Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
:1shok: :1shok: :1shok: :1shok: :1shok: :1shok:]

Son düzenleme:
benimde bi sorum olacak arkadaşla çilim yok ama güneş lekesinden kurtulmak için düşünüyorum
bide kendi çişimiz olması şartmı
ha değilse oğluşumun idrarını sürim diyorum da
onu seve seve sürerim de:roflol:

Kızlar ya gerçekten iğrenç değil çok ilginç.Korkumdan süremiyodum ben.Bi kaç gündür ablamalardayım ev kalabalık kaçak kaçak sürerken iğrenç falan düşünmeden bi hızlı hızlı sürüşüm var görmelsinizkaydirigubbakcemile3Ay ne hallare düştüm ya tasımı tarağımı topladım görmesinler diye tuvalette sürüp çıktım suç aletlerinide orda yok ettim çıktımalkisalkisalkisBide sabah olduğu içinmidir nedir hiç bi kokuda almadım.Sirke bile daha kötü kokuyo.Ay yarın olsada yine sürsem kaydirigubbakcemile2Ama 3 gün oldu bi değişiklik yok.neyse sabırla devam zaten ilaçlar olsun bitki kürleri olsun en az bi haftada fayda gösteriyo.

ayy güldürdün beni canım yaa kaydirigubbakcemile3

kızlar peki kokmuyormusnuz bunu sürünce..
ya ben birtek burnuma sürücem ama cildim çok hassas sanki kimseye zararı olmaz ama birtek bana olur gibime geliyo kaydirigubbakcemile3

selam kizlar benim 14.günüm ve harika cildim arkadasinda dedigi gibi nur indi yüzüme-tatlicadiarzu-3 .günün sonunda birazda olsa acilma olmasi lazim arkadaslar sunu kesin belirteyim ikinci cisinizle yapacaksiniz zaten birinciden 5 ,10 dk sonra ikincisi hemen geliiikaydirigubbakcemile2azda olsa yüzünüze yeter dus almiyacaksiniz yaa:mymeka:hasta oluncada sürebiliriz ikisininde cikis yeri ayri nasil olsalaelaelaelaelae

bugün 9. günüm arkadaşlar.
sürekli inceliyorum cildimi, dün ve ondan önceki bir kaç gün sanki bi işe yaramıyor gibi hissettim, umutsuzluğa kapılmıştım. halbuki 3. günümde nasıl berraktı cildim.
ama bugün yine aynı berraklığı hissediyorum, ateşe devam yılmak yok.
ve ben ısrarla ilkiyle yapıyorum.

arkadaşlar benimde 4.günüm ama değişiklik yok napsak acaba!!!!!

Pes etmek yok, yılmak yok!
Zaten 1 ay sonra işe yarayacağını söylemişlerdi, 21 gün kadar daha deneyeceğim eğer olmazsa, aktarımın ısrarla bana satmaya çalıştığı toniği alacağım. 1 haftada çillerimi geçireceğine garanti veriyor ama pek inanmıyorum nedense:sengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
ha kizlar ben onu da soyliyim ki,guzellik uzmaninin bana verdigi cil kremiyle beraber uyguluyorum.cil kremini 1 kere aldim,cillerim yok oldu ama sonra geri geldi.simdi gece cil kremi surup yatiyorum,sabah kalkip yuzumu yikayip cis suruyorum.1-2 saat sonra iyice yikayip onun verdigi koruyucu kremi suruyorum,eger disari cikacaksam nemlendirici de suruyorum ama baska bisey surmuyorum kapatici falan,cunku gerek yooook.yuzum tertemiz

gece sürdüğün çil kreminin markası ne işe yaradığını düşünüyomusun

kızlar eşleriniz biliyomuu bunu yaptınızı merak ettim cevap yazınnnkaydirigubbakcemile3

ben tabiki soylemiyorum,ama gecenlerde sabahdi,yuzume surdum ve uzandim yerime ve bize geldi,benim de haberim yok.odama geldi ve hooooop yuzumden opmez mi?sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey ne yapiyorsun dedim opmeeeee...niye ki dedi....e ne diycem cismi surdum diycem :))) hiccc aman opersen op kaydirigubbakcemile3

gece sürdüğün çil kreminin markası ne işe yaradığını düşünüyomusun

markasi yok,yani bilmiyorum.cunku bana baska bi kutuda verdi.hani kendileri hazirladiklari maskeyi filan koyarlar yaa ole bisey...onun icin bilmiyorum

diğer kullanan arkadaslarda kendilerindeki değişimi ve nasıl yaptıklaını anlatabilirmi?

:roflol:sırnaşık şey:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…