biras ayıp olacak ama

mervis_21

Minik CELAL'in annesi :)
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
541
5
37
:kedi:kızlar ben tuvaletimi yaparken cok zorlanıyorum yha.çünkü wc su alaturka denenlerden ve biz kiracıyız yaptıralım desem sacma olacak.dizlerim göbeğime gelio o zaman da cok canım acıo.birde yaklaşık yarım saatte bir tuvalete kosunca zor oluo.aranızda böle sorun yasayan ve çözüm bulan var mı??

cANIM benim iş yerimde senin dediğin gibi alaturka WC var... Bir an önce işim bitsede kalksam diyorum :) bu yüzden kabız oldum :) Ben bi çözüm bulamadım kısacası...:eek:

Sabahları aç karnına günkurusu kayısı ve incir yemeyi dene canım sürelerin kısalacaktır en azından wc de daha az kalırsın birde bu tarz tuvaletler için bi aksesuar var hastalar ve hamileler için resmini bulabilirsem göndereyim sana çokda pahalı bi aparat değil sanırım

Sabahları aç karnına günkurusu kayısı ve incir yemeyi dene canım sürelerin kısalacaktır en azından wc de daha az kalırsın birde bu tarz tuvaletler için bi aksesuar var hastalar ve hamileler için resmini bulabilirsem göndereyim sana çokda pahalı bi aparat değil sanırım[/QUOTE

ayy öle bişi olsa ii olur valla işkence gibi oluo wc.2 ay gibi bi süre kaldı ama göbüş hızla büyüyor:CüvCüv:

canım sana ne kadar yardımcı olur bilemiyorum ama hani plastik masa sandalyeleri varya onlardan birini üst bkısmını kesersen tuvaletin tam üstüne gelcek şekilde belki sandalye ile tuvalette rahat edersin kayınvalidemin evindede tuvalet senin gibi anane geldiğinde sandalyeyi kulanıyolar rahat oluyo istersen bide öyle dene

:) ayy ne bileyim.düşününce gülesim geldi valla.aslında ii olur ama bizim wc o kadar dar ki lojmanda oturuyorum ben wc ye biz zor sıgıyoruz.kardesım geldi bize gecenlerde dio abla sen nasıl sıgıyosun bu wc ye koca göbeğinle dio:) :)

benim kendi evim ama bende yeni klozet yaptırdım yapıştırmalı fayanss falan kırılmadı sadece azıcık klozet kısmı 2 cm kadar yüksek oldu hem baya uyguna geldi canım.. klozet rahatlık vallahi

Bizim ev lojman 30 yıllık ev klozet yaptırmaya kalksak adamlar bişi caksa alta gecerler :):)yapıstırmalı nasıl oluomus kii?*

X