Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Benim bi arkadasim var 3 ay once Ukranyaya gitmisdi.1 hafta once dondu.Onu gorunce gozlerime inanamadim.Yuzu cok ve igrenc cilli olmasina ragmen temizlenmisdi.Nedenini sordum solemicem,sirrim bu dedi...ama sonunda soyletdim :) Ukraynada yasli bi teyzenin evinde kaliyormus ve onun cillerini gorup kurtulmak istermisin bunlardan demis.O zaman yuzunu cisinle her sabah 1 ay sileceksin demis.o da yapmis....sonucu ben gordum tertemizdi.bende de cil var ama yapamiyorum onu.Belki aramizda yurekliler vardir benim de bir katkim olsun diye yazdim.
Ama eger bunu yapacak olanlar olursa yalniz sabah cisinizle yapmalisiniz.sabah erkenden bir kere tuvalete gidin ondan degil de,bi sonraki gidisinizden aalip silin yuzunuzu.
Bilmiyorum belki beni kinayanlar da olur nasil bi tedavi diye ama duydugumu yazdim...deneyen ola bilir belki...tesekkurler....

iğrenç deyince heralde kaka sürüyorlar dedim ama pek farklı çıkmadı bu da küçük kardeşi.ya inan ben de bi ara sivilce lekelerimden illallah etmiştim neler yaptım neler nerdeyse oraya bir kakayla sidik sürmediğim kalmışrı ve espirisine artık şunu der olmuştum geçecek dedinler nerdeyse onu sürecem :))) ya arkadaşın dalga geçmiş olmasın güvenilir midir sözü.ben tuvalete girerken paçalarını dizime kadar iş yerimde de olsa sıvar girerim.yanlışlıkla sıçrasa yıkarım evdeysem üzerimdekini hemen çıkarırım.valla bilemicem byük cesaret ve midesizlik ister.

iğrenç deyince heralde kaka sürüyorlar dedim ama pek farklı çıkmadı bu da küçük kardeşi.ya inan ben de bi ara sivilce lekelerimden illallah etmiştim neler yaptım neler nerdeyse oraya bir kakayla sidik sürmediğim kalmışrı ve espirisine artık şunu der olmuştum geçecek dedinler nerdeyse onu sürecem :))) ya arkadaşın dalga geçmiş olmasın güvenilir midir sözü.ben tuvalete girerken paçalarını dizime kadar iş yerimde de olsa sıvar girerim.yanlışlıkla sıçrasa yıkarım evdeysem üzerimdekini hemen çıkarırım.valla bilemicem byük cesaret ve midesizlik ister.

valla cnm biz yapıyoz midesiz oldugumuzuda düşümüyorum yanlış anladın sanırım sen sürüyoruz içmiyoruz evet cesaret ister oda demek bizde var

Kızlar fazla oynamayın su yüzünüzle allah muhafaza ya mıkrop kaparsanız nolacak;dr:a gıdınce ben suratıma cıs sürdümde ondanmı oldu dıyeceksınız:yolun basındayken bırakın;öyle kulaktan dolma hurafelerede ınanmayın allah askına;valla ben sızın ıyılıgınız ıcın söylüyorum:cıller gecseydı ve kesın bır tedavısı olsaydı sanatcı emel öyle dolasmazdı herhalde:allah baska dert vermesın;hem cıllı ınsanlar cok sırın ınsanlar valla:ıcınızden bırılerı dıyecek belkıde sen ısıne baksana dıye ama bır haftadır takıp edıyorum sızı arık dayanamadım neyapayım::teselli:

Arkadaşlar,
tamam fikirlerinizi beyan ediyorsunuz iyi hoş, ama böyle "midesizlik.." gibi şeyler söyleyip de dozu biraz kaçırıyorsunuz gibime geliyor.
Lütfen biraz dikkat edelim!

Son düzenleme:
Sizin tiksindiğiniz şeyin ne olduğunu araştırın bence

ÇİŞ ya da eşanlamlısı olan başka bir sözcük... Hangisi söylenirse söylensin; bunu duymak nasıl bir çağrışım yaratır sizde? İlk tepkiniz ne olur? Hiç kuşku yok ki, çoğumuzu hemen tiksindir en sözcüklerdir bunlar!

Peki bu özel sıvının, dünya ilaç sanayiini altüst edecek derecede her derde deva, mucizevi bir madde olduğunu söylersek nasıl bir tepki gösterirsiniz acaba? İşte o mucizevi sıvının özelliklerinden birkaçı:

*Taze idrarla birkaç kez gargara yapmak boğaz ağrılarına birebir geliyor.. .
*En azgın sivilcele r bile on günden fazla direnemiy or kendi çişinize!
*İdrarla ovulan artroz hafifliyo r...
*Günde birkac tamponla kılıç yarası bile iyilesiyo r...
*Pencere camlarını, hicbir temizlik maddesi çiş kadar parlatmıyor!
*On gün dinlendir ilmiş idrar, en iddialı şampuandan daha iyi yumuşatıyor saçları.
*İdrarla sulanmış salatalıklar daha çabuk büyüyor... vs. vs.

Çişle ilgili inanılmaz daha nice iddialar var...

Alıntıdır.... :eek:

Valla fazlasıyla çilliyim ama kalkıpta çişimi yüzüme sürmeyi aklımın ucundan bile geçiremiyorum ama cesaret işi herkesin kendi seçimidir saygı duymak lazım.

Yine de şahsi düşüncem bari denemeden bi idrar tahlili yaptırın ne olur ne olmaz. Kaş yapayım derken göz çıkarmak var (ç) işin içinde.

AkradaŞım ben 5 gÜndÜr yapıyorum yÜzÜmde aksı bır durum olmadı zaten ılk sÜrmede cılt tepkı verırdı Şu anakadarda kımsede sorun yok olsa ıdı herkes dıle getırırdı.

Merhabalar,

Bunu okurken idrar bişeye iyi geliyordu neydi o neydi o diye düşündüm hep. Hem de sık sık kullanmak zorunda kaldığım bir yöntemdi. Şimdi hatırladım ve yeri gelmişken paylaşayım dedim. Bir yeriniz yandığında (sıcak su, ütü vb.) üzerine hemen işeyin. ınanın ne kabarıyor, ne su topluyor, ne de acısı kalıyor hemen iyileşiyor. Defalarca yaptığım için biliyorum. Hemen yıkayabilirsiniz tutmanıza gerek yok. . ılk sıcaklığı ile hemen etki ediyor. Denemesi bedava. Gerçekten işe yaradığı için söylüyorum. Çillerim yok olsaydı denerdim ama izlere de iyi gelebilir diye düşünüyorum!

kısslar ben 2 gündür asıyorum yaa 2 gündür yapamıyorum :KK43:(
4 gün yaptım 2 gün ara verdim yarın başlıycam inş.

delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden

Son düzenleme:
bende artık tiksinme kalmadı 6 gündür rahat bi şekilde uyguluyorum lekelerden çok biraz sivilce vardı onları kuruttu diyebilirim.

bütün sayfaları bi çırpıda okudum valla :eek: bende de çil var.
bi şey söyleyecem arkadaşr yüzünüzün önceki halini ve çişi sürdükten sonraki halinin fotoğrafını çekip gönderebilir misiniz?

bi de ben çok küçükken köydeydik anneannem inek hastalandığında çişle ilgili bişey yapmıştı tam hatırlamıyorum ama. :bbo:

dilekciğim şu an için gözle görülür bir gelişme yok bir ay sonunda belli olur neticeden haberdar ederiz.:enbuyukkk:

cesaretinize hayranımkızlar ya..
bende burumun üstündeki sivilcelere sürsemmiki..
aslında bu sabah başlıcaktım ama yine yapamadım,..

kıvılcım bende iğrenç falan diyodum ama yapanlar çok memnun benimde yanaklarımda var biraz yapsammı diye düşünmeye başladım...pazartesi cesaretimi toplayıp yapıcam:)

Ya benimde 7.günüm bugün hiç bi değişiklik yok:uhm:ama devam edicem tabiki bi ay.Leyla 6.günümde geçti demiştin acaba kullandığın kremden dolayımı.

ya valla benim bugün 11.günüm 1 gram değişiklik yok.hani en azgın sivilceler bile 10 gün dayanır diyoya 1 tane sivilcem var onu bile geçirmedi.kaldıki güneş lekelerim için yapıyorum ama sıfır değişiklik.o geçti diyen arkadaşlara hayret ediyorum.çünkü hiç değişim yok.ama 1 aya tamamlıcam bu kadar denemişken 1 aya tamamlamak gerek diye düşünüyorum.

çok enteresann kızlarr
cevrenizdekilere söledinizmi eşinize dostunuzaa
valla yaklaşmazdı kimse sanırım bana
denemedim ama çok hafif bendede varr esmerimdee yazında bi acayıp kararıp gidiyorum
aydınlanmırmıki azcık yüzümm kaydirigubbakcemile3
duyan gören olmasınn :roflol:

X