Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

cnm senin adına çok sevindim darısı bize inşallah kaydirigubbakcemile3

tüylenme falan hiçbişi yapmıyo
sivilcesi olanlarda mutalaka kullansın sivilcelerimden eser kalmadı. süper bi sivilce ilacı ayrıca bnce gitmyen sivilclerim bile gitti yaa

Merhaba kızlar. Konu başlığı altındaki 21 sayfayı okudum. Mantıklı geldi yöntem. Uygulayıp da deneyimlerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Belki ben de uygularım, biraz cesaret bulursam tabi :) Kolay gelsin hepinize...

hayatim bikere yap bak okadarda igrenc olmadigini göreceksin ve sonraki günlerde normal tonik kullaniyomus gibi oluyor zaten:))) hadi sabah basla

kızlar eşleriniz biliyomuu bunu yaptınızı merak ettim cevap yazınnnkaydirigubbakcemile3

mersindensin galiba hayatim ay mersini cok özledim hele tantuniyicokacimcoook

İğrençç yaaaa okurken bile midem kalktı-tatlicadiarzu-kafamçokkarıştı

gece yatarken tuvalete giriyoruz,sabah kalkana kadar herhangi bişey yenip içilmiyo,sabahki ilk çiş bana daha mantıklı geldi,2.sinde kahvaltı fln yapıyoruz,esas tuz miktarı ozaman artar,gerçi deneyimle kanıtlanmış,denicem sanırım

allah emeklerinizi boşa çıkarmasın
tez vakitte kurtulun inşallah

fetva vermek gibi olmasın ama ben günah olacağını düşünmüyorum biraz çelişkiler var ama sonuçta yıkıyosunuz. tuvaletinizi yaptıktan sonra sonuçta malum bölgeyi temizliyosunuz ve idrarınız elinize değiyor ve sonra yıkıyosunuz bu şimdi günah oluyor mu hayır bence yüze değmesiylede günah olmaz
fisfisfis

kısçeler bende de ufak ufak sivilce lekeleri var çok göze batmıyo ama ben görüyorum ya işte taktım kafama ama bide benm cildim çok hassas korkuyorum yapmaya çalışıcam bakalım iğrenmem işallah ya ama ben öle 1 saat dolaşamam yaa kafamçokkarıştı

bugün 10 günüm ama arada 1 2 gün yapamadım şakkıdı
ama kızlar süper bişi bu yha çillerimin rengi inanılmaz açıldı sütlü kahve tonuna döndü normalde benimki çok koyu ve artık birleşmeye başlamıştı yani büyük lekeler gibi olmuştu
o birleşme kayboldu ve küçüldü :dance: regl dönemim oldugu halde sivilce çıkmadı ama ayrıca ben tonik ve temizleyicide kullanıyorum bunuda belirtiyim valla bu konuyu açanada çok çok tşkler a.s.

guselim igrenecek bisey yok yaaa,idrar denilen sey ilk yapildiginda ( eger vucudunda herhangi bir enfeksiyon vs yoksa) son derece hijyen bir sıvıdır. sadece disarda beklediginde bir takim baktarilerin olusmasi icin uygun bir ortam saglar,

CiciliBicili , tatlım nasıl sürüyorsun masaj yaparak filan mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…