Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kızlar ben 4 gün aralıksız devam ettim 4. günden sonra açıkcası cnm her nedense yapmak istemedi 4 günde ara verdim :nazar:
bu gün tekrar başladım yerimsenibenBenim lekelerim açıldı :nazar: :1rolleyes:
Ama şunu söyliyim ben doktora gitmiştim ve bana bi krem yaptırmamı söylemişti eczaneye :kahve:
O kremi akşamları sürüyorum lekelerimin üzerine sabahları da malum şeyi işte :eek:
Benim lekelerim açıldı kızlar. Şimdi de şunu deneyeceğim kısçelerkaydirigubbakcemile2
Akşamları işten gelince yüzümü kükürtlü sabun ile yıkıycam
ardından bebak acı badem sütü ile silicem :1rolleyes:
ardından da pamuğa biraz limon ile biraz su damlatıp lekelerimin üzerine sürücem. a.s
yatmadan yarım saat önce de doktorun kremini sürmeye devam edicem.
sabahları da çiş kürüne devam edicem:kahve:
inş. daha da açılır bembeyaz olur yüzüm eskisi gibi

bu arada kısçeler söylemeyi unuttum kesinlikle güneş koruyucu krem sürmeden dışarı çıkmayın
sebamed +50 kullanıyorum benkaydirigubbakcemile2 her nekadar yüzümü bembeyaz yapsa da napim cildim için herşeye değer

kızlar ben 4 gün aralıksız devam ettim 4. günden sonra açıkcası cnm her nedense yapmak istemedi 4 günde ara verdim :nazar:
bu gün tekrar başladım yerimsenibenBenim lekelerim açıldı :nazar: :1rolleyes:
Ama şunu söyliyim ben doktora gitmiştim ve bana bi krem yaptırmamı söylemişti eczaneye :kahve:
O kremi akşamları sürüyorum lekelerimin üzerine sabahları da malum şeyi işte :eek:
Benim lekelerim açıldı kızlar. Şimdi de şunu deneyeceğim kısçelerkaydirigubbakcemile2
Akşamları işten gelince yüzümü kükürtlü sabun ile yıkıycam
ardından bebak acı badem sütü ile silicem :1rolleyes:
ardından da pamuğa biraz limon ile biraz su damlatıp lekelerimin üzerine sürücem. a.s
yatmadan yarım saat önce de doktorun kremini sürmeye devam edicem.
sabahları da çiş kürüne devam edicem:kahve:
inş. daha da açılır bembeyaz olur yüzüm eskisi gibi

Dene bakalım canım bunları sonuçlarını bize de bildirirsin benimde çillerim var hafiften hafiften başlamayı düşünüyorum.

Ya benimde 7.günüm bugün hiç bi değişiklik yok:uhm:ama devam edicem tabiki bi ay.Leyla 6.günümde geçti demiştin acaba kullandığın kremden dolayımı.

iste ben de onu diyorum yaaa.... krem yapiyo bunlari cis diye biliyorum belki:)) ama arada tek bi fark var.ben bu kremi 2ci keredir kullaniyorum. ilk defa kullandigim zaman cillerim gitmis ama sonra cabucak geri gelmisdi...ama simdi gittiler ve geri gelmiyorlar.(insallah da gelmezler amiiiiiiiiiiiiiiiin) bu farki da cisin adina yazalim :)))) bence de oyle.2-ni de beraber uyguluyorum,rengim aciliyor bide cildim puruzsuz oluyor hani derler ya porcelen gibi.aynen oyle....sizde niye etki yapmiyor bilmiyorum acaba benim cisim mi sifali kaydirigubbakcemile3

benim 2 haftam bitti ve sonuc mükemmel benim icin ben ek bir kremde kullanmiyorum sadece aksam yatarken yüzümü gül suyuyla silip yatiyorum ve gercekten cildim pürüzsüz ve lekerde cok fazla bir acilma oldu ben cok memnun kaldim haa bu arada yok günah yok migdesiz olmak gerek gibi sözler eden arkadaslar girip okuyacak kadar migdeniz´var biz kendimize cisliyoruz size bir zararimiz varmi??

Arkadaşlar, duyduğuma göre sağlıklı bir insanın çişi tükürüğünden daha temizmiş.Her insanın ağzında milyarlarca bakteri varmış.

Bugün 13. günüm kızlar,
sadece yüzümde bir aydınlanma var o da belli belirsiz. çiller hala yerinde, kök salmışlar gitmeye niyetleri yok deli ediyorlar beni!
hangi kremi kullanıyorsunuz kızlar? onu da ek olarak kullanayım bari. belki etkili olur

leylacığım hangi kremden kullanıyorsun ismini verebilirmisin.Benimde 7.günüm biraz sivilcem vardı onları kuruttu ama güneş lekerlerim duruyo onlarda bir kıpırdama yok.

Bnm de açılma var hemde düzenli yapamama rağmen
sabahları çok üşeniyorum ben yapamıyorum dün yaptım bu gün yine yapamadım mesela
bu arada sivilce lekesini tamamen kurutuyor

benimde çok az sivilcem vardı kuruttu.ama ben güneş lekelerimi geçirmek istiyorum sivilce dert değil onlar zaten bir batar bir çıkar:)

benimde çok az sivilcem vardı kuruttu.ama ben güneş lekelerimi geçirmek istiyorum sivilce dert değil onlar zaten bir batar bir çıkar:)

seliss cim benimde cildimde günes lekesi var cil yok ama benim günes lekeleri bayagi gitti belli belirsiz kaldilar bazi arkdaslar ilk cis le yapiyorlar ben hep ikincisiyle yaptim eger sende ilkle yapiyorsan ikincisini dene valla bana cok faydasi oldu hic bir kremden bu kadar memnun kalmamisdimkaydirigubbakcemile2

kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

Son düzenleme:
iste ben de onu diyorum yaaa.... krem yapiyo bunlari cis diye biliyorum belki:)) ama arada tek bi fark var.ben bu kremi 2ci keredir kullaniyorum. ilk defa kullandigim zaman cillerim gitmis ama sonra cabucak geri gelmisdi...ama simdi gittiler ve geri gelmiyorlar.(insallah da gelmezler amiiiiiiiiiiiiiiiin) bu farki da cisin adina yazalim :)))) bence de oyle.2-ni de beraber uyguluyorum,rengim aciliyor bide cildim puruzsuz oluyor hani derler ya porcelen gibi.aynen oyle....sizde niye etki yapmiyor bilmiyorum acaba benim cisim mi sifali kaydirigubbakcemile3

getir gız çişini -tatlicadiarzu-
o kadar gözümü kararttım yaniii kaydirigubbakcemile3

İşte o mucizevi sıvının özelliklerinden birkaçı:

*Taze idrarla birkaç kez gargara yapmak boğaz ağrılarına birebir geliyor...

*Pencere camlarını, hicbir temizlik maddesi çiş kadar parlatmıyor!

*On gün dinlendirilmiş idrar, en iddialı şampuandan daha iyi yumuşatıyor saçları.

*İdrarla sulanmış salatalıklar daha çabuk büyüyor... vs. vs.

bacım sen ne diyonnn. abboowwwwww boğazım ağrısın bırak camlar pis kalsın 3 yıl salatalık yemesemde olur büyümesin,saçlarım keçe gibi de kalabilir çiş ya çiş le gargara ağzına alcan yani onu anaaaam anaaam-tatlicadiarzu-:1ninca:

SELISCIM ben yukarida bi arkadasa da soylemisdim ismini bilmiyorum,kendi hazirliyor galiba onun icin yardimci olamicam kusura bakma....

bide kizlar,yanagimda kulagima dogru bi leke vardi,sanirim gunes lekesi,ne yaptimsa onu gecirememisdim,bu krem de herhalde cillerde etkili olduguna gore lekeyi acmamisdi.ama bugun sabah aynaya bakiyorum leke tamamen acilmis gercek vallah.yemin ediyorum cok sevindim.ben 12 gundur yapiyorum.hic aksatmadim.en az 40 dak tutuyorum.

Allah Allah çok ilginç faydasını gören arkadaşlarda var
şeytan diyorkiiiii:jeyyar:
yıllardan beri lekelerden muzdaribim
neyse sonuçları yazmaya devam edin kızlar:nazar:

X