiceğene inanıorm..(bn çiller için diil sivilceler içn kullanıorum bu arada)

Ya bnde bunu yapıcaktm dun annem kabir azabıdır ddi ama inanmadım once snr nette araştırırken bunu buldm :1shok:

Üzerinize idrar sıçratmanız günahların ve mezarda çekeceğiniz cezaların büyük olmasının en büyük nedeni
birgün peygamber efendimiz ve birkaç köylü bir mezarlığın yanından geçiyormuş ve bir kadının mezarından inleme sesleri geliyormuş [o mezardaki kabın beş vakit namazında niyazında olan yardımsever,sevgili,saygılı,ho şgörülü ve köyün en günahsız insanıymış] köylüler peygamber efendimize sormuşlar bu kadın bu kadar iyi ve günahsızdı neden mezarından inlemeler geliyor demişler peygamber efendimiz de bu kadın tuvalette üzerine idrarını sıçratıyordu ve bu çok büyük ve cezası çok büyük olan bir günahtır bu yüzden kabir azabı çekiyor demiş.

ayrıca bu kabir azaplarının yanı sıra üzerine idrar sıçratanların yanlarına üç harfliler(cinler) geliyormuş.

BU YÜZDEN ÜZERİNİZE İDRAR SIÇRATMAMAYA DİKKAT EDİN.

kız ürktüm şimdik :1shok:

BENDENEMDİM ARKADAŞLAR GERÇEKTEN İŞ YARAMIYOR BİR UMUTLA BAŞLAMIŞDIM HÜSRANA UĞRADIM:çok üzgünüm:

biraz mi ?-tatlicadiarzu-yok kizlar denemeyin yahu benim kizkardesimde tutturdu denemek istiyorum diye

mrb.bende tum yazilanlari okudum.Yapmayi dusunuyorum.Ama gunah konusunda emin diilimBenimde anneannem burnunuz tikaninca çisinizi avucunuza yapin,burnunuza çekin derdi.Ben bikere yapmisdim o onda burnum açilmisdi.Simdi burun spreyi almayi tercih ediyorum.Ama benim de çil,leke ve sivilce var.Bir suru krem kullandim,hic biri ise yaramadi.Basimiza bone gecirip,cisi sursek,boneyi hemen yikasak gunah olmaz bence.Yani ilacniyetine sürüp yikiyoruz.Zaten yuzumuze surdugumuz her kremde neler neler var.Alkol de gunah mesela,ama herseyde var ve herkes kullaniyo.Yinede goruslerinizi yazarsaniz sevinirim.

Arkadaşlar üşenmeden 36 sayfayı okudum ve çok güldüm birçok yoruma delikafadulden

Ama üzüldüğüm bir nokta var herkes hüsrana uğramış sonra kulaktan dolma filan yazmış.Ama tedavi amaçlıysa bu kadar abartılmamalı bence biraz sabredin.kaydirigubbakcemile2 Bende çil olmadığı için yapmam tabi ama tüyleri filan geçirir mi acaba eğer geçiriyorsa yapabilirim.delikafadulden

arkadaşlar çiş derken nasıl yanii :KK70::KK70::KK70::KK70: iki tülü çiş var hangisini sürücekmişiz yani bunu yapana aşkolsun diyorum çil bendede var ama bunu yapmam mümkün görnmüyo bide hangisiymiş onu öğrenmem lazım:KK70::KK70::KK70: lütfen bunu cevaplarsanız sevinirim hangisini sürmüş..

Son düzenleyen: Moderatör:
:kızgın::kızgın: cehaletinde bu kadarına pes hani bitki mitki olsa anlayacamda cahillik işte yazık günümüzde hala böyle tipler ne yazık ki var

romance çok sert tepki vermişsin. Ha bende duydum ama yapmam dedim ama yapanlara da böle sert çıkışmamak gerek garibim çillerinden çok çektiyse hele bide böle kesin çözüm diye yazıyorlarsa ne yapsınlarrrrrrrr

:kızgın::kızgın: cehaletinde bu kadarına pes hani bitki mitki olsa anlayacamda cahillik işte yazık günümüzde hala böyle tipler ne yazık ki var

niye böyle sert tepki veriyorsunuzki
teniniz beyaz olsun yüzünüzdede kırmızı kırmız çiller olsun bakalım
onlardan kurtulmak için
yapılmayacak şey yok diyorum

delinin biri kuyuya tas atmis,akillilar onu cikarmaya calismis,
bu kadar basit yani
bu yöntemin kesin sonuc oldugunu söyleyen arkadas nerelerde ben göremiyorum,
haaa ilk sayfalarda cok iyi geldigini ve kendisinin cillerini tamamen gectigini (KÜLLIYEN YALAN ) SÖYLEYIP SIZLERI GAZA GETIRMIS SIMDI ORTALIKLARDA YOK:inanmayin günah arkadaslar yaa.

X