Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
benim cildimde fazla bi problem yok yani sırıtmayan lekeler işte,ama bi arkadaşım ve kız kardeşimin cildi problemliydi 2 hafta yaptılar ama ciltlerinde hiç bi değişim olmadı olsaydı ben de yapmayı düşünüyodum ama artık yapmam,bence bu mucize yani geçtiğini iddia eden arkadaşların durumu psikolojik.beyin o idrarın lekeyi götüreceğine o kadar inandırılıyorki.........
ve hiç bi güç beyin gücünden daha etkili olamaz,tıbkı siğillerin okutulup üfletilince geçmesi gibi.beyin okutulunca geçeceğini inanmışsa geçer inanmamışsa okuma üfleme boş aslında o okuma da ilahi bi durum değil tamamen beyin meselesi.kanseri yenenler vb....iş beyinde bitiyo.

kızlar bende birşey duydum onu buraya yazmadan geçemiycem.. :)))
rus kızlarının ciltleri neden çok güzel ve pürürzsüz olurlarmış biliyormusunuz?
çünkü sperm sürerlermiş yüzlerine..
kaymak gibi yapıyomuş kaydirigubbakcemile3
zaten sperm dünyadaki en doğal ve en temiz şeymiş..
kozmatik ürünlerinde bile kullanılıyormuş..
bilemiyorum artık...
bunu sürecek de cesaretli çıkarmı artık aranızdan :)))

ya kızlar ben hala başlamayamadım çişe bazılarınız işe yaradı bazılarınız yaramadı diyor off çok kararsız kaldım zatem huylanıyorum ama gözümü karartmıştım:KK43:neyse biraz daha bekliyim yorumlarınızı ona göre başlıcam bende...

benim cildimde fazla bi problem yok yani sırıtmayan lekeler işte,ama bi arkadaşım ve kız kardeşimin cildi problemliydi 2 hafta yaptılar ama ciltlerinde hiç bi değişim olmadı olsaydı ben de yapmayı düşünüyodum ama artık yapmam,bence bu mucize yani geçtiğini iddia eden arkadaşların durumu psikolojik.beyin o idrarın lekeyi götüreceğine o kadar inandırılıyorki.........
ve hiç bi güç beyin gücünden daha etkili olamaz,tıbkı siğillerin okutulup üfletilince geçmesi gibi.beyin okutulunca geçeceğini inanmışsa geçer inanmamışsa okuma üfleme boş aslında o okuma da ilahi bi durum değil tamamen beyin meselesi.kanseri yenenler vb....iş beyinde bitiyo.

haklısın canım düşünce gücü çok önemli neye inanırsan o olur...

kızlar ya çişi mucizeleri saymakla bitmez ama çok iğrenç
bende çilerimde muzdaribim burnumdakiler çok yanağımdakiler tek tük
burnumun üzerindekiler için gözümü karartıyorum ama öncalikle size iki sorum var lütfen cevap bekliyorum
birincisi sabah uyandığımız ilk çişmi(ay şuna çiş demeyelim kötü oluyorum) siz nasıl uyguluyorsunuz
ikincisi yazın yapsak zarar vermezmi cilde hani yazın hiçbir renk açıcı işlem yapmayın diyorya doktorlar ben expigment kullanıyordum yazın bırak dedi doktorum hiç birşey kullanılmazmış yazın

kızlar ya çişi mucizeleri saymakla bitmez ama çok iğrenç
bende çilerimde muzdaribim burnumdakiler çok yanağımdakiler tek tük
burnumun üzerindekiler için gözümü karartıyorum ama öncalikle size iki sorum var lütfen cevap bekliyorum
birincisi sabah uyandığımız ilk çişmi(ay şuna çiş demeyelim kötü oluyorum) siz nasıl uyguluyorsunuz
ikincisi yazın yapsak zarar vermezmi cilde hani yazın hiçbir renk açıcı işlem yapmayın diyorya doktorlar ben expigment kullanıyordum yazın bırak dedi doktorum hiç birşey kullanılmazmış yazın

İkincisi canım arkadaş öyle yazmış.Bide yazın soyucu kremler zararlı diye biliyorum ama en iyisi bişe kullanmayıp korunmak

öncelikle selam arkadaşlar.çiş olayıda fosss çıktı..bence yapmayın..ben on günü geçti uyguluyorum,çillerim yerinde sayıyo..ben son noktayı koyuyorum.THE END...:dilcikar: :dilcikar:kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

Benimde 9 günüm değişiklik yok ama ben inatla yapıcamhihoyyytYani boşuna bi ay denmemiş öyle olsa 10 gün denirdi.Tabi sen bilirsin yinede canım

mukonur , bence büyük lokma ye de BÜYÜK KONUŞMA

valla cam silmek ve saçlaı yumuşatmak için çiş te kullanılmaz bende buna yuh derim büyük te konuşurum yani kusura bakmayın manteliteniz alıyorsa buyrun gargara yapın cam silin salatalık fidanının üstüne işeyin.
farkındalığına varAMAZsınız diyede söylüyorum yaralara iyi gelmesi konusunda bi konuşmam olmamıştır.
:nazar:

kizlar benimde 3.haftam ve cildimde yok denecek kadar gecti ben bir kere daha bu konuyu acan arkadasima tsk ediyorum beni pahali kremlere para dökmekten ve yüzümdeki günes lekelerinden kurtardi allah ne muradi varsa versin kizlar bende cil yok günes lekesi vardi bende aynen Kathy arkadasin yaptigi gibi yapiyorum ve cok faydasini görüyorum ,haaa bide su malum günler icin ben bir cözüm buldum ped yerine tampon kulanin nede olsa cikis yerleri ayridelikafaduldentabi genc kizlar kendi baslarinin caresine bakacakkaydirigubbakcemile3

Mrb, bende burayi okudum 7 gun once ve denemeye karar verdim. Basta cok midem bulandi ama, vazgecmedim, 7 ci gunum ve yuzumdeki lekelerde inanilmiycak derecede acilma oldu. Sanirim gercekten ise yariyor. Denemekten zarar goren olsaydi yazardik mutlaka, denemesi bedava ve sonuclari yuz guldurucu olan bir yontem. Kolay gelsin...

kızlar benimde 10.günüm bende inatla yapıyorum yüzümde bir berraklı oluştu ama lekeler duruyo kesin sonuç almak için bir ay denemeli diyorum.arkadaşlardanda böle güzel sonuçlar duyunca inancımızı yitirmeyelim.Nasıl olsa ters bir etki yaratmadı dimi oyüzden devaaammm.

kizlar benimde 3.haftam ve cildimde yok denecek kadar gecti ben bir kere daha bu konuyu acan arkadasima tsk ediyorum beni pahali kremlere para dökmekten ve yüzümdeki günes lekelerinden kurtardi allah ne muradi varsa versin kizlar bende cil yok günes lekesi vardi

rica ederim canim faydali olabildiysem ne mutlu bana..
benim de gunes lekemi cok acti ama ben 15 gun yaptim,artik yapamiyorum cunku gozeneklerimi temizlettim,yagdan kirden falan dugun oncesi.dugunde makyaj da iyi tutsun diye bu sart benim icin.ama evlendikten sonra yine yapicam kaydirigubbakcemile3

hayretle 32 sayfayı bir solukta oludum :1shok:bu arada çok güldüm:roflol:sırnaşık şey yazılan esprilere.yemek saatine yakın midemde kalktı tabi:bbo:.düşüncem inanırım.etkili bir olay idrar onu biliyorum.birde Allah hiç birşeyi sebebsiz yaratmamıştır.doğadaki bir çöbün bile faydası varmış İbrahim Saraçoğlu der ya.Acaba o bunu incelemişmidir.öle olsada söyleyemez heralhe medyayı biliyoruz ayağa kaldırırlar heralde ortalığı.Anneme bu gün dedim.eskiler öle şeyler yaparmış faydası olurmuş dedi.benim çilim yok ama güneş lekem var.Eşime diyen nadir kişilerden biri benim heralde:1hug: burda buda bir ilk heralde olacak benim eşim ben kullanayım faydası olursa sende yap dedikaydirigubbakcemile.eşim Mersinli o yüzden cildi çok güneşlekeli .doktor krem verdi ama az etkili oldu.ben de ciddimisin :kahve:dedim eşime ben öyle şeylere inanırım asitli ya olabilir dedi bende ıııııyyyyy dedim.Ay bir yaşıma daha girdim.ama ben çok çabuk kararıyorum güneşte :1ninca:esmere yakın tenim çok çirkin bir esmerlik oluyor güneşte cilt renginide açıyormu ki kızlar
çok yazdım ya kaptırdım

ağzım açık kaldı resmen ya
kızlar çok cesaretlisiniz ya
ben yapamam ama tavsiye edeceğim birileri var
yaparlarsa sonuçlarını yazarım

haram olduğu kanısına vardığımdan dolayı tavsiye etmeyeceğim(araştırmalarım doğrultusunda tabi)

Son düzenleme:
X