Bir yandan ayırıyorum bir yandan düşünüyorum

minikkurbaaa

hayvan hakları savunucusu
Kayıtlı Üye
31 Mart 2011
239
203
Bana uymayan güzel tesettür kıyafetlerim var ama nereye vereceğimi bilmiyorum içime dert oldu..
Daha da çıkacak gibi 2 büyük poşet şuanda çevrenizde tanıdığınız varsa veya size olabileceğini düşünüyorsanız arabam yok ama ayarlayıp İstanbulda her yere bırakabilirim
38,40,42 beden tunikler kazaklar pantolonlar ve şallar

Bana uymayan güzel tesettür kıyafetlerim var ama nereye vereceğimi bilmiyorum içime dert oldu..
Daha da çıkacak gibi 2 büyük poşet şuanda çevrenizde tanıdığınız varsa veya size olabileceğini düşünüyorsanız arabam yok ama ayarlayıp İstanbulda her yere bırakabilirim

belediyelerin sosyal yardım işleri alıyor canım

Facebook da umudunu kaybetme grubu var orada verip hayır işleyebilirsiniz

İstanbul un farklı belediyelerine çok defa bağışta bulunduk
Rutubetli depolarda kıyafetler belli prosedür gereği bekletilmek durumunda kalıyor kullanıcıya ulaşması bu ve benzeri sebeplerden yavaşlıyor
Böyle büyük bir sosyal platformda birebir alıcıya ulaşmayı istediğim için konuyu açtım gelen cevaplara teşekkür ederim
Facebookta freecycle ı ev eşyası vermek için kullanıyoruz çok güzel kitlelere ulaşılıyor öğrenciler,yalnız yaşayanlar kıyafet talep verilmiyor
Umudunukaybetme o formatta değilse oraya da yazarım
Yine de çevrenizde ihtiyacı olan varsa benimle iletişime geçmesini sağlarsanız mutlu olurum

Arkadaşlar önerilerde bulunmuş, konunuzu kapatıyorum çünkü maalesef suistimale açık bir konu, dilerseniz özelden gerekli açıklamayı yaparım size.

X