Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bir Vakıf Kurulsa Ve Biz Mağdurlara Yardımcı Olsa !

Honest

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
509
7
Evet bu fikrimi keşke gerçekleştiren bir vakıf olsa ve bizlerin derdine çare olsa.Gerek özel hayatımıza gerek sosyal hayatımıza mani olan bu duruma bi çözüm sunulsa diye düşünüyorum :KK43: Maddi durumumuza istinaden yardımda bulunulsa ve biz kadınların özgüveni kazandırılsa keşke.Hepbirlik olalım sesimizi duyuralım istiyorum.Birçok ünlünün ve hastanelerin bu harekata katılımı olacağını düşünüyorum.Ne dersiniz?

Bende şöyle düşünüyorum konu göğüse gelene kadar vakıfların yardım etmesi gereken o kadar çok olay varki bu devede kulak kalır.Evet bu bir özgüvensizlik,kendini yetersiz hissetme durumu.Bunu hepimiz yaşıyoruz ama engelli de olabilirdik değil mi? yada farklı aklıma gelmeyen bir çok problem.Bu konunun çaresiz olmadığını düşünerek sürekli birşeyler deniyorum,buradaki çoğu kişi gibi.Sende devam et pes etme canım.Eminim ki psikolojik olarak kendini inandırırsan devamında herşey güzel olacak.Hayır,bu polyannacılık değil.Olanla yetinmeyi bilmek yada şükretmek.Hangisini seçersen artık.

X